پیکر شهید مدافع حرم حجت الاسلام احمد قنبری به وطن بازگشت

احمد قنبری شهید

پیکرشهید روحانی حجت الاسلام احمد قنبری که در قالب نیروهای حشدالشعبی عراق در جبهه مبارزه علیه داعش به شهات رسیده بود، پیکر مطهرش پس از دوسال امروز به اصفهان رسید.

به گزارش ایسنا، پیکر پاک شهید مفقود الاثر مدافع حرم حجت الاسلام احمد قنبری پس از گذشت دو سال از زمان شهادت، کشف و شناسایی  و امروز صبح به اصفهان رسید.

این روحانی مدافع حرم دو سال پیش در دفاع از حریم اهل بیت(ع) در مبارزه با تروریست های تکفیری در عراق  به شهادت رسید.

پیکر این شهید به همراه پیکر مطهر 14 شهید در منطقه حراریات در غرب بیجی کشف و شناسایی شد.

پیکر مطهر شهید احمد قنبری در حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)، حضرت اباعبدالله الحسین و حضرت عباس علیهماالسلام تشییع و امروز صبح وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد و طبق برنامه های اعلام شده،  تشییع این شهید به همراه شهید دیگر دفاع مقدس  و مدافع حرم پاسدار حسین آقادادی روز پنج شنبه هفته جاری توسط مردم اصفهان از فلکه فیض به سمت گلستان شهدای اصفهان تشییع  و به خاک سپرده می شود.

شهید روحانی مدافع حرم، احمد قنبری در سال 88 وارد حوزه علمیه اصفهان شده و سپس طلبه  مدرسه علمیه امام صادق(ع) چهارباغ اصفهان بوده است  که پس از دو سال تحصیل علوم حوزوی به نجف رفته و ادامه تحصیل خود ر ا در آنجا می گذراند و پس از فرمان جهاد مرجع عالی قدر تشیع آیت الله سیستانی مبنی بر تشکیل حشدالشعبی عراق به این گروه می پیوندد.

انتهای پیام

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