راضی به اخراج همکارم نبودم/ ماندن در صدرجدول خیلی سخت است

وحید شمسایی

سرمربی-بازیکن تیم تاسیسات دریایی گفت: فکر نمی کردم که پیروزی تیم ما در اصفهان منجر به برکناری سرمربی گیتی پسند شود.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، وحید شمسایی در خصوص پیروزی تیمش در خانه گیتی‌پسند و صدرنشینی درلیگ برتر فوتسال گفت: «به طور حتم وقتی مقابل رقیبت آن هم زمانی که بازی به میزبانی آن تیم برگزار می‌شود به پیروزی می‌رسید خیلی دلچسب است. این پیروزی در شهری به دست آمد که تماشاگران پرشوری دارد و مقابل تیمی بود که مدیریت بسیار خوب و کادرفنی قوی داشت.»

او ادامه داد: «خوشبختانه با برنامه‌ریزی خوبی که داشتیم به خواسته‌مان رسیدیم و بازی خیلی مهمی را بردیم. حالا صدرنشین هستیم و باید در ادامه با دقت بیشتری با حریفان مواجه شویم. بازی با گیتی‌پسند تمام شده و از امروز به بازی سختی که با مس سونگون داریم فکر می‌کنیم و خود را آماده این بازی خواهیم کرد.»

سرمربی - بازیکن تاسیسات دریایی در مورد گلزنی‌اش برابر گیتی‌پسند اظهارداشت: «سعی می‌کنم برای تیمم مثمرثمر باشم. هفته‌های قبل هم موفق به گلزنی شدم ولی گلزنی اثر دارد که در پایان به پیروزی تیم منجر شود. ما در تیم‌مان بازیکنان گلزنی همانند مهدی جاوید، مهران عالیقدر و ... داریم. علاوه بر گلزنی نکته‌ای که برای ما اهمیت دارد این است که بازیکنان در خدمت تیم باشند و مثمرثمر عمل کنند.»

وی با اشاره به اینکه بازیکنان تاسیسات نباید اسیر غرور کاذب شوند، بیان داشت: «بالاخره بازیکنان تیم باید بدانند که در چه لیگ سختی بازی می‌کنند. در لیگ برتر فوتسال رفتن به صدرجدول اتفاقی است که برای تیم‌های زیادی رخ داده ولی ماندن و حفظ رتبه نخست تا پایان فصل تا رسیدن به قهرمانی برای هر تیمی انجام نشده است. بازیکنان ما اگر می‌خواهند جایگاه اول را حفظ کنند باید از فضای پیروزی که در اصفهان برابر گیتی‌پسند به دست آوردند، خارج شوند. ما در لیگی به رتبه اول رسیده‌ایم که شاید تیم‌های بهتری از ما به خاطر بدشانسی در جایگاه نخست نیستند.»

شمسایی درباره اخراج علی افضل از سرمربیگری گیتی‌پسند پس از شکست برابر تاسیسات دریایی تصریح کرد: «من فکر نمی‌کردم که پیروزی تیم ما در اصفهان منجر به برکناری سرمربی این تیم شود. بعد از بازی هم وقتی متوجه شدم علی افضل برکنار شده به او پیام دادم که بداند ارزش‌های او با این تصمیم مدیریت گیتی‌پسند کم نمی‌شود. بالاخره فوتسال هم ورزشی حرفه‌ای است و در دنیای حرفه‌ای فوتسال که بسیار بی‌رحم است اتفاقات بدی از این دست می‌افتد و به طور کلی من از برکناری افضل ناراحتم و راضی به اخراج همکارم نبودم.»

سرمربی - بازیکن تاسیسات دریایی درباره وضعیت لیگ برتر فوتسال بیان داشت: «بارها گفته‌ام که لیگ برتر فوتسال ما به لحاظ نیروی انسانی و استعداد جلوتر از امکانات و زیرساخت‌هایی است که در اختیار داریم. در این چند ساله با وجود قهرمانی‌هایی که به دست آمده و رسیدن به رتبه سوم جهان در جام جهانی انتظار می‌رفت فاصله‌های امکانات‌مان با تیم‌های نامدار جهان کمتر شود ولی کار خاصی انجام نشده است و امیدوارم روزی بیاید که قدر استعدادهای فراوانی که در فوتسال ایران وجود دارد را بدانیم.»

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