اخبار خبرگزاری تابناک

جدیدترین اخبار خبرگزاری تابناک

گوناگون - تابناک - ۵ ساعت پیش

این مار ابتدا محکم دور تمساح پیچید تا اجازه فرار به او ندهد سپس سر آن را به کامل در دهان خود جای داده و بلعید. در نهایت پس از 5 ساعت درگیری شدید بلاخره مار پیروز شد و طعمه خود را به طول کامل به شکم فرستاد.

تصویری - تابناک - ۵ ساعت پیش

تا سال ۱۹۴۴ میلادی این خانه متروک بود و کسی در آن زندگی نمی کرد، از ۱۷ سال پیش یک زندانی از حبس آزاد شده که از کارهای گذشته خود توبه کرده و بازگشته بود، این خانه را به عنوان مکانی برای عبادت و تأمل برگزید.

تصویری - تابناک - ۹ ساعت پیش

ماه رمضان در بوسنی حال و هوای خاص و منحصر به فردی دارد. بنا به گزارش "اسکای نیوز" در بوسنی تلفیقی از فرهنگ اسلامی و اروپایی را می بینیم. مردم این کشور به دین خود اسلام مباهات می کنند.

تصویری - تابناک - ۱۰ ساعت پیش

این پارک تفریحی برای افتتاح این وسیله ی بازی از برخی از رسانه های تصویری برای حضور در مراسم افتتاحیه دعوت کرد. این دعوت یعنی اینکه خبرنگار شبکه ABC 30، کوری جیمز می بایست در بخشی از گزارش زنده ی خود، سوار این وسیله ی بازی پر هیجان می شد!

گوناگون - تابناک - ۱۰ ساعت پیش

رنگ ها در دوران های مختلف تاریخ برای لباس های خاصی استفاده می شدند. به طور کلی رنگ ها دارای مفاهیم خاصی در لباس پوشیدن هستند و انتخاب رنگ لباس و نوع استایل نشان دهنده ی شخصیت شماست. به علاوه هر رنگی مفهوم متفاوتی در فرهنگ های مختلف دارد. این بار در اینجا درباره ی رنگ زرد در تاریخ می خوانید.

فرهنگی و هنری - تابناک - ۱۱ ساعت پیش

در سال های اخیر طراحان مبلمان و میز به دنبال ایجاد تنوع بیشتر در محصولات خود هستند. ترکیب رزین با سنگ و چوب در طراحی میز و مبلمان، یکی از این روش هاست. استفاده از رنگ های درخشان و به اصطلاح شب تاب در کنار رزین، چوب و یا سنگ، ترکیب خارق العاده ای را ایجاد می کند که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

تصویری - تابناک - ۱۱ ساعت پیش

شاید فکر کنید که بسیاری از فیلم های ترسناکی که دیده اید مبنای واقعی نداشته و تنها زاییده ی تخیلات و ذهن های شرور کارگردانان و فیلم نامه نویسان باشند، اما در کمال تعجب و البته متاسفانه باید بدانید که برخی از این فیلم های ترسناک و حقیقتاً منزجر کننده بر اساس داستان ها و اتفاقات واقعی ساخته شده اند.

گوناگون - تابناک - ۱۱ ساعت پیش

چین توانست مقادیر زیادی از ماده ی شبیه به یخ را از اعماق دریای جنوبی چین استخراج کند؛ امری که بسیاری از صاحب نظران آن را ورود به عرصه ی انرژی های جایگزین در آینده می دانند. این برای نخستین بار است که چین قادر به استخراج موفقیت آمیز یخ قابل سوختن از اعماق دریا می باشد.

گوناگون - تابناک - ۱۲ ساعت پیش

اسموتی یک نوشیدنی مخلوط شده و گاهی شیرین شده است که از میوه تازه درست می شود و در برخی موارد خاص، شکلات یا کره بادام زمینی دارد. امروز تصمیم داریم روش تهیه ی یکی از انواع این نوشیدنی خوشمزه را به شما آموزش دهیم؛ اسموتی موز و هلو. برای آشنایی با مواد لازم و روش تهیه ی این نوشیدنی، با ما همراه باشید.

تصویری - تابناک - ۱ روز پیش

باستان شناسان آکادمی علوم چین به تازگی فسیل چندین دایناسور عظیم الجثه را در شهر یانجی چین کشف کرده است.  به گزارش «تابناک باتو» ؛ باستان شناسان آکادمی علوم چین به تازگی فسیل چندین دایناسور عظیم الجثه را در شهر یانجی چین کشف کرده است. به گزارش آسوشیتدپرس، این فسیل ها که در محوطه ای به مساحت 10 ...

