حمله وحشیانه افراد نقابدار به مامورین منابع طبیعی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: ماموران حفاظت منابع طبیعی استان گلستان در منطقه زیارت گرگان مورد حمله غافلگیرانه دو فرد نقابدار قرار گرفته و مجروج شدند.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، ابوطالب قزلسفلو اظهار کرد: حسن مقصودلو جنگلبان حوزه زیارت ناهارخوران گرگان زمانی که پس از گشت روزانه به اتفاق همکار خود اسماعیل نقوی با موتورسیکلت در حال بازگشت بودند، در حین رانندگی ناگهان از پشت سر مورد تهاجم دو فرد نقابدار با موتورسیکلت قرار می گیرند و مجروح می شوند.

وی افزود: مهاجمین مسلح به سلاح های سرد، چوب و چاقو بودند و با استفاده از این سلاح ها به مامورانی که وظیفه شان حفاظت از انفال است، حمله ور شدند.

قزلسفلو با تاکید بر پیگیری موضوع تا شناسایی و محکومیت افراد مهاجم، تصریح کرد: به همت همه همکاران ما در منابع طبیعی و آبخیزداری استان با تمام توان در انجام وظیفه شرعی و عرفی خود که حفاظت از انفال الهی است، ایستاده ایم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان تاکید کرد: به همه متخلفان و متجاوزان به منابع طبیعی نیز هشدار می دهیم که با تمام توان در مقابل زیاده خواهی ها و منفعت طلبی های آنها ایستادگی خواهیم  کرد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۰۲