اخبار روزنامه اصفهان امروز

جدیدترین اخبار روزنامه اصفهان امروز

صادق زیباکلام درباره درباره ۴۰ سال ممنوع الفعالیت بودن ناصر ملک مطیعی توییت کرد.

دادستان تهران در رابطه با پرونده بابک زنجانی اعلام کرد: 2 هزار و سیصد میلیارد تومان اموال بابک زنجانی به وزارت نفت واگذار شده است.

رئیس جمهور کشورمان در دیدار صمیمی اساتید و فعالان اقتصادی، گفت: تلاش دولت یازدهم برگرداندن اقتصاد به شرایط عادی بود. به رشد ۸ درصدی و سرمایه گذاری قابل ملاحظه برای توسعه کشور نیازمندیم.

یک مخالف سعودی مقیم لندن با اشاره به اخبار مربوط به زخمی شدن محمد بن سلمان ولیعهد سعودی گفت: زخم او کاری نیست و به زوی در انظار ظاهر خواهد شد تا فرضیه کشته شدنش را رد کند.

ورزشی - ۸ ساعت پیش - اصفهان امروز

مدافع هافبک ذوب آهن می گوید تیمش با حفظ شاکله اصلی اش می تواند در لیگ هجدهم نیز در جمع مدعیان باشد.

دهمین برنامه ماه عسل با حضور مدیر بزرگترین شرکت بیمه عمر کشور و خانواده اش زوی آنتن رفت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که در گفت وگوی اخیرش با وزیر امور خارجه آمریکا از موضع محکم و مصمم واشنگتن در قبال ایران قدردانی کرده است.

ورزشی - ۸ ساعت پیش - اصفهان امروز

آریا جعفری ملی پوش تیم رفتینگ و اسلالوم ایران با خبر حذف از مسابقات اتخابی تیم ملی به دلیل انتشار ویدئوی رژه مسابقات ترکیه در استوری خود روبرو شد.

اجتماعی - ۸ ساعت پیش - اصفهان امروز

حمید صفت خواننده معروف رَپ که به اتهام قتل عمد ناپدری خود زندانی شده بود دقایقی پیش با قرار وثیقه از زندان رجایی شهر آزاد شد.

اجتماعی - ۸ ساعت پیش - اصفهان امروز

رییس شوراهای حل اختلاف استان اصفهان گفت: یک هزار و ۵۹۸ زندانی با همت کارکنان شوراهای حل اختلاف استان اصفهان در سال ۹۶ از زندان آزاد شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چادگان از جمع آوری چهار هزار متر دام صیادی از سطح دریاچه سد زاینده رود خبر داد.

فرماندار اردستان گفت: طرح بازآفرینی شهر زواره از نیمه مرداد آغاز خواهد شد و بافت تاریخی شهر مهاباد در صورت تصویب اولیه طرح، اجرا خواهد شد.

فرماندار شهرستان لنجان با تأکید بر این که مردم از طرح مباحث سیاسی و جناحی خسته شده اند، گفت: دعوای سیاسی مسؤولان برای خانواده ای که دغدغه جوان بیکار خود را دارد، چه اهمیتی دارد؟

اجتماعی - ۱۱ ساعت پیش - اصفهان امروز

مثل کوه، مثل يک مشت آهني، مثل مشتي گره کرده، مثل حلقه هاي يک زنجير. پريسا طباطبايي 52 ساله، خوشرو و مصمم وقتي از خانواده و فاميل بزرگش حرف مي زند هم بايد به کوه فکر کرد، هم به مشت آهني و هم به حلقه هاي يک زنجير. آنها روي هم مي شوند

عبدالله رمضان زاده در سلسله نشست های حزب اتحاد به سخنرانی درباره کارنامه اصلاحات پرداخت.

