اخبار خبرگزاری روز نو

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری روز نو

اقتصادی - ۱۲ ساعت پیش - روز نو

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: تعداد یارانه بگیران در آینده، 55 میلیون نفر خواهد بود و افرادی که یارانه شان حذف می شود، کاهش می یابد.

ورزشی - ۱۳ ساعت پیش - روز نو

برانکو تغییرات چندانی در ترکیب خود برابر السد ایجاد نکرده است.

ورزشی - ۱۴ ساعت پیش - روز نو

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است مهاجم جوان این تیم شایستگی حضور در تیم ملی را دارد.

ورزشی - ۱۴ ساعت پیش - روز نو

سرمربی پرسپولیس در رده بندی مربیان جهان صعود کرد.

ورزشی - ۱۴ ساعت پیش - روز نو

تیم فوتبال پدیده که یک بار به خاطر بدهی به بازیکن خارجی در فصل اخیر با کسر شش امتیاز مواجه شده بود به دلیل پرونده مشابه دیگری در آستانه کسر دومین شش امتیاز قرار دارد.

ورزشی - ۱۶ ساعت پیش - روز نو

فارس:انتقال دسته جمعی بازیکنان عربستانی به لیگ های اسپانیا که با تبلیغات فراوانی توسط رسانه های سعودی همراه بود با شکست بزرگی مواجه شد.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37