اخبار خبرگزاری آریا

جدیدترین اخبار خبرگزاری آریا

اجتماعی - ۱ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا - آيت الله جعفر سبحاني از مراجع تقليد با تاکيد بر اين که حمايت از کالاي ايراني جز با برخورد با کالاي قاچاق محقق نمي شود گفت: تاکنون اقدام هايي در زمينه مبارزه با قاچاق کالا در کشور صورت گرفته اما توفيقي در اين زمينه نداشته ايم.

علمی و پزشکی - ۳ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا - يک متخصص تغذيه گفت: با انتخاب منبع دقيق کربوهيدراتي بايد به کاهش وزن خود کمک کرد و از منابعي مانند ميوه، سبزي و غلات سبوس دار استفاده کرد.

علمی و پزشکی - ۳ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا - يک متخصص داخلي در خصوص راه هاي پيشگيري از معده درد در مسافرت هاي نوروزي توضيحاتي داد.

اقتصادی - ۳ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا - همزمان با پايان موج نخست سفرهاي نوروزي و در آستانه موج دوم اين سفرها، مديرعامل خدمات پس از فروش ايران خودرو با ارائه گزارشي از اجراي جشنواره خدمات نوروزي97 ايران خودرو در 9روز نخست، از کاهش 14درصدي مراجعه و 71درصدي زمان ترخيص خودرو ها در شبکه خدمات پس از فروش و امدادرساني به ...

ورزشی - ۳ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا- پرتغال شب گذشته توانست با دو گل لحظات پاياني رونالدو، 2-1 مصر را شکست دهد، رونالدو با زدن اين دو گل، رکورد ديگري را به نام خود ثبت کرد.

ورزشی - ۳ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا- تيم ملي آرژانتين شب گذشته در ديداري دوستانه مقابل ايتاليا با نتيجه 2-0 به پيروزي رسيد اما مسي بازي را از روي سکوها تماشا کرد.

ورزشی - ۴ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا- روابط عمومي فدراسيون فوتبال توضيحاتي درباره اظهارات گزارشگر ديدار دوستانه تيم ملي مقابل تونس ارائه کرد.

علمی و پزشکی - ۴ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا - شايد ندانيد اما استفاده از روغن کودک به رشد و نگهداري موهاي شما کمک کره و موهايتان را قوي و براق مي کند.

علمی و پزشکی - ۵ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا - مغزها برخلاف شيريني ها فوايد نسبتا زيادي دارند ولي حواس تان باشد که فوايد آن ها نبايد باعث شود چشم تان را ببنديد و در مصرف آن ها زياده روي کنيد. اصلا اين طور نيست.

ورزشی - ۵ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا- مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان اعتقاد دارد داور مصري ديدار اين تيم مقابل تونس پنالتي صددرصد روي او را اعلام نکرده است.

ورزشی - ۵ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا- تيم هاي ملي فوتبال در سراسر دنيا خود را براي جام جهاني 2018 روسيه آماده مي کنند.

ورزشی - ۱۵ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا_ تيم ملي فوتبال کشورمان در ديداري دوستانه، با يک گل مغلوب تونس شد.

علمی و پزشکی - ۲۱ ساعت پیش - آریا

خبرگزاري آريا - بيماري آلزايمر با تشکيل پلاک هاي آميلوئيدي در مغز شناخته مي شود؛ پلاک هايي که مانع کارکرد عادي نورون ها مي شوند.

اقتصادی - ۱ روز پیش - آریا

خبرگزاري آريا - کارخانه مشترک ايران خودرو و بخش خصوصي جمهوري آذربايجان باظرفيت سالانه 10 هزار دستگاه براي توليد پنج مدل خودروي سواري با حضور روساي جمهور ايران و آذربايجان به زودي به بهره برداري مي رسد.

فرهنگی و هنری - ۱ روز پیش - آریا

خبرگزاري آريا - مجموعه هاي تلويزيوني و برنامه هاي شاخص سيما در ايام نوروز با راي مردم داوري و انتخاب مي شوتد.

اجتماعی - ۱ روز پیش - آریا

خبرگزاري آريا-با فرارسيدن ايام عيد نوروز، پارک شهر و ديگر پارک هاي بزرگ تهران به گل هاي زيباي لاله مزين مي شوند و توجه عابران و مسافران نوروزي را به خود جلب مي کنند.

اقتصادی - ۱ روز پیش - آریا

خبرگزاري آريا - مهندس سيدرضا حسيني، مديرعامل شرکت خدمات پس از فروش ايران خودرو و مهندس شهرام صالحي، مديرعامل امداد خودرو ايران با امضاي ميثاق نامه به کمپين نه به تصادفات جاده اي نوروز پيوستند.

اجتماعی - ۲ روز پیش - آریا

خبرگزاري آريا-عضو شوراي اسلامي شهر تهران تاکيد کرد: تهران به عنوان پايتخت سياسي کشور بايد به مقصد گردشگردي تبديل شود.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37