اخبار خبرگزاری ارانیکو

جدیدترین اخبار خبرگزاری ارانیکو

اقتصادی - ۳۲ دقیقه پیش - ارانیکو

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اثرات مثبت استقرار نظام یکپارچه معاملات ارزی گفت: شفافیت ارزی ناشی از سامانه نیما موجب کاهش قیمت دلار در بازار ثانویه و آشکار شدن تخلفات ارزی شد.

اقتصادی - ۱ ساعت پیش - ارانیکو

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت : مدیریت ریسک قیمت، تسهیل فرآیند کشف قیمت، افزایش شفافیت، توسعه بازار ، تسهیل معاملات فیزیکی و افزایش شفافیت از مزایای به کارگیری قراردادهای آتی است.

اقتصادی - ۱ ساعت پیش - ارانیکو

شرکت اتریشی اوام وی اعلام کرد که با وجود خروج آمریکا از برجام همچنان به مشارکت خود در صنعت نفت ایران ادامه می دهد.

اقتصادی - ۲ ساعت پیش - ارانیکو

از دیگر گزینه های این خودرو می توان به سامانه کنترل کروز هوشمند با کاربرد حرکت- توقف، سامانه تشخیص دهنده خستگی راننده و هشدار به وی، نمایشگرهای جانبی و سامانه های کمکی پارک اشاره کرد.

اقتصادی - ۳ ساعت پیش - ارانیکو

نماینده مردم نور و محمودآباد در تذکری به رئیس جمهور با بیان اینکه یکی از مشکلات اساسی کشور بزرگ بودن بدنه دولت است، گفت که بزرگ بودن دولت ۸۵ درصد از بودجه کشور را به خود اختصاص داده است.

اقتصادی - ۳ ساعت پیش - ارانیکو

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اگر بخواهیم سرعت به معنای توسعه و افزایش سطح غنی سازی انجام شود، ما آمادگی آن را داریم و به دوستانمان در مجلس هم اعلام شد ما آمادگی بازگشت را داریم.

اقتصادی - ۳ ساعت پیش - ارانیکو

معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: نمایندگی های مجاز فروش خودرو تنها پس از اخذ مجوز از وزارت صنعت، مجاز به پیش فروش خودرو هستند.

اقتصادی - ۴ ساعت پیش - ارانیکو

بانک مرکزی با صدور بخشنامه ای، عملیات صرافی بانکها را مجدد با اعمال مقررات جدید مجاز دانست که بر این اساس، بازرگانان می توانند صرافی خود را از فهرست صرافان مجاز انتخاب کنند.

اقتصادی - ۵ ساعت پیش - ارانیکو

معاون گردشگری در نقد آمارهایی که از خروج ارزِ همراه مسافر داده می شود، گفت: به چه استنادی می گویند ۳۰ میلیارد دلار ارز، همراه مسافران از کشور خارج شده است!؟

اقتصادی - ۶ ساعت پیش - ارانیکو

شبکه خبری «سی ان بی سی» آمریکا اعلام کرد، تحلیلگران نفتی مانند «کریستین ملک» در بانک سرمایه گذاری «جی پی مورگان» آمریکا معتقدند، تهدید بزرگ در عرضه نفت، کاهش تولید نفت ونزوئلاست نه کم شدن صادرات نفت ایران، زیرا بعید است مشتریان بزرگ نفت ایران از تحریم های آمریکا پیروی کنند.

اقتصادی - ۶ ساعت پیش - ارانیکو

شرکت BP کار در میدان گازی رام (Rhum) در دریای شمال را که در آن ۵۰ درصد سهم دارد و با شرکت ملی نفت ایران شریک است، متوقف کرد.

اقتصادی - ۶ ساعت پیش - ارانیکو

وزیر اسبق بازرگانی با بیان اینکه اکنون زمان آن رسیده تا اشکالات سیاست های جدید ارزی دولت مرتفع شود، گفت: پیشنهاد می شود تا خرید و فروش ارز بین صادرکننده و واردکننده در سامانه نیما با نرخ توافقی صورت گیرد.

