جدیدترین پربازدیدترین جنجالی‌ترین اخبار خبرگزاری ای استخدام

جدیدترین اخبار خبرگزاری ای استخدام

۰
۰

استخدام دانشگاه فرهنگیان برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در ... نوشته استخدام دانشگاه فرهنگیان (کلیه اخبار) اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

استخدام دیوان محاسبات کشور برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات ... نوشته استخدام دیوان محاسبات کشور (خبر استخدام جدید) اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

همشهری : از جلسه اخیر ستاد دستمزد، که نمایندگان گروه های کارگری، کارفرمایی و دولت در آن حضور داشتند، خبر می رسد که رقم۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای هزینه سبد معیشت خانوارهای کارگری با توافق همه گروه ها به تصویب رسیده و مقرر شده است تا در جلسه آینده شورای عالی کار، مبنای تعیین دستمزد سال ۹۶ قرار ...

۰
۰

یک کارخانه تولیدی واقع در شهرستان ساری، جهت تکمیل کادر پرسنلی خود، در موقعیت های شغلی ذیل، از میان کارجویان ... نوشته استخدام حسابدار،کارگر تولید،سرپرست شیفت(برق و مکانیک) در ساری اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

فروشگاه اینترنتی بامیلو جهت تکمیل وگسترش تیم پشتیبانی مشتریان در شیفت شب،با توجه به شرایط زیر در تهران استخدام می ... نوشته استخدام پشتیبان مشتریان جهت شیفت شب در فروشگاه اینترنتی بامیلو اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

موسسه آموزشی،پژوهشی و انتشاراتی همیاری نور آفرینش با شرایط زیر در تهران استخدام می نماید.  عنوان شغلی شرایط احراز مهندس ... نوشته استخدام مهندس کامپیوتر (ارشد و دکترا) در موسسه همیاری نور آفرینش اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت کوبل دارو جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر در شهر رشت استخدام می نماید.  عنوان شغلی شرایط احراز ... نوشته استخدام نماینده علمی در رشته دامپزشکی،زیست،شیمی در رشت اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت حدیدسازان سپهر ایرانیان تولید کننده انواع  سازه های فلزی سوله و اسکلت واقع در استان البرز – شهرستان ملارد ... نوشته استخدام حسابدار،منشی،انباردار درشرکت حدیدسازان در استان البرز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به مهندس شیمی جهت تصدی پست مسئول کنترل کیفی در شرکت تولیدی معتبر در جاده کرج – چالوس نیازمندیم.متقضیان واجد ... نوشته استخدام مهندس شیمی جهت شرکت تولیدی در کرج اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکتی فعال در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی در شیراز به نیرو با شرایط و مشخصات زیر نیازمند است. ... نوشته استخدام کارشناس متالوژی با سابقه در عملیات حرارتی در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به بازاریاب خانم و اقا جهت بازاریابی و فروش سنگ با حقوق و پورسانت عالی در مجتمع سنگ خلیج فارس ... نوشته استخدام بازاریاب در مجتمع سنگ خلیج فارس در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به دو منشی تمام وقت ، منظم و مجرب در وانت تلفنی در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره ... نوشته استخدام منشی تمام وقت وانت تلفنی شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به دو نفر کارگر ساده جهت وانت تلفنی در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل ... نوشته استخدام کارگر ساده جهت وانت تلفنی شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت پانل صنعت فارس در شیراز به مهندس مواد آقا یا خانم با گرایش سرامیک الکتروسرامیک و ترجیحا آشنا به ... نوشته استخدام مهندس مواد در شرکت پانل صنعت فارس در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک منشی مسلط به برنامه آفیس در شرکت ساختمانی سروش در شیراز نیازمندیم. حقوق ماهیانه ۶۰۰ هزار تومانمتقاضیان واجد ... نوشته استخدام منشی مسلط به آفیس در شرکت ساختمانی سروش -شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت پانل صنعت فارس در حومه شیراز (کیلومتر ۲۸ جاده شیراز – بوشهر) به نیرو با شرایط و مشخصات زیر ... نوشته استخدام نیروی شیمی و مهندسی شیمی و مهندسی معدن در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکتی فعال در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی در شیراز به نیرو با شرایط و مشخصات زیر نیازمند است. ... نوشته استخدام کارشناس بازرگانی در شرکتی فعال در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک نگهبان و سرایدار جهت پاساژ ترجیحا بازنشسته و دارای بیمه با حقوق ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان با جای ... نوشته استخدام نگهبان و سرایدار جهت پاساژ در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

