اخبار خبرگزاری ارانیکو

جدیدترین اخبار خبرگزاری ارانیکو

اقتصادی - ۲۱ دقیقه پیش - ارانیکو

بحث بر سر تعرفه واردات خودروهای هیبریدی همچنان در مجلس و نهادهای تصمیم ساز ادامه دارد و تلاش ها برای کاهش تعرفه خودروهای هیبریدی که یکباره از سوی دولت، بعد از توقف واردات افزایش یافت، ادامه دارد؛

اقتصادی - ۳۱ دقیقه پیش - ارانیکو

رئیس کمیسیون رقابت اتاق ایران گفت: بر اساس اطلاعات موجود از سال ۹۱ تا ۹۵ گروه بیمه کشور در وضعیت غیررقابتی به سر برده و حدود ۷۰ درصد سهم بازار در اختیار ۴ شرکت بزرگ دولتی و شبه دولتی قرار داشته است.

اقتصادی - ۱ ساعت پیش - ارانیکو

در روزی که دلار روند کاهشی قیمت خود را ادامه داد، سکه اندکی گران شد. دلیل چنین اتفاقی می تواند این باشد که مسئولان از توقف حراج سکه خبر دادند.

اقتصادی - ۱ ساعت پیش - ارانیکو

معاون وزیر صنعت گفت: جذب ۸ هزار میلیارد تومان نقدینگی برای پروژه ها و فعال کردن ۳۲ هزار میلیارد تومان پروژه جدید و نیمه تمام انجام شده است.

اقتصادی - ۲ ساعت پیش - ارانیکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از هدفگذاری دو صنعت پتروشیمی و فولاد در توسعه چابهار خبر داد و افزود: احداث اولین نیروگاه منطقه نیز با سرمایه گذاری شرکت مپنا در دست ساخت است.

اقتصادی - ۲ ساعت پیش - ارانیکو

طرح ملی رجیستری گوشی های تلفن همراه این بار به سراغ برندهای هواوی، نوکیا، سونی و تکنو رفت.

اقتصادی - ۳ ساعت پیش - ارانیکو

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: در هفته اول اجرای بسته جدید بانک مرکزی، میزان استقبال آحاد جامعه از گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز و پیش فروش سکه چندان زیاد نبوده اما فروش اوراق گواهی سپرده ریالی با استقبال قابل توجهی مواجه شده است.

اقتصادی - ۴ ساعت پیش - ارانیکو

بازار اجاره مسکن با ورود به آخرین ماه از سال ۹۶ با وضعیتی نه چندان متفاوت نسبت به ماه های قبل تنوع نسبتا مطلوبی از فایل های واحدهای استیجاری را در خود جای داده است.

اقتصادی - ۴ ساعت پیش - ارانیکو

مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی از برگزاری حراج سکه فردا (دوشنبه) در بانک کارگشایی خبر داد.

اقتصادی - ۶ ساعت پیش - ارانیکو

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی راه اندازی لیزینگ مسکن در سال آینده را محتمل خواند و گفت: ورود لیزینگ های بانکی به بخش مسکن می تواند موجب ورود خانه های خالی از سکنه به بازار شود.

اقتصادی - ۶ ساعت پیش - ارانیکو

دستورالعمل دریافت مالیات علی الحساب واردات کالا و شرایط خوش حسابی از سوی رئیس سازمان امور مالیاتی اصلاح شد.

اقتصادی - ۶ ساعت پیش - ارانیکو

در بازار امروز - یکشنبه - دلار با ثبات قیمت همراه شده و سکه در مسیر صعودی قرار گرفته است.

اقتصادی - ۶ ساعت پیش - ارانیکو

پس از متوقف شدن حراج سکه از سوی بانک مرکزی، بازار سکه نسبت به این اقدام واکنش نشان داد و بعد از کاهش قیمت روزهای اخیر مجددا با جهش قیمتی روبرو شد.

اقتصادی - ۱۰ ساعت پیش - ارانیکو

رنو کپچر از سوی ایران خودرو به کشور وارد شده و به فروش می رسد.

اقتصادی - ۱۰ ساعت پیش - ارانیکو

وظیفه ای را که جان کری، وزیر امور خارجه دولت اوباما برای پیشبرد مذاکرات برجام و امضای آن انجام می داد اکنون مک مستر در پشت پرده برای حفظ برجام انجام می دهد. او مثل رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا که چند نوبت به طور علنی در مخالفت با ترامپ صحبت کرده و ماندن آمریکا در برجام را ضروری دانسته است از ...

اقتصادی - ۱۰ ساعت پیش - ارانیکو

رئیس بانک مرکزی در پاسخ به این سوال که قیمت تعادلی از نظر بانک مرکزی چه نرخی است؟ اظهار داشت: به هیچ وجه ما نرخی را اعلام نمی کنیم ولی این موضوع را دنبال می کنیم. در هر زمانی نرخ تعادلی برای ارز نشأت گرفته از متغیرهای اصلی اقتصادی است اما وقتی ببینیم آن شرایط متعادل ایجاد شده، آن وضعیت باید ...

اقتصادی - ۱۰ ساعت پیش - ارانیکو

بازار ملک در ماه میانی زمستان با دو حرکت متفاوت از ناحیه «حجم معاملات» و «تورم مسکن» مواجه شد. اطلاعات دفتر اقتصاد مسکن از کارنامه بهمن معاملات ملک در تهران نشان می دهد میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در ماه گذشته ۵ درصد نسبت به دی افزایش پیدا کرد که بالاترین رشد ماهانه قیمت از اردیبهشت ۹۳ تاکنون ...

