اخبار خبرگزاری تدبیر و امید

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری تدبیر و امید

اگرچه اوتیسم تا قرن بیستم، تشخیص داده نمی شد، اما اکنون مورد تشخیص قرار می گیرد. در واقع، تاریخ پر از افرادی است که بسیاری فکر می کنند که یا اوتیسم بوده اند و یا در جایی در طیف اوتیسم قرار داشته اند. مثل افراد حاضر در این فهرست ۳۰ تاثیرگذارترین افراد مشهور مبتلا به اوتیسم که در ادامه با آنان آشنا ...

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل تاکید کرد: برجام نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد، هر تغییری دهند ما آن را قبول نداریم.

نورالدین جانیکلی وزیر دفاع ترکیه گفت: ارتباط سه هزار نفر از نیروهای مسلح ترکیه با گروه تروریستی گولن تثبیت شده است که در روزهای پیش رو با حکم قانونی حکومت از کار اخراج می شوند.

در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز ۵ شنبه، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید ۱۱ هزار تومان کاهش یافت.

فیلم افتتاحیه «آن سوی ابرها» در حالی به نمایش درآمد که مجید مجیدی در این مراسم حضور نداشت!

مجمع ملی کوبا جانشین «رائول کاسترو» را تعیین کرد.

۵۰۰ نفر از نمایندگان پارلمان های انگلیس، آلمان و فرانسه با امضای نامه ای درباره لغو برجام هشدار داده اند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از دستگیری متخلفان قاچاق چوب در استان لرستان که روز گذشته اقدام به ضرب و شتم محیط بان منطقه کرده بودند، خبر داد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از دستگیری متخلفان قاچاق چوب در استان لرستان که روز گذشته اقدام به ضرب و شتم محیط بان منطقه کرده بودند، خبر داد.

الیزابت دوم ملکه انگلیس امروز (پنجشنبه) در نشست سران اتحادیه کشورهای مشترک المنافع در لندن از پسرش «پرنس چارلز» به عنوان جانشن خود حمایت کرد.

رییس جمهوری فرانسه همواره برای برقراری ارتباط با همتای آمریکایی خود تلاش کرده است. مقام های اروپای امیدوارند این تلاش ها نتیجه داده و طی هفته های آینده از خارج شدن آمریکا از برجام، جلوگیری کند.

وزارت دفاع قطر امروز در بیانیه ای از امضای قرارداد خرید سامانه دفاع هوایی از شرکت «ریتون» آمریکا خبر داد.

دفتر سخنگوی ناجا در توضیحاتی اعلام کرد: بررسی های اولیه حکایت از وقوع این اتفاق در یکی ازپارک های تهران دارد که فیلم پخش شده بخشی از کل اتفاق است.انتظار می رود همه دختران و بانوان جامعه نیز شئونات اجتماعی را رعایت کنند.

دفتر سخنگوی ناجا در توضیحاتی اعلام کرد: بررسی های اولیه حکایت از وقوع این اتفاق در یکی ازپارک های تهران دارد که فیلم پخش شده بخشی از کل اتفاق است.انتظار می رود همه دختران و بانوان جامعه نیز شئونات اجتماعی را رعایت کنند.

وزیر اقتصاد با اشاره به بحث استفاده از فاینانس در دولت گفت: فاینانس اور بانک توسط دولت در حال پیگیری است اما متاسفانه فضای هجمه تبلیغات منفی عیله کشور قدرت تحرک را از کارفرینان سلب کرده است.

مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر گفت: زلزله بوشهر در منطقه کوه قله نمک دشتی خسارتی نداشت.

مدیرکل هواشناسی لرستان از بروز پدیده گردوغبار در آسمان این استان از بعدازظهر جمعه و طی روز شنبه خبر داد.

نیروی هوایی عراق امروز(پنجشنبه) سلسله حملاتی را علیه مواضع داعش در سوریه انجام داد.

رئیس فدراسیون فوتبال با سرمربی تیم ملی دیدار و گفت وگو کرد.

بزرگترین هواپیمای دنیا احتمالا همین تابستان پس از طی سه آزمایش به پرواز درخواهد آمد.

شرکت برلیانس همچنین از شرکای گروه خودروسازی سایپا است که توانسته با عرضه 4 خودرو با کیفیت در سگمنت های متنوع، نظر خریداران خودرو را در کشور جلب کند.

معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در توییتر خود، کتک خوردن یک دختر توسط مامور نیروی انتظامی را به شدت محکوم کرد و نوشت: این رفتار چه توجیهی دارد؟ ‏دایره عمل یک مامور حتی در صورت اهانت به وی، تا کجاست؟

«شیخ سعد بن محمد بن سعید المرده السعدی» با اشاره به یادداشت تفاهم امضا شده میان ایران و عمان در حوزه ورزشی گفت : باید در زمینه اجرای خوب این سند تلاش و در چارچوب آن برنامه اجرایی مناسبی را طراحی و اجرا در کنیم .

کرملین امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، مشخص نیست که آیا ایالات متحده آمریکا به اقدامات غیر دوستانه علیه روسیه در آینده ادامه خواهد داد و تحریم های بیشتری اعمال می کند یا خیر.

سرهنگ هادی قزوینه ای امروز در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان، تصریح کرد: بیشترین کشفیات در حوزه تریاک بوده و هروئین با 116درصد رشد کشف، بیشترین میزان رشد کشف مواد مخدر را به خود اختصاص داده است.

معاون اجتماعی وزیر بهداشت با بیان اینکه حوزه درمان به تنهایی نمی تواند همه سلامت مردم را تضمین کند، افزود: تمامی سازمان ها در امر سلامت نقش دارند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را در ۳۰ فروردین ماه تشریح کرد.

سفارت آمریکا در مانیل امروز (پنجشنبه) در بیانیه ای اعلام کرد، استرالیا و ژاپن که از متحدان آمریکا هستند و شراکت استراتژیک با فیلیپین دارند، به مانورهایی که از هفتم مه (۱۷ اردیبهشت) آغاز می شود، ملحق می شوند. انگلیس هم به عنوان کشور ناظر دعوت شده است.

من هر روز با 25 سال اختلاف سن به ایشان زنگ می زدم و پای تلفن، آهنگ های قدیمی اش را می خواندم. می رفتم پیشش، می خواندم، می رفتیم بیرون، می خواندم و این آدم شاید به شوق جوانی مثل من که 21 و 22 ساله بودم و می دید که این جور کارهایش در ذهنم مانده و این جور برایش زمزمه می کنم، با یک عشقی برگشت ولی ...

من هر روز با 25 سال اختلاف سن به ایشان زنگ می زدم و پای تلفن، آهنگ های قدیمی اش را می خواندم. می رفتم پیشش، می خواندم، می رفتیم بیرون، می خواندم و این آدم شاید به شوق جوانی مثل من که 21 و 22 ساله بودم و می دید که این جور کارهایش در ذهنم مانده و این جور برایش زمزمه می کنم، با یک عشقی برگشت ولی ...

ین حرف را از اساس ناصحیح می دانم چراکه کشور ما هم از نظر جغرافیایی کشوری یکپارچه محسوب می شود و هم از نظر سیاسی ثبات و یکرنگی در خود دارد.»

حیدری ادامه داد: شکایتی از سوی کسبه ایراد نشده است و تنها بازاریان برج سلمان، از این اتفاق اعلام نارضایتی داشتند. همچنین خبر منتشر شده مبنی بر پلمپ برج سلمان شایعه ای بیش نیست.

دولت آبادي چندان مايل نيست از موضوعِ رمانش بگويد و در پاسخ به اين پرسش كه اين رمان چه نگاهي به جنگ دارد مي گويد: «ساليان پيش در زندان دور هم نشسته بوديم و هركس داستاني نقل مي كرد. نوبت من كه رسيد، داستاني تعريف كردم. يكي درآمد كه اي كاش تعريف نكرده بودي، چون من با خواندن اين كتاب، عالم ديگري در ...

در زمینه آب کشاورزی که اصلی ترین بخش مصرف آب کشور است، باید به سمت کشت های کمتر آب بر پیش برویم و سعی کنیم بهره وری آب را افزایش دهیم و محصول خشک بیشتری از آب کمتر به دست بیاوریم؛

رییس سازمان بورس درباره به روزرسانی نرم افزار معاملاتی نیز گفت: پس از یک دهه عدم به روزرسانی سامانه معاملات به روزرسانی شد و قابلیت هایش افزایش پیدا کرد.

فرمانده الحشد الشعبی با ارائه گزارشی از روند شکل گیری و تجهیز و ساماندهی الحشدالشعبی در عراق، پیروزی های اخیر محور مقاومت در شکست داعش را بی نظیر توصیف کرد.

بحث هایی که نسبت به برجام و آینده آن ومسائل منطقه ای وجود دارند بسیار جدی بوده و همه اینها ایجاب می کند که ما حضور نزدیکتر و پررنگ تری را در مجامع جهانی و در صحنه های سیاسی و فکری بین المللی و در کشورهای مختلف داشته باشیم.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37