اخبار پایگاه خبری-تحلیلی معلم ایرانی

جدیدترین اخبار پایگاه خبری-تحلیلی معلم ایرانی

اجتماعی - معلم ایرانی - ۴ ساعت پیش

حذف سه درس مربوط به فلسطین از کتاب تاریخ عمومی مدارس لبنان به مثابه عادی سازی پنهان با رژیم اسرائیل به شمار می آید. نوشته درس فلسطین از کتاب درسی مدارس لبنان حذف شد اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۴ ساعت پیش

اولویت برنامه های شما در آموزش و پرورش بعد از معیشت باید تغییر مدیران مخالف برنامه هایتان درسطوح مختلف این وزارت باشد . در چهار سال دولت تدبیر و امید وزارت آموزش و پرورش بحرانی ترین وزارت خانه از لحاظ مدیریتی در سطح وزارت خانه های دیگر بود . سه سال وزارت آقای فانی که […] نوشته آقای روحانی ! ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۴ ساعت پیش

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: عکس موجود در درس کار و فناوری پایه دهم خطای انسانی بوده و اصلاح شده است. نوشته واکنش آموزش و پرورش به عکس کتاب درسی پایه دهم اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۴ ساعت پیش

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: با هماهنگی پلیس فتا سایت هایی که خبر فروش سؤالات امتحانات نهایی را منتشر کرده اند و از آن طریق مبادرت به خرید و فروش سؤالات امتحان نهایی می کنند برخورد خواهد شد. نوشته برخورد پلیس فتا با سایت های مدعی خرید و فروش سؤالات امتحانات نهایی اولین بار در ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۷ ساعت پیش

سخنگوی کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، از تمدید سه ماهه مهلت تحقیق و تفحص از این صندوق (تا پایان مرداد ماه ۹۶) خبر داد. نوشته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تا پایان مرداد ۹۶ تمدید شد اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۸ ساعت پیش

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در خصوص اما و اگرهای لو رفتن و فروش سوالات امتحانات خرداد ۹۶ توضیحاتی را ارائه داد. نوشته بازار داغ فروش سوالات امتحانات خرداد ۹۶ در تلگرام صحت دارد؟ اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۸ ساعت پیش

چیزی به شروع امتحانات نهایی خرداد ماه مدارس باقی نمانده است. در این روزها شایعاتی بر سر زبان هاست که علاوه بر ناخوشایند بودن، ضربه ای است مهلک بر بدنه وزارت آموزش و پرورش. متاسفانه حضور شبکه های اجتماعی و عجین شدن آن ها با تمام جوانب زندگی مردم، گذشته از تاثیرات اندک مثبت؛ می تواند زمینه های بروز ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۸ ساعت پیش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی سند ۲۰۳۰ در این کمیسیون گفت: پیام رهبری در این رابطه فصل الخطاب است و پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب پرونده ۲۰۳۰ بسته شد. نوشته جزییات جلسه کمیسیون آموزش درباره سند ۲۰۳۰/ پرونده ۲۰۳۰ بسته شد اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۸ ساعت پیش

رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور گفت: فعالیت پایگاه های سنجش سلامت از ۱۶ خرداد ۹۶ آغاز و از ابتدای خرداد کار نوبت دهی به خانواده ها آغاز می شود. نوشته شرایط ثبت نام کلاس اولی ها اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۸ ساعت پیش

رئیس جمهور بلاروس به پیشنهاد فرزند خود، ساعت شروع مدارس در این کشور را تغییر داد. به گزارش ایسنا از روسبالت، الکساندر لوکاشنکو به وزارت علوم بلاروس دستور داد تا ساعت شروع کار مدارس از ۷:۳۰ به ۹:۰۰ صبح تغییر کند. وی این اقدام را باعث نشاط بیشتر دانش آموزان در ساعات درسی مدارس دانست. رئیس جمهور ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۹ ساعت پیش

رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به جزئیات مدارک تحصیلی معلمان کشور، گفت: در کل مقاطع تحصیلی، ۱۲۴۶ معلم دارای مدرک دکتری هستند. نوشته جزئیات مدارک تحصیلی معلمان کشور/ ۱۲۴۶ معلم مدرک «دکتری» دارند اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۹ ساعت پیش

بیت شهیدان از شعر «ای خانه ما» که مربوط به کتاب فارسی دوم دبستان است، حذف شد و حالا ۱۰ پرسش از دلایل حذف این بیت شعر وجود دارد که مسئولان آموزش و پرورش باید به آنها پاسخ دهند. نوشته حذف «بیت شهیدان» از کتاب فارسی دوم دبستان و ۱۰ پرسش/ آموزش و پرورش: بیت «شهیدان» با سطوح شناختی دانش آموزان تناسب ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۹ ساعت پیش

