اخبار خبرگزاری فردا

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فردا

سیاسی - ۳ ساعت پیش - فردا

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر فرض کنیم شورای نگهبان کمی تسامح کند، در دوره های آینده یک شومن به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود! کسی که خوب بتواند بپیچاند، برنده می شود.

ورزشی - ۹ ساعت پیش - فردا

ستاره سینمای ایران می گوید: کاش کی روش وارد بحث علی کریمی و فدراسیون فوتبال نمی شد.

اجتماعی - ۹ دقیقه پیش - فردا

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: محدودیت ترافیکی محور هراز از ساعت ۱۴ اعمال می شود و بر این اساس محور هراز از ساعت ۱۴ از آبعلی به سمت آمل بسته شده و از ساعت ۱۶ از آب اسک به رودهن یکطرفه می شود.

اجتماعی - ۲۳ دقیقه پیش - فردا

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دوران دفاع مقدس نزدیک ترین، بهترین و مانوس ترین الگو برای ماست تا از آن هم از بعد مادی، هم معنوی و هم اخلاقی درس بگیریم.

سیاسی - ۵۳ دقیقه پیش - فردا

عضو تیم هسته ای معتقد است که یک سال گذشته را می توان سال جدال ایران و آمریکا در حوزه برجام دانست، سالی که در عرصه اقتصادی پیشرفت هایی برای آمریکا و هزینه هایی برای ایران در پی داشته است.

سیاسی - ۱ ساعت پیش - فردا

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه اتهامات بقایی و مشایی عمدتاً مالی است، گفت: احمدی نژادی که مصوبه مجلس را قبول نداشت نباید از آزادی بیان سخن بگوید.

ورزشی - ۱ ساعت پیش - فردا

۲ ستاره استقلال به صورت مشروط در فهرست مازاد این تیم قرار دارند.

سیاسی - ۱ ساعت پیش - فردا

کارشناس مسائل بین الملل گفت: پیام سخنرانی اول فروردین رهبر معظم انقلاب، مقابله با فشار های آمریکا است.

اقتصادی - ۲ ساعت پیش - فردا

کارشناس بازار مسکن با اشاره به اینکه انتظار می رود، اجاره بها متناسب با قیمت مسکن باشد، گفت: بازار اجاره برخلاف بازار خرید و فروش مسکن به این دلیل که صرفا یک ماهیت مصرفی دارد دچار روند پرنوسان و شوک آور از سمت تقاضا نیست.

ورزشی - ۲ ساعت پیش - فردا

تمرین امروز استقلال با حضور بازیکنان و اعضای کادرفنی خارجی این تیم برگزار شد.

اجتماعی - ۲ ساعت پیش - فردا

بر اساس اعلام پلیس راه راهور ناجا، ۷ محور مواصلاتی کشور به دلیل شرایط جوی و منطقه ای تا اطلاع ثانوی مسدود است.

اجتماعی - ۲ ساعت پیش - فردا

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در مصاحبه با یکی از مجلات متعلق به شهرداری تهران می گوید مادرش در آن مصاحبه از او به عنوان عاقل ترین فرد یاد نکرده بود.

گوناگون - ۲ ساعت پیش - فردا

موزه میراث روستایی گیلان در پارک جنگلی سروان میزبان گردشگرانی است که برای تعطیلات نوروز به این استان سفر کرده اند.این موزه در کیلومتر ۱۸ بزرگراه خلیج فارس (جاده رشت-تهران) قرار دارد.

فرهنگی و هنری - ۳ ساعت پیش - فردا

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: باندبازی حاکم است. پیشنهاد می دهند و وقتی پای قرار داد می رویم می گویند می خواهیم فیلم را به شکل تعاونی بسازیم و شما باید ۱۰ میلیون تومان پول پرداخت کنید که من کلا پیشنهاد را رد می کنم.

اقتصادی - ۳ ساعت پیش - فردا

پرونده واریز سود سهام عدالت مربوط به سال ۹۵ در اسفند ماه سال گذشته بسته نشد و در میان این ۲۰ گروه کارمندان شاغل در دستگاه های اجرایی و بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی هنوز سود خود را دریافت نکرده اند و این امر به سال جاری موکول شد.

گوناگون - ۴ ساعت پیش - فردا

پارچه چادر تولید کره جنوبی و استفاده از شعر ایرانی برای فروش محصولش در ایران را مشاهده می کنید.

ورزشی - ۴ ساعت پیش - فردا

بزرگترین دغدغه کی روش و هواداران تیم ملی، قلب دفاع تیم و زوج مرتضی پور علی گنجی است.

اقتصادی - ۴ ساعت پیش - فردا

فوربس لیست ثروتمندترین جوانان دنیا را منتشر کرده و سه نفر اول آن از نروژ هستند.

فرهنگی و هنری - ۴ ساعت پیش - فردا

شب گذشته، سحر دولتشاهی بازیگر کشورمان مهمان دورهمی شد.

اقتصادی - ۴ ساعت پیش - فردا

تنظیم صحیح باد تایر ها تاثیر بسزایی بر میزان مصرف سوخت، میزان لاستیک سایی و البته رفتار و هندلینگ خودرو در سطوح مختلف دارد.

سیاسی - ۴ ساعت پیش - فردا

برای واکاوی و بررسی چیستی و ضرورت جریان نواصولگرایی به سراغ دکتر محمد سعید احدیان رفتیم که مقالات روشنگر بسیاری در این مورد تألیف کرده است.