تصویری - تابناک - ۱ روز پیش

وزارت کار و توسعه ی اجتماعی عربستان سعودی با کنیا برای استخدام کارگران خانه و امضای تفاهم نامه ی همکاری در ۲۵ ماه مه ۲۰۱۷ میلادی به توافق رسید. اختصاصی «تابناک با تو»؛ عربستان مستخدم منزل و کارگر خانگی شهروندان خود را از کشور کنیا تأمین می کند. پس از سالها توقف این فرآیند بار دیگر این حرکت با تنظیم ...

گوناگون - تابناک - ۱ روز پیش

کادر پزشکی متشکل از چهل نفر او را در عمل سزارینی که در هفته ۳۰ بارداری انجام شد کمک کردند. او اینک صاحب ۳ نوزاد پسر و ۳ نوزاد دختر است. اختصاصی «تابناک با تو»؛ یک زن آمریکایی پس از ۱۷ سال نازایی و مراجعه مستمر به پزشکان بالأخره "احساس مادرانه" را تجربه کرد و در نخستین بارداری خود شش قلو به دنیا ...

گوناگون - تابناک - ۱ روز پیش

بنگرید هنر شگفت انگیزی را که آلساندرو دیدیِ هنرمند، تنها با استفاده از مداد خلق می کند. وی فقط با استفاده از طراحی با مداد، طرح های هنری کاملا سه بعدی ارائه می دهد.

تصویری - تابناک - ۱ روز پیش

حاصل کردار و عمل انسان، کمی زیادی فوری؟ گویا واقعاً دنیا دار مکافات است! یک راننده با استفاده از دوربین فیلمبرداری روی داشبورد اتومبیل، تصاویری از یک عابر پیاده خشمگین را در آدلاید استرالیا ضبط کرده است. به محض نزدیک شدن این راننده به چراغ قرمز، مردی مسن تر که سگی را همراه خود دارد، شروع به عبور از ...

گوناگون - تابناک - ۱ روز پیش

اگر متوجه شدید رویش موهایتان کم شده و وقتی فرق باز می کنید خط رویش موهایتان طوریست که قسمت زیادی از سرتان مشخص می شود. درمان رشد موهای شما در خانه تان است. پیاز به خوبی می تواند به شما کمک کند تا رشد موهایتان سریع تر و بیشتر شود.

تصویری - تابناک - ۱ روز پیش

شرکت ایتالیایی «ArtCeram» با طراحی های متفاوت و غیر تقلیدی، چیدمانی زیبا و منحصر به فرد را برای سرویس های بهداشتی ایجاد کرده است. این سرویس های بهداشتی با رنگ بندی های هماهنگ و جذاب بسیار زیبا به نظر می رسند.

فرهنگی و هنری - تابناک - ۱ روز پیش

جورجینا رودریگز که ماهانه ۱۶۰۰ یورو به عنوان کارمزد دریافت می کرد مجبور شد تا شغل خود را بنا به درخواست مدیریت فروشگاه به دلیل غیر قابل تحمل شدن شرایط برای سایر کارکنان ترک کند و استعفا بدهد.

گوناگون - تابناک - ۱ روز پیش

این زنبورها برای تولید عسل تمایلی به چشیدن شهد گل های شیرین ندارند، آنها رطوبت چشم انسان ها شامل اشک و عرق آن را به عنوان منبع تغذیه ای خود انتخاب کرده و با آن زندگی می کنند.

گوناگون - تابناک - ۱ روز پیش

انبه یک میوه پر کالری و انرژی بخش است. امسال هم که ماه رمضان با فصل انبه همزمان شده است. کافی است مقداری انبه تازه از بازار تهیه کنید تا یک دسر متفاوت و مقوی برای ماه رمضان داشته باشید. طرز تهیه این دسر، شباهت زیادی به فرنی دارد.

گوناگون - تابناک - ۲ روز پیش

روزنامه محلی چندین عکس از این نوزاد دو سر را منتشر کرده است؛ یک جسم و دو سر کامل. اختصاصی «تابناک با تو»؛ روز پنجشنبه  شهر "إدلب" در شمال غربی سوریه شاهد تولد یک نوزاد دو سر بود. روزنامه محلی چندین عکس از این نوزاد دو سر را منتشر کرده است؛ یک جسم و دو سر کامل.  بنابر این گزارش چنین مورد ...

تصویری - تابناک - ۲ روز پیش

این کلکسیون دار پاکت های خالی سیگار، تا به حال ۳۰ هزار پاکت سیگار را در کلکسیون خود جمع آوری کرده است. او هر پاکت سیگاری را که روی زمین افتاده و توجهش را جلب کند بر می دارد. چشمان او همیشه دنبال پاکت های خالی سیگار است.

گوناگون - تابناک - ۲ روز پیش

این تصویر غمناک و حزن آور در هند اتفاق افتاده است. پلیس در استان داموه (مادیا برادیش) هند، درباره ی پیدا شدن جسد زنی که در کنار ریل قطار افتاده بود گزارشی دریافت می کند. آنها برای تحقیق به محل حادثه اعزام میشوند. جمعیت زیادی در اطراف جسد دیده می شود. همه اندوهگین و شگفت زده اند.

گوناگون - تابناک - ۲ روز پیش

یک فعالیت ذهنی هر چند کوتاه می تواند باعث پویایی و جلوگیری از تنبلی ذهنی شود. اختصاصی «تابناک با تو»؛ یک فعالیت ذهنی هر چند کوتاه می تواند باعث پویایی و جلوگیری از تنبلی ذهن شود. در این گزارش عکس زیبایی را می بینید، چهار ببر در غروب زیبای جنگل؛ اما این در این عکس علاوه بر چهار ببر آشکار، ۱۲ ببر ...

گوناگون - تابناک - ۲ روز پیش

گرگ با نگاهی سرشار از دقت و ظرافت و همچنین ذهنی مشکل گشا، راه را ادامه می دهد تا سیاحتی بر سبک ها و ژانرهای جدید داشته باشد که پایان این راه به عکس هایی باشکوه و مجلل ختم می شود.

تصویری - تابناک - ۲ روز پیش

استفاده از چراغ و فانوس و شمع های مینیاتوری زیبا برای تزیین، به میز افطار شما نور ملایم و آرامش بخشی می دهد. استفاده از فانوس برای تزیین میز و یا سفره ی افطاری امری مرسوم در اغلب کشورهای اسلامی است.

تصویری - تابناک - ۲ روز پیش

نیروهای ارتش سوریه و همپیمانانش توانسته اند در محور عملیات تدمر واقع در حومه شرقی و جنوبی دمشق پیشروی مهمی به دست آورند و پس از رسیدن نیروهای محور البصیره در حومه حمص به نیروهای محور السبع بیار در حومه دمشق، حومه جنوبی حمص را به طور کامل آزاد کنند.

گوناگون - تابناک - ۲ روز پیش

در حالی که علاقه مندان مد و فشن اخیراً دیوانه ی کیف پول های چیپ پریمارک (Primark's Chip) و دمپایی های آریستوکت (Aristocat) شده اند، یک مورد الهام گرفته شده از شرکت دیزنی در شبکه های اجتماعی خودنمایی کرده است. اما گویا، اصلاً ارزان قیمت نیست! این کفش های پاشنه بلند مینی موس (Minnie Mouse) که از ...

فرهنگی و هنری - تابناک - ۲ روز پیش

او در این فیلم یک لباس سیاه پوشیده، موهای مشکی که به طرز عجیب و غریبی آرایش شده اند (البته مد رایج آن زمان بوده است) و در حال خواندن آواز است. اختصاصی «تابناک با تو»؛ انتشار یک فیلم قدیمی از شکیرا کافی بود تا در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی سر و صدا به پا کند. شکیرا قبل از شهرت؛ قیافه ای که از ...

تصویری - تابناک - ۲ روز پیش

اخیرا یک کافی شاپ در در سان فرانسیسکو به نام Black Rate Cafe برای جذب مشتری از ایده ی بسیار عجیب و ماجراجویانه ای استفاده کرده است. مشتریان در کنار موش های فاضلاب و همراه با آنها قهوه می نوشند. البته صاحب کافه هر گونه نگرانی را برطرف کرده و می گوید: "این موش ها کاملا تمیز هستند"

گوناگون - تابناک - ۲ روز پیش

در ادامه ی آموزش غذاهای مناسب برای سفره ی افطار و سحر ماه مبارک رمضان، امروز برای شما روش تهیه ی یک نوع سوپ خوشمزه را آماده کرده ایم؛ سوپ رشته فرنگی! مواد لازم برای پخت این سوپ، کم است و پیش غذای مناسبی برای سفره ی افطار است. با ما همراه باشید.