در آستانه سالروز ارتحال حضرت امام خمینی «ره» وزیر آموزش و پرورش با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد. نوشته تجدید میثاق وزیر آموزش و پرورش با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲۲ ساعت پیش

یکی از مباحث مطرح در بیانیه آموزش ۲۰۳۰ حق تحفظ ایران برای اجرا نکردن مواردی است که با ارزش های اسلامی و ملی در تضاد است از سوی دیگر این سوال مطرح است که آیا بیانیه ۲۰۳۰ برای ایران الزام آور خواهد بود یا خیر؟ نوشته آیا بیانیه آموزش ۲۰۳۰ برای ایران الزام آور است؟ اولین بار در moallemirani.com ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲۲ ساعت پیش

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: تدریس اجباری مدیران و معاونان مدارس کشور به مدت شش ساعت در هفته طبق دستور وزیر آموزش و پرورش لغو و داوطلبانه خواهد شد. نوشته ۶ ساعت تدریس هفتگی مدیران و معاونان تمامی مدارس «اختیاری» شد اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲۲ ساعت پیش

اعمال سهمیه ۵ درصد برای جانبازان با جانبازی کمتر از ۲۵ درصد، همسر و فرزندان آنها همچنین همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل ۶ ماه مدت حضور داوطلبانه در جبهه در آزمون سراسری سال ۹۶ فراهم شده است نوشته اعمال سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در کنکور ۹۶ اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲۲ ساعت پیش

صفحات فضای مجازی در عرصه فروش سوالات امتحانات نهایی خرداد ۹۶ فعال شده اند و هر سوال امتحانی را با قیمت ۱۰۰ هزار تومان به فروش می رسانند. نوشته بازار فروش سوالات امتحانات خرداد ۹۶ در کانال های تلگرامی اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

کانون صنفی معلمان تهران با صدور بیانیه ای نسبت به وضعیت جسمی و سلامتی اسماعیل عبدی ابراز نگرانی کرده است. نوشته نگرانی از وضعیت جسمی اسماعیل عبدی اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: آزمونى در فصل بهار برگزار خواهد شد که ثبت نام متقاضیان آن از هفته آینده آغاز می شود. نوشته جزئیات استخدام در فصل بهار اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

به منظور کاهش آمارتکرارپایه وهمچنین تقویت بنیه علمی دانش آموزان ابتدایی پایگاه های جبرانی در تابستان ۹۶ برگزارمی گردد نوشته برگزاری پایگاه های جبرانی مدارس ابتدایی شهرتهران در تابستان ۱۳۹۶ اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با ابراز نگرانی از وضعیت جسمانی اسماعیل عبدی گفت: در تلاش هستم تا از طریق وزیر محترم دادگستری باب گفت وگو و تعامل با مسئولان قوه قضاییه باز شود تا شاید گرهی از این موضوع گشوده شود. نوشته پیگر گفت وگو با قوه قضاییه درباره وضعیت اسماعیل عبدی هستیم اولین ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

این روزها شایعاتی در خصوص خرید و فروش سؤالات امتحان نهایی در فضای مجازی منتشر شده و نیاز است تا مسئولان آموزش و پرورش به این موضوعات ورود کنند. نوشته خرید و فروش ۱۲۰ هزار تومانی سؤالات امتحان نهایی در شبکه های مجازی از شایعه تا واقعیت+تصاویر اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه ۲۰۳۰ در هیأت تطبیق مصوبات از نظر شکلی مورد بررسی قرار گرفت و مغایرتی با قانون ندارد. نوشته لاریجانی: هیأت تطبیق مصوبات، اشکال قانونی به مصوبه ۲۰۳۰ نگرفت اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

کارشناس فناوری آموزش و پرورش گنبدکاووس از آلودگی لپ تاب یکی از مدارس شهرستان گنبدکاووس به ویروس باج افزار خبر داد. نوشته آلودگی لب تاپ یکی از مدارس گنبدکاووس به ویروس باج افزار و درخواست پول برای آزادسازی اطلاعات+ تصاویر اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

دانش آموزان نوع دوست یک مدرسه تهران با همراهی اولیا و معلمان، چندین بازارچه خیریه در مدرسه برگزار کرده و با جمع کردن عواید این بازارچه ها، یک وانت دوکابین وینگل را خریداری و به مؤسسه محک اهدا کردند. نوشته هدیه دانش آموزان یک مدرسه تهران به کودکان «مؤسسه محک» اولین بار در moallemirani.com پدیدار ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش «کاظم قاسمی» به سمت «مشاور وزیر در امور تشکل های فرهنگیان» منصوب شد نوشته کاظم قاسمی به سمت «مشاور وزیر در امور تشکل های فرهنگیان» منصوب شد اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