اقتصادی - ۶ ساعت پیش - ارانیکو

به نظر می رسد موج افزایش قیمت به راه افتاده در بازار مسکن متأثر از یک ناترازی در عرضه و تقاضای عموماً مصرفی در این بازار است که نااطمینانی های سیاسی و اقتصادی بر شدت آن می افزاید.

اقتصادی - ۷ ساعت پیش - ارانیکو

انجمن انبوه سازان مسکن درخواست افزایش قیمت واحدهای طرح مسکن مهر پردیس را داده است.

اقتصادی - ۷ ساعت پیش - ارانیکو

سروش که در بهمن ٩٤ شروع به کار کرده است، در ابتدا ٧٠٠ هزار عضو بیشتر نداشت و در مدت کوتاهی ادعا شد که سروش ١٠ میلیون نفری شده است.

اقتصادی - ۷ ساعت پیش - ارانیکو

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به اردیبهشت ماه ١٣٩٧ به ٨,٠ درصد رسید که نسبت به ماه قبل (٨.١ درصد) ٠.١ واحد درصد کاهش نشان می دهد.

اقتصادی - ۷ ساعت پیش - ارانیکو

یک مقام آلمانی اعلام کرد شش بانک از مجموعه فولکس بانک های آلمان با وجود خطر تحریم ، تامین اعتبار شرکت های صادرکننده به ایران را ادامه خواهند داد.

اقتصادی - ۸ ساعت پیش - ارانیکو

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود سوال روح الله بابایی نماینده مردم بویین زهرا از وزیر آموزش و پرورش را در دستور کار دارند.

اقتصادی - ۸ ساعت پیش - ارانیکو

گمرک ایران دستورالعمل جدید ارزی مربوط به واردات موقت کالا که مطابق با مصوبات جدید دولت در زمینه ساماندهی و مدیریت بازار ارز است را جهت اجرا به گمرکات کشور ابلاغ کرد.

اقتصادی - ۸ ساعت پیش - ارانیکو

یک مقام مسئول در نظام بانکی از بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر صدور اجازه خرید مستقیم ارز از سوی بازرگانان در صرافی ها خبر داد و گفت: صرافی های مجاز وارد عملیات معامله ارز شدند.

اقتصادی - ۹ ساعت پیش - ارانیکو

رییس کنفدراسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه درحال حاضر با توجه به شرایط موجود امکان فعالیت سودجویان و دلالان وجود دارد، گفت: دولت باید به صرافی ها اجازه خرید و فروش محدود را بدهد.

اقتصادی - ۹ ساعت پیش - ارانیکو

ضیاء الاسدی مسوول دفتر سیاسی جریان صدر عراق به رهبری مقتدا صدر گفت: دیکته های امریکا در مورد رابطه با جمهوری اسلامی ایران، غیر قابل قبول است.

اقتصادی - ۹ ساعت پیش - ارانیکو

سیاست خارجی دولت جدید آمریکا بر خلاف دوران اوباما ، در مدار ستیز با متحدان اروپایی قرار گرفته و این اختلافات در پی تصمیم اخیر «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور در خروج از برجام نمایان تر شده است.

اقتصادی - ۱۲ ساعت پیش - ارانیکو

یک نشریه انگلیسی با اشاره به غیبت طولانی مدت ولی عهد سعودی، نوشته است که عدم حضور رسانه ای وی پس از حادثه تیراندازی در ریاض عجیب است.

اقتصادی - ۱۹ ساعت پیش - ارانیکو

بانک مرکزی طی بخشنامه 97/67089 مورخ 1397/3/1 مسئولیت خرید ارز برخی از ثبت سفارش هایی که تخصیص ارز (گواهی ثبت آماری) آنها به صورت «بانکی (نیما)» است را به بازرگانان محول کرده است.

اقتصادی - ۱۹ ساعت پیش - ارانیکو

رئیس جمهور در دیدار صمیمی با ورزشکاران، حضور در جمع ورزشکاران و قهرمانان پرافتخار کشور را در ماه مبارک رمضان موجب خرسندی دانست و تاکید کرد: ورزشکاران کشور در رشته های مختلف ورزش قهرمانی همواره برای ملت ایران و جوانان امیدآفرین بوده اند.

