پست جدید کارلوس کی روش و تبریک به تیم ملی نوجوانان

پست-جدید-کارلوس-کیروش-و-تبریک-به-تیم-ملی-نوجوانان

وبسایت رسمی برنامه نود - به دنبال موفقیت تیم ملی نوجوانان در رقابت های جام جهانی 2017 هند، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در آخرین پست خود در صفحه رسمی اش به اعضای این تیم تبریک گفت.

به گزارش وب سایت نود، کارلوس کی روش با ستایش عملکرد تیم ملی زیر هفده سال ایران، به سرمربی و بازیکنان این تیم تبریک گفت و نوشت:

 

دوستان عزیز
اکنون زمان آن است که تیم ملی زیر هفده سال رو به خاطر نمایش فوق العاده شان مورد ستایش قرار دهیم،تبریک به تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی،بازیکنان جوان ایرانی کیفیت و آینده ی بی نظیرخودشان را نشان دادند.و سرمربی این تیم عباس چمنیان با کار بی نظیر خود باعث این اتفاق و پیشرفتشان شد. با درنظر گرفتن تمام سختی ها، منابع و شرایط متفاوت شکست در برابر تیمی مثل اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی برای تیم ایران پیروزی محسوب می شود و باعث افتخار هواداران وکسب پرستیژ بین المللی برای فوتبال ایران است. تبریک دوباره به تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی

 

 

2081

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: ورزشی
زمان انتشار: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۱