۶ واحد آرایشگاه مردانه در اراک مهروموم شد

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۶ واحد آرایشگاه مردانه در نقاط مختلف شهر اراک مهر و موم شد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس، سرگرد مهدی تقوی نیا، افزود: به دنبال ارایه گزارش هایی به پلیس استان مبنی بر بروز برخی تخلفات در شماری از آرایشگاه های مردانه شهر اراک، طرح نظارت بر این واحدهای صنفی در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در این طرح نظارتی که با همکاری اتحادیه آرایشگران و اداره بهداشت شهرستان اراک اجرا شد، از ۳۲ آرایشگاه مردانه به صورت محسوس و نامحسوس بازدید شد و ۶ واحد صنفی غیرمجاز نیز مهر و موم شد.
سرگرد تقوی نیا، از تداوم این طرح نظارتی خبر داد و از شهروندان خواست در صورت اطلاع از فعالیت های غیرمجاز واحدهای صنفی موضوع را برای بررسی از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.
وی در ادامه از مهر و موم دو واحد تالار پذیرایی غیر مجاز در اراک خبر داد و گفت: این ۲ تالا نیز به واسطه فعالیت غیرمجاز و با هماهنگی دستگاه قضایی مهر موم شد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ | ۰۸:۵۱
خبرگزاری ایران حادثه

ایران حادثه با هدف آموزش ایمنی ها و بالا بردن جایگاه اجتماعی ناجیان سازمان های امدادی به انتشار اخبار حوادث سراسر کشور مبادرت می ورزد.