پربازدیدترین اخبار وبسایت تگ

۰
۰
تصویری - ۴ ساعت پیش

فرهادی در پیام خود نوشته بود: "غیبت من در این مراسم به احترام مردم کشورم و همه کسانی است که به طرز غیر محترمانه ای از ورودشان به آمریکا جلوگیری شده است." نوشته انوشه انصاری پیام فرهادی را در مراسم اسکار خواند | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
گوناگون - ۴ ساعت پیش

موزیک ویدیو زندان با صدای محسن چاوشی و شعری از مولانا دیشب در برنامه خندوانه پخش شد. این کلیپ قرار بود از ابتدای فصل تازه «خندوانه» پخش شود نوشته موزیک ویدیو زندان با صدای محسن چاوشی در خندوانه | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۳ ساعت پیش

جیمی کیمل در میانه مراسم اسکار به دونالد ترامپ مسیج داد و پرسید بیداری؟! او با تعجب گفت دو ساعت از مراسم گذشته و ترامپ هنوز توییت نکرده! نوشته توئیت زدن مجری اسکار، وسط مراسم به دونالد ترامپ: “بیداری؟” | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۳ ساعت پیش

ساخت مجسمه های اسکار که معروف ترین جایزه دنیای سینما در جهان است، پس از سال ها توسط یک کمپانی جدید در نیویورک انجام و تغییرات کوچکی در ظاهر کلاسیک آن ایجاد می شود. نوشته مراحل ساخت مجسمه اسکار | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱ ساعت پیش

مرحله نهایی رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۵ با اعلام رمز "یا زهرا" توسط امیر دریادار سیاری از عرشه پیشرفته ترین ناوشکن تمام ایرانی کشور آغاز شد. نوشته در رزمایش ولایت ۹۵ راکت های هوشمند دریایی دهلاویه اهداف را منهدم کردند | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
علمی و پزشکی - ۷ دقیقه پیش

شما می توانید با استفاده از میوه و سبزیجاتی که در این ویدیو معرفی شده اند و درست کردن یک نوشیدی عالی به کمک آنها فشار خون خود را با روش های خانگی به راحتی کاهش دهید. نوشته کاهش فشار خون با میوه ها و سبزیجات | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱ ساعت پیش

در این ویدئو طرز تهیه کیک فنجانی خوشمزه با نوتلا را قرار دادیم تا از این شکلات خوشمزه برای تهیه یک عصرانه خوشمزه استفاده کنید. نوشته طرز تهیه کیک فنجانی نوتلا | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۴ ساعت پیش

یکی از تغییرات اعمال شده روی این سری، تصحیح محسوس بخش جلوی خودرو برای ایجاد خطوط ظریف و صاف است. احتمالاً دیگر می توانیم بدون هیچ ترسی بگوییم که تغییر قیافه این سری در سال 2013 موفقیت کمرنگ تری داشته است. نوشته رقابت درون خانوادگى مرسدس بنز اس ال اس بنزینى و برقى | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۳۲ دقیقه پیش

یک دستگاه پورشه با خودروی مردی که به همراه همسر و فرزندش در حاشیه بزرگراه توقف کرده بودند، برخورد کرد. هر دو خودرو پس از برخود به یک ساختمان منفجر شدند. نوشته انفجار شدید پورشه که با ۲۴۰ کیلومتر به خودروی دیگری زد | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.