وحید تاج هم کنسرتی به نفع زلزله زده ها برگزار میکند

وحید تاج خواننده موسیقی ایرانی با همراهی گروه موسیقی «مهربانی» به سرپرستی سلمان سالک تازه ترین کنسرت خود را به نفع کودکان زلزله زده کرمانشاه برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری برنا ؛ وحید تاج همراه با گروه موسیقی «مهربانی» به سرپرستی سلمان سالک ساعت ۲۱ روز یکشنبه ۲۶ آذر تازه ترین کنسرت خود را به نفع کودکان زلزله زده استان کرمانشاه برگزار خواهد کرد.

تصانیف «پرواز با خورشید» با شعری از فریدون مشیری در دستگاه ماهور، «دیدار» با شعری از سیمین بهبهانی در آواز دشتی، «یار دلنواز» با شعری از حافظ در بیات اصفهان و «مژده آزادی» با شعری از هوشنگ ابتهاج در بیات اصفهان و سه گاه از ساخته های سلمان سالک و تصنیف محلی «مرغ شب» با شعری از محمدعلی جعفری در دستگاه شور، تصنیف «باز آنکه دلم مشتاقش بود» از ساخته های داریوش رفیعی در بیات اصفهان و موسیقی محلی کردی «بی نشان» قطعاتی هستند که در این کنسرت به اجرا درمی آید این در حالی است که مخاطبان شاهد اجرای ساز و آواز و تک نوازی نیز خواهند بود.

امیر رحمانی نوازنده سنتور، مریم خدابخش نوازنده عود، بیتا قاسمی نوازنده ویولن سل، حمیدرضا آفریده نوازنده کمانچه، وفا مصباحی نوازنده نی و مجید علیزاده نوازنده تمبک اعضای ارکستر «مهربانی» را به سرپرستی سلمانسالک نوازنده تار و خوانندگی وحید تاج تشکیل می دهند.

کنسرت گروه موسیقی «مهربانی» به خوانندگی وحید تاج یکشنبه ۲۶ آذر به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای مهربانی» و همکاری موسسه نیکوکاری «مهر آفرین» در تالار وحدت برگزار می شود.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید: