جدیدترین پربازدیدترین جنجالی‌ترین اخبار خبرگزاری ای استخدام

جدیدترین اخبار خبرگزاری ای استخدام

۰
۰
استخدامی - ۱۱ ساعت پیش

شرکت تحقیقات و توسعه داتیس در مشهد جهت تکمیل کادر خود نیازمند نیرو می باشد. عنوان شغلی برنامه نویس حرفه ... نوشته استخدام برنامه نویس حرفه ای اندروید و IOS در شرکت داتیس درمشهد اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰
استخدامی - ۲۳ ساعت پیش

یک شرکت معتبر در نظر دارد در راستای تکمیل کادر خود با شرایط زیر در تهران استخدام نماید. عنوان شغلی ... نوشته استخدام طراح و گرافیست مسلط به نرم افزار های حرفه ای مرتبط اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

یک کافه نان معتبر در نظر دارد در راستای تکمیل کادر خود در تهران (واقع در میدان تجریش) استخدام نماید. ... نوشته استخدام فروشنده،نیروی فر دار،استاد کار شیرینی و نان حجیم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

یک شرکت مهندسی معتبر به نیروهای زیر با شرایط کاری عالی واقع در مشهد نیاز دارد. عنوان شغلی شرایط احراز ... نوشته استخدام برنامه نویس php و موبایل در شرکتی معتبر در مشهد اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک پیک موتوری جهت کار در فست فود در شهر شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر ... نوشته استخدام پیک موتوری جهت کار در فست فود – شهرشیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به راننده پایه یک مجرب در شهر شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. نوشته استخدام راننده پایه یک مجرب در شهر شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک کمک آشپز جهت کار در کافی شاپ در شهر شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر ... نوشته استخدام کمک آشپز جهت کار در کافی شاپ در شهر شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

استخدام کرج و البرز – ۵ اسفند ۹۵ برای دریافت تفکیک شده اخبار و آگهی های استخدامی شهر کرج و ... نوشته استخدام استان البرز و شهر کرج – ۵ اسفند ۹۵ اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به صندوقدار خانم جهت کار در شیفت عصر از ساعت ۵ عصر تا ۱ بامداد در جزیره کیش نیازمندیم.متقاضیان واجد ... نوشته استخدام صندوقدار خانم در شیفت عصر در جزیره کیش اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به تعدادی فروشنده خانم و آقا به صورت نیمه وقت یا تمام وقت در فروشگاههای کیف و کفش شانل در ... نوشته استخدام فروشنده در فروشگاههای کیف و کفش شانل در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به چند نفر برقکار ماهر و مجرب در شیراز نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل ... نوشته استخدام چند نفر برقکار ماهر و مجرب در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

یک شرکت بازرگانی معتبر جهت کار در دفتر اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی ... نوشته استخدام کارشناس بازرگانی باسابقه در واردات و صادرات در اصفهان اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت کامپیوتری کارا ایده ماندگار جهت ارائه خدمات  Help Desk به یک نیرو با شرایط زیر در تهران نیازمند است. ... نوشته استخدام تکنسین شبکه در شرکت کارا ایده ماندگار اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

رستوران یوتاب در تبریز به کافی من ماهر نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل ... نوشته استخدام کافی من ماهر جهت رستوران یوتاب در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت پخش سراسری کالبر در کرمانشاه به تعدادی ویزیتور خانم و آقا و دارای ظاهری مناسب و مرتبط و توانایی ... نوشته استخدام شرکت پخش سراسری کالبر در کرمانشاه اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

یک شرکت معتبر در نظر دارد در راستای تکمیل کادر خود با شرایط زیر در استان فارس استخدام نماید. عنوان ... نوشته استخدام کارشناس مهندسی صنایع در شرکتی معتبر در فارس اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به تعدادی نیروی خانم در رشته برق و الکترونیک در تبریز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس ... نوشته استخدام تعدادی نیرو در رشته برق و الکترونیک در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به فروشنده خانم جهت کار در فروشگاه مبلمان با حقوق ماهیانه ۱/۲۰۰ در شهر تبریز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با ... نوشته استخدام فروشنده جهت فروشگاه مبلمان در شهر تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به سالن کار و صندوقدار ماهر آقا جهت کار در رستوران پیاله در تبریز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره ... نوشته استخدام سالن کار و صندوقدار ماهر در رستوران پیاله در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت پردیس صنعت تراش در تبریز به یک نفر نیروی کنترل کیفی با سابقه کار نیازمند است. (داخلی ۳)متقاضیان واجد ... نوشته استخدام نیروی کنترل کیفی در شرکت پردیس صنعت تراش در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