مجتبي ذوالنوري، همان نماينده اي است كه چند باري به ديدار مهدي كروبي رفته و البته يك بار در حدود ١٤ ساعت با او به مذاكره نشسته است. گويا حاصل اين همه رفت و آمد اين نماينده به حصر هم چند راه حلي است كه ذوالنوري در گفت وگوي اخير توضيح داد. نماينده قم ديروز به خبرآنلاين گفت كه محصورين يا بايد محاكمه ...

گوناگون - ۱۱ ساعت پیش - اصفهان امروز

مبتلا شدن به بیماری به دو دسته کلی تقسیم بندی می شود. فرد در کوتاه مدت دچار بیماری یا فرد در طولانی مدت متوجه بیماری در سیستم بدن خود می شود. در هر دو این مراحل عدم محافظت از بدن نقش اساسی دارد اما در زندگی امروزی گریزی از بروز برخی بیماری ها نیست. بیماری هایی که در طولانی مدت و بخشی از آن به دلیل ...

هر سال براي ايام ماه رمضان مجموعه هايي تدارک ديده مي شود و امسال هم طبق سنن گذشته اين اتفاق رقم خورده است، اما نکته برجسته و متمايز مجموعه هاي امسال، حضور زنان در نقش هاي متفاوت است.

دوبله و دوبلوري حکايتي است بسيار مفصل که از اين بسيار، تنها به اين اندک مي توان اشاره اي سريع کرد که اين حرفه نيز مانند ديگر مشاغل فرهنگي به رخدادها و حوادث پيرامون خودش بشدت وابسته است.

اقتصادی - ۱۱ ساعت پیش - اصفهان امروز

آمارهاي منتشرشده در خصوص جزييات تورم ارديبهشت ماه امسال نشان مي دهد كه تورم در آستانه عقبگرد به سمت دورقمي شدن قرار گرفته است. اگرچه بانك مركزي و مركز آمار ايران نرخ تورم را تك رقمي اعلام كرده اند اما شواهدي در ارقام جدول جزييات نرخ تورم در ارديبهشت ماه وجود دارد كه به سياستگذار هشدار مي دهد، ...

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل از آغاز توزیع 2 هزار و 600 سبد کالا بین مددجویان تحت پوشش این نهاد در ماه مبارک رمضان خبر داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کاشان با اشاره به فعالیت در مجموع سه هزار و 500 حامی ایتام در این شهرستان، از وجود 860 نفر کودک خبر داد که زیر پوشش خدمات این نهاد انقلابی هستند.

سخنگوی قوه قضاییه از توقیف اموال خاوری و ممنوع المعامله شدن وی و بستگان درجه یک او خبر داد.

گوناگون - ۱۳ ساعت پیش - اصفهان امروز

«م- م- من دو س- ست دار - ر- م به م - م مدرسه بروم»؛ کشیده و کند حرف می زند و با مکث های طولانی. هر بار که می خواهد حرف بزند کلی سرخ و سفید می شود و خجالت می کشد از اینکه نمی تواند مانند سایر همکلاسی هایش روان حرف بزند.

اقتصادی - ۱۳ ساعت پیش - اصفهان امروز

ماه مبارک رمضان که می شود برخی از حرفه ها و فروشگاه ها سرشان شلوغ شده و روزهای پرتلاطمی را می گذرانند. در زمینه مواد خوراکی هرچند رستوران ها و فست فودها طی این ماه کمتر فعالیت می کنند اما اصنافی چون قنادی ها دست کم آنطور که به نظر می رسد فعالیتشان بیشتر شده و مشتری بیشتری به آنها سر می زنند.

اقتصادی - ۱۳ ساعت پیش - اصفهان امروز

متروسازی در شهری با حد و اندازه های تهران شبیه هیچ شغل سخت دیگری نیست. شما 12تا 50متر از سطح زمین دور هستید و جز آب و خاک و انبوهی از اشیای ناشناخته، چیز دیگری نمی بینید.