اقتصادی - ۱۹ ساعت پیش - ارانیکو

یک منبع آگاه شامگاه سه شنبه پست اینستاگرامی منتسب به «لعیا جنیدی» معاون حقوقی رئیس جمهوری در ارتباط با موضوع تلگرام را تکذیب کرد و گفت که وی هیچ صفحه ای در این شبکه اجتماعی ندارد.

اقتصادی - ۱۹ ساعت پیش - ارانیکو

رئیس جمهور آمریکا پس از مواجهه با واکنش تند کره شمالی به ادامه برگزاری مانورهای نظامی در شبه جزیره کره، پیش دستی کرد و گفت که شاید دیدار با رهبر کره شمالی به تأخیر بیافتد و شاید هم کلاً لغو شود.

اقتصادی - ۲۰ ساعت پیش - ارانیکو

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: پس از برجام توانسته ایم ایزوتوپ های پایدار را با کمک روسیه شروع به غنی سازی کنیم که قبل از برجام ما فقط اورانیوم را غنی سازی می کردیم و البته انتقال فناوری در این باره نیز در حال انجام است.

اقتصادی - ۲۰ ساعت پیش - ارانیکو

شاید مدیران خودروساز هم تصور نمی کردند که یک بار در صنعت خودرو کشور، عالی ترین مقام صنعتی کشور با افزایش قیمت خودرو آن هم به میزانی مشخص موافقت کند.

اقتصادی - ۲۱ ساعت پیش - ارانیکو

یک عضو کمیسیون انرژی گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی وضعیت صادرات نفت و ارائه برنامه ها و اقدامات لازم با فرض برون رفت ایران از برجام و عدم توان اروپا در تامین تضامین لازم مورد بررسی قرار گرفت.

اقتصادی - ۲۱ ساعت پیش - ارانیکو

صدراعظم آلمان روز پنج شنبه قرار است به چین سفر کرده و با رئیس جمهور این کشور درباره تقابل با سیاست های آمریکا و همچنین برجام گفت وگو کند.

اقتصادی - ۲۱ ساعت پیش - ارانیکو

شرکت انگلیسی بریتیش پترولیوم اعلام کرد که تا روشن شدن پیامدهای احتمالی ناشی از تصمیم آمریکا درباره ایران، همکاری با شرکت ملی نفت ایران در میدان گازی رام در دریای شمال را به تأخیر انداخته است.

اقتصادی - ۲۲ ساعت پیش - ارانیکو

نوسازی ناوگان هوایی کشور یکی از سیاست هایی است که دولت روحانی پس از اجرای برجام آن را دنبال می کند.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - ارانیکو

اتاق جنگ اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، 5 ایرانی را به خاطر ارتباط ادعایی با یگان موشکی سپاه پاسداران تحریم کرد.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - ارانیکو

کمیسر تجاری اتحادیه اروپا اعلام کرد: بعید به نظر می رسد آمریکا با بسته پیشنهادی سران اروپایی از اعمال تعرفه گمرکی وارداتی عقب نشینی کند.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - ارانیکو

وزارت امور اقتصادی و دارایی، تحریم رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را «نشانه دیگری از رفتارهای غیرمتعارف آمریکا» و «تاییدی بر بی تعهدی این کشور نسبت به توافق های بین المللی» دانست.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - ارانیکو

یک عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: جمع بندی امروز کمیسیون برنامه و بودجه این بود که دست اندرکاران برای رسیدگی به مسائل مربوط به پرداخت وام روستایی آموزش ببینند، ضمن اینکه سلسله مراتب پرداخت وام و ازاین قبیل کارها را هم باید کم تر کنیم.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - ارانیکو

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به اردیبهشت ماه ١٣٩٧ به ٨,٠ درصد رسید که نسبت به ماه قبل (٨.١ درصد) ٠.١ واحد درصد کاهش نشان می دهد.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

خبرگزاری انگلیسی «رویترز» نوشت: صبح سه شنبه قیمت نفت برنت دریای شمال در بازار لندن به دلیل نگرانی از کاهش صادرات ایران با 63 سنت افزایش، به 79 دلار و 85 سنت رسید.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37