اخبار خبرگزاری تیک

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری تیک

دسته‌بندی نشده - ۱ ساعت پیش - تیک

مدیرعامل فیسبوک تاکید کرد که روش های اجرایی، امنیت شبکه اجتماعی از چنین حملاتی را بالا برده است همانطور که کمتر شاهد حملات اطلاعاتی در انتخابات فرانسه، آلمان بودیم.مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیرعامل فیسبوک در جریان جلسه استماع خود در پارلمان اروپا از کاربران به دلیل نقص های اطلاعاتی، عذر خواهی کرد.

دسته‌بندی نشده - ۲ ساعت پیش - تیک

پوگبا ستاره مسلمان عضو باشگاه منچستر یونایتد در اقدامی بشر دوستانه در مکه به دیدار کودکان مبتلا به بیماری های خاص رفت.

دسته‌بندی نشده - ۴ ساعت پیش - تیک

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: همه حرف های وزیر خارجه آمریکا خلاف واقع و بر اساس سیاست های شکست خورده قدیمی بود؛ هیچ کدام از این مباحث حرف های جدیدی نبود منتهی ایشان با وقاحت و شدت بیشتری برخی از این حرف ها را مطرح کردند.

دسته‌بندی نشده - ۴ ساعت پیش - تیک

سریال نودشبی که مرتضی میرباقری، معاون سیما وعده تولیدش را داد و بعد هم توسط خود مهران مدیری مورد تأیید قرار گرفت، مجموعه ای است که گفته می شود بارها و بارها در تمام این سال ها صحبت تولیدش تحت عنوان برره ٢ به میان آمده؛ اما این پروژه هیچ گاه موفق به گذراندن موانع موجود در پیش پایش نشده است.

دسته‌بندی نشده - ۵ ساعت پیش - تیک

مردان در حال بالا رفتن از دکل کشتی ماهیگیری برای جمع کردن بادبان در بندری در مصر؛ ۱۹۲۴

دسته‌بندی نشده - ۵ ساعت پیش - تیک

یک معبد بودایی در بنگلادش برای صدها مسلمان نیازمند در ماه مبارک رمضان، مراسم افطاری برگزار می کند. این اقدام نمونه ای بی نظیر از هارمونی و صلح اجتماعی میان دو گروه مذهبی در یک منطقه است.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37