استخدام کرج و البرز – ۱۱ اسفند ۹۵ برای دریافت تفکیک شده اخبار و آگهی های استخدامی شهر کرج و ... نوشته استخدام استان البرز و شهر کرج – ۱۱ اسفند ۹۵ اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک خانم جهت فروشندگی در نان فانتزی یکتا در شیراز نیازمندیم. ساعت کار ۶ صبح تا ۱۴متقاضیان واجد شرایط ... نوشته استخدام نیرو جهت فروشندگی در نان فانتزی یکتا در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

فروشگاه تجارت همراه، وارد کننده و توزیع کننده لوازم جانبی تلفن همراه، با سه شعبه در تهران و اصفهان به ... نوشته استخدام کارشناس فروش با آموزش رایگان و مزایای عالی در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به کارشناس و کاردان اتاق عمل، بیهوشی و پرستار ( خانم ) در شهر تهران نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند ... نوشته استخدام کارشناس و کاردان اتاق عمل، بیهوشی و پرستاری اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به تعدادی فروشنده خانم ترجیحا با سابقه کار جهت کار در فروشگاه در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره ... نوشته استخدام تعدادی فروشنده خانم جهت کار در فروشگاه در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به کارشناس تغذیه جهت شیفت صبح پایگاه بهداشت در تهران نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل ... نوشته استخدام کارشناس تغذیه جهت پایگاه بهداشت اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به کارگر ساده آقا جهت کار در فروشگاه چادر سایبان مرکزی شیراز نیازمنیدم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر ... نوشته استخدام کارگر ساده در فروشگاه چادر سایبان مرکزی شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک اپتومتریست خانم جهت همکاری در عینک سازی در محدوده غرب تهران نیازمندیم. نوشته استخدام اپتومتریست جهت همکاری در عینک سازی اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به آشپز فرنگی پز و کمک آشپز در هتل آپارتمان سریر در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن ... نوشته استخدام هتل آپارتمان سریر در شهر شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به کارشناس و روانشناس خانم و آقا جهت همکاری در موسسه راهی بسوی نور در تهران نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط ... نوشته استخدام موسسه راهی بسوی نور در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به پیک موتوری جهت کار در شرکت در محدوده ی جنوب تهران نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر ... نوشته استخدام پیک موتوری جهت شرکت در محدوده ی جنوب تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به ۲ نفر کارشناس پرستاری و مامایی مجرب جهت کار با لیزر و کارهای پوستی در تهران نیازمندیم. متقاضیان واجد ... نوشته استخدام کارشناس پرستاری و مامایی در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به پرسنل آرایشی و بهداشتی و نسخه پیچ حرفه ای در تهران محدوده ی شهرک غرب نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند ... نوشته استخدام پرسنل آرایشی و بهداشتی و نسخه پیچ حرفه ای اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک نفر نقاش نمای ساختمان جهت ترمو وود در تهران نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر ... نوشته استخدام یک نفر نقاش نمای ساختمان در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به مکانیک در محدوده ی فرحزاد – تهران نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. نوشته استخدام مکانیک در محدوده ی فرحزاد – تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به تکنسین فنی با آشنایی کامل به برق جهت کار در فضای سبز در تهران محدوده ی نارمک نیازمندیم.متقاضیان واجد ... نوشته استخدام تکنسین فنی با آشنایی کامل به برق اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به تعدادی موتور سوار جهت کار در پیک در تهران حوالی میدان حر نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن ... نوشته استخدام تعدادی موتور سوار جهت کار در پیک در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به تکنسین برق آقا آشنا به مدارات فرمان و قدرت جهت نصب ماشین آلات صنعتی در واحد خدمات پس از ... نوشته استخدام بزرگترین عرضه کننده ماشین آلات صنایع چوب Payon اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰
استخدامی - ۱۰ ساعت پیش

یک شرکت معتبر در نظر دارد در راستای تکمیل کادر خود با شرایط زیر در تهران استخدام نماید.  عنوان شغلی ... نوشته استخدام بازاریاب تمام وقت و نیمه وقت با شرایط مناسب در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰
استخدامی - ۱۰ ساعت پیش

به نگهبان و سرایدار و نیروی خدماتی و نظافتچی و آشپز در تهران نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن ... نوشته استخدام نگهبان و سرایدار و نیروی خدماتی و آشپز و نظافتچی اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰
استخدامی - ۱۰ ساعت پیش

به تراشکار باتجربه و دقیق کار در تهران محدوده ی شاد آباد نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر ... نوشته استخدام تراشکار باتجربه و دقیق کار در تهران محدوده ی شاد آباد اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰
استخدامی - ۱۰ ساعت پیش

به تعدادی کارگر ساده آقا جهت کار در پارکینگ با جای خواب و غذا در تهران نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند ... نوشته استخدام تعدادی کارگر ساده آقا جهت کار در پارکینگ اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.