گوناگون - ۴ ساعت پیش - فردا

مراحل ساخت قوی ترین تلسکوپ فضایی جهان در ناسا از پیچیدگی بالایی برخوردار است. کریس گان، عکاس ناسا، این فرصت را داشته است تا از ابتدا به ثبت مراحل ساخت این تلسکوپ پیچیده بپردازد.

گوناگون - ۵ ساعت پیش - فردا

نخستین جشنواره «خیابان غذا» به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد را ه اندازی شد. این رویداد تا 17 فروردین ماه در خیابان باهنر مشهد دایر است.

اجتماعی - ۵ ساعت پیش - فردا

- پیرزن نمی دانست باید با مجا تماس گرفت. ازاینکه دستش داخل سیفون گیر کرده بود، خسته و کلافه بود.

سیاسی - ۵ ساعت پیش - فردا

یک روزنامه آمریکایی گزارش داد که مشاور امنیت ملی جدید آمریکا، رئیس جمهور این کشور را ترغیب کرده است که با به راه انداختن یک جنگ داخلی فرقه ای در ایران کنترل تمامی قلمرو های این کشور را به دست گیرد.

اجتماعی - ۵ ساعت پیش - فردا

ترافیک در مسیر های منتهی به شهر های شمالی کشور در وضعیت نیمه سنگین قرار دارد.

اجتماعی - ۵ ساعت پیش - فردا

براساس تحلیل نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در ۱۴ استان وزش باد شدیدرخ می دهد.

اقتصادی - ۵ ساعت پیش - فردا

برای خرید آپارتمان با عمر ۱۷ سال و متراژ ۴۳ متر در محدوده زندان قصر باید متری ۳ میلیون و ۳۹۳ هزار تومان هزینه کرد.

اجتماعی - ۶ ساعت پیش - فردا

شورای شهر تهران تبدیل به مکانی شده که شهردار نازک و نارنجی تهران هر وقت بخواهد می تواند قهر کند و هر زمان هوس کند می تواند مراسم آشتی کنان راه بیاندازد و اعضای شورا نیز همچون پدر و مادر های مهربان یک بچه را لوس و لوس تر تربیت می کنند.

اجتماعی - ۶ ساعت پیش - فردا

شورای شهر تهران تبدیل به مکانی شده که شهردار نازک و نارنجی تهران هر وقت بخواهد می تواند قهر کند و هر زمان هوس کند می تواند مراسم آشتی کنان راه بیاندازد و اعضای شورا نیز همچون پدر و مادر های مهربان یک بچه را لوس و لوس تر تربیت می کنند.

ورزشی - ۶ ساعت پیش - فردا

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید تونس همان فوتبالی را ارائه کرد که به دنبالش بودیم.

اجتماعی - ۶ ساعت پیش - فردا

بالطبع شورای شهر تهران به صورت یکپارچه از تداوم مدیریت آقای دکتر نجفی حمایت کرده و اینجانب نیز قطعا در روز ١٩ فروردین در صحن علنی شورا به پاس احترام به رأی مردم شریف تهران و پاسداشت اعتماد آنان به استعفای آقای نجفی رأی منفی خواهم داد.

ورزشی - ۶ ساعت پیش - فردا

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید تونس همان فوتبالی را ارائه کرد که به دنبالش بودیم.

سیاسی - ۶ ساعت پیش - فردا

سخنگوی وزارت خارجه ایران ادعا های بی اساس وزیر خارجه سعودی علیه کشورمان را مثل همیشه مزورانه و عاری از حقیقت خواند و عربستان را منبع و مروج تروریسم و افراط گرایی در منطقه و جهان برشمرد.

سیاسی - ۷ ساعت پیش - فردا

 آیا انتظار دارید رفتار بنده که بر مبنای قرآن است با رفتار کسانی که غرب زده هستند یکی باشد؟ دیدگاه من مخالف دیدگاه شیطان بزرگ است، مخالف تساوی جنسیتی است که اصلا هیچ معنایی ندارد. یعنی خلاف آنچه که همه پیامبران الهی آورده اند است و تنها محدود در دین اسلام هم نیست . خلاف فطرت و شریعت است، اگر این ...

سیاسی - ۸ ساعت پیش - فردا

وزیر خارجه عربستان که در آمریکا به سر می برد، ایران را به دخالت در امور یمن متهم کرد و مدعی شد که تهران در این کشور نقش مخربی دارد.

اجتماعی - ۹ ساعت پیش - فردا

فاروج در خراسان شمالی که به پایتخت آجیل کشور مشهور است، با روستا ها و آثار باستانی و دیدنی، یکی از مقاصد گردشگری استان محسوب می شود.

اجتماعی - ۱۰ ساعت پیش - فردا

تعطیلات دو هفته ای نوروز به عنوان فرصت طلایی داوطلبان کنکور محسوب می شود و همواره برترین های کنکور از تعطیلات نوروز به عنوان برگ برنده خود در این آزمون یاد می کنند.

فرهنگی و هنری - ۱۰ ساعت پیش - فردا

«امید نعمتی» خواننده محبوب موسیقی پاپ است که امسال با حضور در برنامه خندوانه و خواندن تیتراژ برنامه های تلویزیون و انتشار آلبوم «حرمان» تبدیل به یکی از چهره های موسیقی شد. با او همراه شدیم.

سیاسی - ۱۱ ساعت پیش - فردا

آقایی از دور با تلفن همراه عکسی از من گرفت و بعد از قضایای سال ۸۸ آن را در فضای مجازی گذاشت.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37