نزاع دسته جمعی تهران ۱ کشته بر جای گذاشت

سردار عبدالرضا ناظری صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر این خبر گفت:در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع دسته جمعه در یکی ازخیابان های شهر فرون آباد پاکدشت، ماموران بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.نزاع دسته جمعی تهران

وی بیان داشت:ماموران پس از حضور در محل و اظهارات اهالی متوجه شدند چندین نفر با یکدیگر درگیر که در این نزاع دسته جمعی ، (م-ع) که شرب خمر کرده بوده و حالت طبیعی نیز نداشته است با وارد کردن چاقو به قلب(ن-ع) منجر به خونریزی شدید وی و پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات فوت می کند.

ناظری افزود:در این درگیری قاتل و همدستانش از محل حادثه متواری ودر خانه ی یکی اقوام مخفی شدند که ماموران مجرب این فرماندهی با استفاده از هوش بالای اطلاعاتی مکان مورد نظر را رصد و در یک اقدام غافلگیرنه همگی عاملین نزاع را در خواب دستگیر میکنند

فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران درپایان با اشاره به اینکه متهمان با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند، به همه شهروندان توصیه کرد:ضمن نظارت بر عملکرد فرزندان و نصیحت آنان به خویشتن داری و کنترل خشم ، سعی کنند مسائل و مشکلات خود را از مجاری قانونی دنبال و از ایجاد اختلاف و کینه در بین خانواده و جوانان خود نسبت به یکدیگر پرهیز کنند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۰