گوناگون - تابناک - ۳ روز پیش

تحقیقات نشان داد که این دختر ده ساله در غیاب مادرش بارها از سوی ناپدری خود مورد تجاوز قرار گرفته و به دلیل ترسانده شدن از سوی او موضوع را به کسی اطلاع نداده است. اختصاصی «تابناک با تو»؛ دادگاهی در منطقه ی "روهتاک " در شمال هند به دختر ۱۰ ساله ای که از تجاوز ناپدری خود پنج ماهه باردار بود اجازه ی ...

تصویری - تابناک - ۳ روز پیش

«کوئنتین لوکان»، فردی است که با ساندویچ همبرگری در دهان از بالای کوه های سوئیس به پائین پریده و همزمان از این حرکت فیلم برداری کرده است. جالب است که در طول مسیر، هیچ اتفاقی برای ساندویچ نمی افتد تا اینکه در اواخر پرش، نان همبرگر و کاهو در هوا پخش می شوند. بد نیست اشاره کنیم که کوئنتین تاکنون بیش از ...

گوناگون - تابناک - ۳ روز پیش

به این صورت که حرکت نمازگزاران و فشار بدن آنها بر روی زمین در هنگام ادای نماز باعث تولید الکتریسیته و برق خواهد شد. اختصاصی «تابناک با تو»؛ اقلیم "بورصه"  Bursa ترکیه قصد دارد تا مسجدی را بنا کند که انرژی برق مصرفی خود را  به طور مستقل در مسجد تأمین کند و اضافی آن را نیز به فروش برساند. ...

تصویری - تابناک - ۳ روز پیش

"سعد جباری" رئیس نیروهای امنیتی شرکت در این باره گفت: " ما تعدادی از زنان را در شرکت استخدام کرده ایم که جز در مناطق حائل و الباحة حضور خواهند داشت، این دو منطقه نیز متعاقبا تحت پوشش نیروهای امنیتی زنان سعودی قرار خواهد گرفت.

گوناگون - تابناک - ۳ روز پیش

اخیرا لیست۱۰مورد از دیدنی ترین بناهای فوق العاده مشهور جهان از نظر بازدیدکنندگان و گردشگران منتشر شده است. در بین این بناها بالاترین امتیاز به معبد انگ کور وات در سیم ریپ کامبوج تعلق گرفته است.

تصویری - تابناک - ۳ روز پیش

نزدیک به ۶۰ سال این آبشار در دل طبیعت پنهان شده بود و اینک دوباره به جوش و خروش خود بازگشته و پدیدار شده است. این آبشار ۳۲۵ متر ارتفاع دارد و در کوه تیانتای چین قرار دارد.

گوناگون - تابناک - ۳ روز پیش

ابرو در زیبایی افراد نقش بسزایی دارد. ریزش ابروها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای درمان ریزش ابرو باید علت اصلی آن را تشخیص داد و در جهت رفع آن بر آمد. اگر حجم ابروهایتان به تازگی کم شده و دچار ریزش ناگهانی ابروهایتان شده اید پیشنهاد می کنیم به فکر راه چاره برای درمان این مشکل باشید. ابرو ...

تصویری - تابناک - ۳ روز پیش

دانیل کلاف»، هنرمند عکاسی است که در آفریقای جنوبی به دنیا آمده است. علاقه ی وی به هنرهای بصری باعث شده است که وسایل مختلف را به بوم های نقاشی تبدیل کند. اختصاصی »تابناک با تو»؛  «دانیل کلاف»، هنرمند عکاسی است که در آفریقای جنوبی به دنیا آمده است. علاقه ی وی به هنرهای بصری باعث شده است که وسایل ...

فرهنگی و هنری - تابناک - ۳ روز پیش

اما آیا تا به حال فکر کرده اید که افراد موفق چقدر تلویزیون تماشا می کنند یا حتی برنامه مورد علاقه شان چیست؟ مطمئنا آنها برای وقت خود ارزش قائلند و سعی می کنند از آن نهایت استفاده را ببرند.

گوناگون - تابناک - ۳ روز پیش

دانشمندان می گویتد ۸.۷ میلیون گونه بر روی زمین زندگی می کنند که ۱.۲ میلیون آنها گونه های حیوانی هستند. این مطالعه برآورد می کند که ۸۶ درصد از تمام گونه های زمین و ۹۱ درصد از تمام گونه های دریایی هنوز کشف نشده و یا توصیف نشده اند.