راه آسان اسپانیا برای حضور در فینال جام جهانی

رکنا: دو روز دیگر چهار تیم باقی مانده در رقابت های جام جهانی نوجوانان به مصاف یکدیگر می روند تا در نهایت فینالیست های این دوره از رقابت ها مشخص شوند.

روز گذشته دو بازی باقی مانده از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی نوجوانان برگزار شد و تیم های حاضر در این مرحله از رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند.
در اولین دیدار نوجوانان ایران به مصاف تیم قدرتمند اسپانیا رفتند و در نهایت نتوانستند به نتیجه ای بهتر از شکست سه بر یک دست پیدا کنند و با این اتفاق از حضور در جمع چهار تیم باقی مانده در این رقابت ها جاماندند. با نتیجه این دیدار اسپانیایی ها در مرحله نیمه نهایی حریف تیم نوجوانان مالی شدند و کاملا پیداست با توجه به نتایج قبلی این بازی ها، آنها راه سختی برای رسیدن به فینال این بازی ها ندارند. 
در دیدار دیگر تیم نوجوانان برزیل حریف آلمان شد و در نهایت توانست با دو دقایق پایانی از سد این تیم عبور کند و خود را به تیم نوجوانان انگلستان برساند. 
طبق برنامه ریزی بازی های جام جهانی دو دیدار مرحله نیمه نهایی بین تیم های انگلیس و برزیل و همینطور مالی و اسپانیا روز چهارشنبه برگزار خواهد شد تا فینالیست های این دوره از رقابت ها مشخص شوند. فینالیست هایی که باید روز شنبه با یکدیگر روبرو شوند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