علت قطعی حادثه مسافرخانه قم پس از کارشناسی اعلام می شود/ تکذیب انفجار کپسول گاز مایع

سخنگوی آتش نشانی قم با انتقاد از انتشار اخبار نادرست مبنی بر علت قطعی حادثه که انفجار کپسول گاز اعلام شده بود گفت: علت حادثه بعد از ایمن شدن منطقه توسط تیم کارشناسان پیگیری آتش نشانی، علت یابی و اعلام می شود.

به گزارش انتخاب، حمید کریمی در گفت و گو با تسنیم، در تشریح عملیات ظهر امروز آتش نشانی در پی آتش سوزی در یک واحد اقامتی اظهار داشت: ساعت 12:24 امروز طی تماس شهروندان با آتش نشانی 50 نیروی آتش نشان با 6 دستگاه خودروی عملیاتی و یک دستگاه موتورولانس به محل حادثه اعزام شد.

سخنگوی آتش نشانی قم با بیان اینکه عملیات اطفای حریق و آواربرداری این اقامتگاه 5ساعت و 26 دقیقه به طول انجامید افزود: متاسفانه این حادثه 5 فوتی ( 4خانم و یک آقا) و 14 مصدوم داشت.

وی با انتقاد از انتشار اخبار نادرست مبنی بر علت قطعی حادثه که انفجار کپسول گاز اعلام شده بود گفت: اینکه برخی از زبان منگفتند علت حادثه را این دلیل عنوان کردند گله مندیم، علت حادثه بعد از ایمن شدن منطقه توسط تیم کارشناسان پیشگیری آتش نشانی، علت یابی و اعلام می شود.

کریمی با بیان اینکه عدم رعایت نکات ایمنی می تواند عامل حادثه باشد اما باید با کار کارشناسی دقیقا علت مشخص شود عنوان کرد: ما به تمام نهادها و ادارات اعلام کردیم آتش نشانی آماده همکاری برای ایمن سازی است و در این راستا مواری که برای ایمن سازی لازم باشد اعلام می کنیم، متاسفانه تا این زمان هیچ نهادی برای ایمن سازی پیگیری نکرده است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