حوزه هاي علميه مستقل يا وابسته؟ محمد يزدي، رئيس جامعه مدرسين حوزه علميه قم به تازگي با انتقاد از برخی زمزمه ها مبنی بر بازگشت حوزه های علمیه به فضای پیش از انقلاب، گفته بود: «متأسفانه برخی با لباس روحانیت می گویند حوزه های علمیه باید به شرایط قبل از انقلاب برگردند، توجیهشان این است که حوزه علمیه ...

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به این سوال که اخیرا خبرهایی مبنی بر به کما رفتن مشایی و بقایی مطرح می شود، این خبرها درست است؟گفت: هر دو نفر بازداشت هستند، مشایی در بازداشت موقت است و خبری از شکنجه و به کما رفتن این افراد درست نیست.

وزیر امور خارجه کشورمان در جمع اعضای فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی گفت: ایران در صورتی که منافعش تامین شود و تضمین های کافی را دریافت کند، در برجام می ماند.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: احمدی نژاد داغ ترین کارها و موضع گیری هایی که می توانست داشته باشد را نشان داد؛ او تمام برگ هایش را سوزانده است.

اجتماعی - ۱۴ ساعت پیش - اصفهان امروز

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۷ در روز چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷ به صورت کارنامه منتشر می شود.

گوناگون - ۱۴ ساعت پیش - اصفهان امروز

کریستال جایزه ی افتخاری حضور در دستاوردهای سینمایی را داشته است. این جایزه به منظور تقدیر از او به خاطر بازی در فیلم های سینمایی هالیوودی به مدت ۱۸ سال اهدا شده است. فیلم ها و سریال های تلویزیونی او با موفقیت چشمگیری در سطح جهان روبرو شده اند.

ورزشی - ۱۴ ساعت پیش - اصفهان امروز

- فینال لیگ قهرمانان اروپا دیشب برگزار شد و کابران شبکه های اجتماعی واکنش های متفاوتی نسبت به این دیدار داشتند.

اقتصادی - ۱۴ ساعت پیش - اصفهان امروز

کاهش شدید بارش ها و آب ورودی به سدها و آبگیرهای کشور موجب شد هیأت وزیران در اسفند ماه گذشته با مصوبه ای سیاست اعمال محدودیت و ممنوعیت کشت محصولات آب بر در مناطق کم آب را در دستور کار قرار دهد.

اجتماعی - ۱۴ ساعت پیش - اصفهان امروز

آمارهای وزارت بهداشت نشان می دهند سالانه ۴۰هزار ایرانی در حوادث مختلف که عمده آن حوادث ناشی از تصادفات رانندگی است، جان خود را از دست می دهند و این در حالی است که با توجه به وضعیت جغرافیایی، حادثه خیزی جاده های کشور، وقوع زلزله های متعدد و... ضرورت تجهیز کشور به امکانات روز امدادی بسیار به چشم ...

اجتماعی - ۱۴ ساعت پیش - اصفهان امروز

هر ساله در فصل اتمام دوره تحصیلی دانش آموزان، شهریه مدارس غیردولتی اعلام می شود.

کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان گفت: طی سه روز آینده بارش های رگباری پراکنده را به ویژه در مناطق غربی و جنوبی استان اصفهان پیش بینی می شود.

ورزشی - ۱۴ ساعت پیش - اصفهان امروز

رسانه هاي ايتاليايي در آستانه مسابقات جام جهاني روسيه، تورنمنتي كه در آن حضور ندارند، خبر جالبي را تيتر يك كرده اند؛ «وينچنزو ياكويينتا، ملي پوش سابق آتزوري، به ٦ سال زندان محكوم خواهد شد.»

ورزشی - ۱۴ ساعت پیش - اصفهان امروز

مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به ادعای توافق ۲ ساله با محمد ایران پوریان گفت: درباره هیچ بازیکنی تا پیش از امضای قرارداد صحبت نمی کنم.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37