اخبار خبرگزاری تیک

جدیدترین اخبار خبرگزاری تیک

دسته‌بندی نشده - ۷ ساعت پیش - تیک

همانند هر سال، امسال نیز موسسه Euro NCAP اروپا اقدام به انتشار لیست خودرو هایی کرد که در سال 2017 موفق به کسب بهترین نتایج در تست های ایمنی در کلاس خود شدند.

دسته‌بندی نشده - ۹ ساعت پیش - تیک

نرخ تورم یکی از شاخص های سنجش توان رقابت پذیری کشورهاست که هر سال از سوی مجمع جهانی اقتصاد منتشر می شود.در اقتصادهای غربی بزرگ تورم نسبتا اندک است و بانک های مرکزی قادر بوده اند رشد قیمت ها را کنترل کنند.

دسته‌بندی نشده - ۱۰ ساعت پیش - تیک

در قدرت و تسلط مهران مدیری در اجراهای طنازانه وساخت کمدی شکی نیست به همین دلیل انتخاب او برای اجرای مهم ترین برنامه سینمایی تلویزیون قطعا با هدف شوخی با سینمای ایران است.

دسته‌بندی نشده - ۱۱ ساعت پیش - تیک

فهرست ۱۰ اپلیکیشن که بیشترین دانلود را در سال ۲۰۱۷ داشته اند، منتشر شد که نامی از تلگرام در میان آنان نیست. در سه فهرست منتشر شده که مربوط به گوگل پلی، اپ استور و دیگر فروشگاه هاست، واتس اپ در صدر قرار گرفته است. Messenger که پیام رسان مخصوص فیس بوک محسوب می شود توانسته است سال 2017 بین محبوب ترین ...

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37