اخبار خبرگزاری خرداد

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری خرداد

فرهنگی و هنری - ۸ ساعت پیش - خرداد

نتایج تحقیقات اخیر نشان می دهد که خواندن رمان به خصوص آثار جنایی در درمان افسردگی مفید است.

فرهنگی و هنری - ۸ ساعت پیش - خرداد

جرج کلونی و همسرش به جنبش دانش آموزی برای کنترل سلاح گرم در آمریکا کمک مالی کردند

علمی و پزشکی - ۸ ساعت پیش - خرداد

با شروع فصل پاییز و زمستان شیوع آنفوالانزا و سرماخوردگی افزایش پیدا می کند که آنفولانزا برای برخی افراد بسیار خطرناک است و هر سال گونه جدیدی از آنفولانزا شیوع پیدا می کند.

علمی و پزشکی - ۸ ساعت پیش - خرداد

ازدواج اگر یک سپر محافظ در برابر بیماری های قلبی نباشد، قطعا یک واکسن موثر است. پزشکان ژاپنی معتقدند مردانی که هرگز ازدواج نکرده اند، سه برابر بیشتر در معرض بیماری های قلبی قرار می گیرند

علمی و پزشکی - ۸ ساعت پیش - خرداد

بچه ها که از آب و گل در می آیند، خانواده ها شروع می کنند به برنامه ریزی. پدر کلاس موسیقی پیشنهاد می کند و مادر اصرار دارد که بچه قبل از هر چیزی باید به کلاس زبان خارجه برود. کلاس های نقاشی، مجسمه سازی و ... هم که باید جزء برنامه باشد.

علمی و پزشکی - ۸ ساعت پیش - خرداد

درمان تب همیشه به مصرف دارو نیاز ندارد. در صورتی که کودک احساس درد و ناراحتی میکند می توان از دو روش برای کاهش تب استفاده کرد

علمی و پزشکی - ۸ ساعت پیش - خرداد

در این گزارش با 10 زن بیمار مبتلا به بیماری ایدز به گفت و گو نشستم و از بعضی از آنها پرسیدم مهم ترین مشکل شان چیست و چطور و چقدر توانسته اند با بیماری کنار بیایند؟

ورزشی - ۸ ساعت پیش - خرداد

به نظر من مجموعه خوزستان سهم بسزایی در توسعه فوتبال کشور دارد.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37