زن خیانتکار قاتل شوهرش را می شناخت

مرد جوان افغان که به اتهام قتل و آتش زدن جسد شریکش زندانی است، صبح دیروز به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد و پای میزمحاکمه ایستاد.

به گزارش رکنا نیوز، رسیدگی به این پرونده از تیر ۹۰ با ناپدید شدن یک مرد کشاورز شروع شد. تا اینکه همسر وی که ازهمان ابتدا مورد ظن کارآگاهان قرارگرفته بود پس از چند مرحله بازجویی به توطئه قتل شوهرش اعتراف کرد.

شوهرم با دوستش امیر که هم ولایتی هم بودند سه هزار متر زمین کشاورزی اجاره کردند تا با کاشت صیفی جات و درختان میوه درآمدی داشته باشند. امیر که با موتور چند بار من را به شهر رسانده بود با من طرح دوستی ریخت و با اطلاع از نارضایتی من از شوهرم، او را در گوشه باغ کشت و جسدش را به آتش کشید و بقایای جسد شوهرم را هم به داخل رودخانه ای در حوالی شهریار انداخت تا هیچ اثری از او باقی نماند.»

با اعتراف های هولناک زن جوان، امیر پس از چند روز شناسایی و دستگیر شد اما همسر مقتول که تازه از بازداشتگاه آزاد شده بود پابه فرار گذاشت.

امیر طی بازجویی به قتل اعتراف کرد، اما دیروز وقتی برای محاکمه در مقابل قضات شعبه دهم دادگاه کیفری ایستاد هیچ یک از اتهاماتش را نپذیرفت، حتی رابطه با همسر مقتول راهم رد کرد.

با این حال اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند و قضات پس از شنیدن اظهارات متهم وارد شور شدند تا حکم شان را صادر کنند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۴