اقتصادی - ۱۳ ساعت پیش - ارانیکو

شرکت بریتیش پترولیوم در گزارش سالانه خود درباره چشم انداز بازار جهانی نفت، پیش بینی کرد که تقاضای جهانی نفت طی ۲۰ سال آینده به پیک خود خواهد رسید.

اقتصادی - ۲۱ ساعت پیش - ارانیکو

دستیابی به بازارهای صادراتی و کسب منافع حاصل از حضور در تجارت جهانی از جمله سیاست هایی است که دهه های متوالی از سوی سیاست گذاران جمهوری اسلامی ایران دنبال شده و به یکی از اصول نانوشته فعالیت اقتصادی در ایران بدل شده است.

اقتصادی - ۲۱ ساعت پیش - ارانیکو

مرکز آمار ایران جدیدترین نقشه بیکاری در ایران و جغرافیای جنسیتی آن را اعلام کرد.

اقتصادی - ۲۱ ساعت پیش - ارانیکو

مدیرکل کنسرسیوم فاز 14 پارس جنوبی گفت: برای راه اندازی اولیه فاز 14 و تولید گاز، عملیات راه اندازی اولیه و روشن سازی مشعل سکوی SPD-14A در زمان 18 روز به انجام رسید.

اقتصادی - ۲۲ ساعت پیش - ارانیکو

پایان هفته گذشته مجلس در ادامه رسیدگی به جزئیات بودجه سال 97، بند های تازه ای را به تصویب رساند که نشان می دهد بودجه سال آینده با تغییرات مهمی به تصویب می رسد.

اقتصادی - ۲۲ ساعت پیش - ارانیکو

شیوه همکاری صنایع ایران و اسپانیا در دیدار مقام های اتاق بازرگانی و کنفدراسیون صنایع این کشور اروپایی با مدیرکل امور بین الملل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) بررسی شد.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - ارانیکو

مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: عرضه سکه بهار آزادی از طریق برگزاری حراج در بانک کارگشایی توسط بانک مرکزی ادامه خواهد داشت.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - ارانیکو

جلسه شورای عالی آب عصر امروز به ریاست معاون اول رییس جمهور و با موضوع ریزگردهای استان خوزستان برگزار شد.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - ارانیکو

مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به مفاد لایحه بودجه سال ٩٧، مصوبه ای داشت که زمین خواری را قانونی می کرد و به متخلفان جایزه می داد.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

افزایش بدهی دولت به بانک مرکزی موضوعی است که این روز ها توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. چنین بدهی هایی در سال های اخیر همواره وجود داشته است،

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

شاخص بورس در اولین روز معاملاتی هفته جاری مانند اکثر روزهای هفته گذشته با افزایش اندکی مواجه شد و با ۱۹ واحد رشد به ۹۸ هزار و ۱۷۶ واحد رسید.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تأکید براینکه ۲.۵ میلیون مسکن در کشور کمبود داریم اما دوستان وزارت راه و شهرسازی بر این اعتقاد هستند که مسکن کمبود ندارد، گفت: اگر این رویکرد باقی بماند افزایش جهشی قیمت مسکن را شاهد خواهیم بود پس تنها نباید امید خود را به بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده ببندیم.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق با اشاره به استقبال سرمایه گذاران خارجی از انرژی های تجدیدپذیر گفت: 70 درصد ظرفیت ایجاد شده در انرژی های تجدیدپذیر کشور، با سرمایه گذاری خارجی ایجاد شده است.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

رییس سازمان برنامه و بودجه از واریز حقوق کارکنان دولت حداکثر تا نوزدهم اسفندماه خبر داد.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

در بازار خودروهای داخلی، امروز قیمت تیبا با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی همراه شد و دنا پلاس نیز رشد قیمت ۵۰۰ هزار تومانی را تجربه کرد.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مجلس معتقد است که لایحه کپی رایت عودت داده نشود تا دوباره سیکل تصویب آن طی شود به همین دلیل خواستار آن هستند که اشکالات مطرح شود تا با بررسی بیشتر، مشکلات را حل کنند.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: عملیات مرحله سوم طرح توسعه کانتینری بندر شهید رجایی همزمان با سفر رئیس جمهوری در هفته جاری به استان هرمزگان به بهره برداری می رسد.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: کشور در چهار سال گذشته با محدودیت هایی برای توسعه روبرو بود که محدودیت منابع مهمترین آنها به شمار می رود.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

واگذاری ۳۴ بنگاه دولتی به ارزش بیش از شش هزار میلیارد تومان در جریان سیصد و سی و هشتمین جلسه هیات واگذاری، به تصویب اعضا رسید.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

رئیس سازمان امور شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: با توجه به اینکه طرح ترافیک نیاز به اصلاح داشت توسط فرمانداری تهران به شورای شهر عودت داده شد و شورای شهر نیز اصلاحات را انجام داده و مجددا به فرمانداری باز می گردد.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

رئیس کمیسیون عمران مجلس، از تشکیل کمیته ای در کمیسیون متبوعش برای ساماندهی ضربتی بازار مسکن و تعدیل نرخ ها خبر داد.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت تلاش می کند تا به همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۷ توجه شود و در این راستا از ابتدای سال با لحاظ تحقق کامل درآمد ۳۴۰۰ میلیارد تومانی برای ترمیم حقوق بازنشستگان، اقدامات لازم را انجام می دهد.

اقتصادی - ۱ روز پیش - ارانیکو

نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به بهمن ماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به بهمن ماه ۱۳۹۵ معادل ۹.۹ درصد است.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37