یک کلینیک ترک اعتیاد در تبریز به پرستار یا لیسانس مامایی نیازمند است. ساعت تماس ۱۷ الی ۲۰متقاضیان واجد شرایط ... نوشته استخدام پرستار یا لیسانس مامایی در کلینیک ترک اعتیاد در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت پردیس صنعت تراش تبریز به تعدادی فرزکار در تبریز نیازمند است.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس ... نوشته استخدام فرزکار در شرکت پردیس صنعت تراش تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به طراح و گرافیک ماهر آشنا به کرل و فتوشاپ در تبریز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر ... نوشته استخدام طراح و گرافیک آشنا به کرل و فتوشاپ در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به روانشناس دارای مدرک MMT جهت کلینیک ترک اعتیاد در تبریز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس ... نوشته استخدام روانشناس جهت کلینیک ترک اعتیاد در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک نیروی خانم جهت امور دفتری در شرکت تجهیزات پزشکی در تبریز نیازمندیم. ساعت تماس ۹ الی ۱۵متقاضیان واجد ... نوشته استخدام نیرو جهت امور دفتری در شرکت تجهیزات پزشکی – تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

گروه بازرگانی حیدری جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود واجدین شرایط زیر را در یزد ،با حقوق مکفی به ... نوشته استخدام مدیر مارکتینگ،سرپرست فروش،ویزیتور در بازرگانی حیدری در یزد اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

یک شرکت معتبر تولیدی به منظور تامین نیروی انسانی خود در استان البرز از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر دعوت ... نوشته استخدام کارشناس مهندسی سیستم،کارشناس اداری در کرج اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

کلینیک تخصصی پزشکی امام رضا (ع) جهت تکمیل کادر درمانی خود از دارندگان مدارک تحصیلی ذیل دعوت به همکاری می ... نوشته استخدام پرستار در یک کلینیک تخصصی پزشکی در مازندران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

استخدام کرج و البرز – ۵ اسفند ۹۵ برای دریافت تفکیک شده اخبار و آگهی های استخدامی شهر کرج و ... نوشته استخدام روز استان البرز و شهر کرج – ۵ اسفند ۹۵ اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک خانم با روابط عمومی بالا جهت انجام امور دفتری و آشنا به آفیس در شهر تبریز نیازمندیم. ساعت ... نوشته استخدام نیرو جهت انجام امور دفتری و آفیس در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت آدا ماشین در تبریز به بازاریاب تلفنی خانم نیازمند است.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل ... نوشته استخدام بازاریاب تلفنی خانم در شهر تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت بیرناز در تبریز به ۲ نفر حسابدار و کمک حسابدار خانم آشنا به برنامه های حسابداری نیازمند است.متقاضیان واجد ... نوشته استخدام شرکت بیرناز در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت رای دانا سیستم شرکتی معتبر در زمینه سیستم های مبتنی بر بارکد و RFID  در تهران استخدام می نماید. ... نوشته استخدام پشتیبان نرم افزار،برنامه نویس #C در رای دانا سیستم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت مهندسی برازش صنعت در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط در تهران دعوت به همکاری می نماید. ردیف ... نوشته استخدام کارشناس تضمین کیفیت و سیستم های کیفی قطعات خودرو اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

شرکت آدا ماشین در تبریز به ۱ نفر جوشکار آرگون و مونتاژ کار ماشین آلات بسته بندی نیازمند است.متقاضیان واجد ... نوشته استخدام شرکت آدا ماشین در تبریز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به تعدادی بازاریاب و ویزیتور حرفه ای برای بازاریابی در سطح استان خراسان شمالی و شهرستان های استان نیازمند است.متقاضیان ... نوشته استخدام بازاریاب و ویزیتور حرفه ای در استان خراسان شمالی اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

کلینیک تخصصی پزشکی امام رضا (ع) جهت تکمیل کادر درمانی خود از دارندگان مدارک تحصیلی ذیل دعوت به همکاری می ... نوشته استخدام پزشک عمومی و متخصص،پرستار،کارشناس شبکه در مازندران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

یک شرکت معتبر در نظر دارد در راستای تکمیل کادر خود با شرایط زیر در تهران استخدام نماید. عنوان شغلی ... نوشته استخدام موشن گرافیست توانمند در طراحی کاراکتر در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

یک شرکت معتبر در نظر دارد در راستای تکمیل کادر خود با شرایط زیر در تهران استخدام نماید. عنوان شغلی ... نوشته استخدام اپراتور چاپ در شرکتی معتبر در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

۰
۰

به یک نیرو جهت فروشندگی در فروشگاه لوازم تاسیساتی و شوفاژ در بیرجند نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن ... نوشته استخدام فروشنده در فروشگاه لوازم تاسیساتی در بیرجند اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.