مدیرکل دفتر کاردانش وزارت آموزش و پرورش گفت: مرحله عملی پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش در تیرماه سال جاری در استان آذربایجان غربی برگزار می شود. نوشته مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش تیرماه در ارومیه برگزار می شود اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

دبیر کل کانون صنفی معلمان خوزستان گفت: تقاضای خروجی و انتقال معلمان از خوزستان بسیار زیاد و در مقابل، ورودی آن صفر است، از همین رو معلمان خوزستانی این درخواست را از دولت دوازدهم دارند که تسهیلات ویژه ای برای این معلمان در نظر بگیرند تا ضمن کاهش تقاضای خروجیِ استان، دل به ماندن داشته باشند. نوشته ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

وزیر آموزش و پرورش در جریان تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری دوازدهم با عملکرد ضعیف و پر اشتباه خود، زمینه جنگ روانی مخالفان علیه آقای روحانی را فراهم کرد و اگر درایت و تیزهوشی روحانی و جهانگیری نبود، نتیجه فاجعه بار می شد. در جریان مناظره های تلویزیونی، دولت برای مسئله حقوق های نجومی پاسخ قانع کننده ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

جایزه بین المللی دو سالانه سازمان ملل متحد موسوم به جایزه ساساکاوا در حوزه کاهش خطرات ناشی از حوادث طبیعی به سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس جمهوری اسلامی ایران اهدا شد. نوشته جایزه سازمان ملل برای نوسازی مدارس ایران اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

معاون مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد که اخذ وجه از اولیاء بابت ثبت نام در «کلاس های هوشمند» اجباری نیست و تعیین میزان آن در اختیار خود مدرسه و بر مبنای مشارکت داوطلبانه اولیاء است. نوشته اخذ وجه از اولیاء بابت ثبت نام در «کلاس های هوشمند» اجباری نیست ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

«ایران» از ادامه تحریف و تخریب مخالفان علیه دولت گزارش می دهد نوبخت، سخنگوی دولت: هر آنچه رهبر معظم انقلاب، اعلام کنند برای دولت مطاع است پس از سخنان ایشان درباره سند ۲۰۳۰ نیز دولت هر چه هم که نبود و در واقع تلقی و ابهام بود آنها را متوقف کرد، الان ادامه این جارو جنجال ها به چه علتی است؟ اینکه به ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

مدیرکل دفتر تالیف کتاب های درسی وزارت آموزش وپرورش ماجرای حذف بیتی را با مضمون شهید و شهادت از کتاب فارسی دوم دبستان شرح داد. نوشته ماجرای حذف بیت شهید و شهادت از کتاب فارسی دوم دبستان اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش و پرورش با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار معلمان با ایشان در ۱۷ اردیبهشت ماه که نسبت به یک جریان مرموزکه از خارج هدایت می شود و برای از بین بردن اعتماد مردم به آموزش و پرورش تلاش می کند ، هشدار داده بودند، گفت: برنامه های آموزش و پرورش منطبق با اسناد بالادستی ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۱ روز پیش

یکی از مراجع عظام تقلید فرمود: با اعضاى شوراى عالى انقلاب فرهنگى صحبت کردیم که آیا این سند ۲۰۳۰ را به شما داده اند و تصویب کرده اید؟ گفتند: ابداً...به علاوه چرا مجلس و بالاتر از آن رهبر انقلاب را در جریان نگذاشتند؟ نوشته «سند ۲۰۳۰» دامى حساب شده براى ملت هاى جهان است/ چرا مجلس و بالاتر از آن رهبر ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲ روز پیش

با شنیدن داستان یاسین، یاد کتاب خواندنی و پرکشش «خاطرات دکتر محمدعلی مجتهدی» به کوشش حبیب لاجوردی، مجموعه تاریخ شفاهی ایران، انتشارات صفحه سفید، افتادم. نوشته چمران دیروز و یاسین امروز! اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲ روز پیش

معاون نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: سازمان بسیج سازندگی برای سوادآموزانی که مجوز مدرک فنی و حرفه ای مهارت خود را کسب کنند مبلغ ۳۰ میلیون تومان وام در راستای خوداشتغالی پرداخت می کند. نوشته تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی به سوادآموزان اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲ روز پیش

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از لغو ۶ ساعت تدریس هفتگی اجباری مدیران مدارس ابتدایی خبر داد. نوشته ۶ ساعت تدریس اجباری مدیران مدارس ابتدایی لغو شد اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲ روز پیش

دبیرکل شورای عالی آموزش وپرورش گفت: در چند سال آینده تعداد قابل توجهی از معلمان بازنشسته خواهند شد که ظرفیت دانشگاه فرهنگیان امکان تأمین آنها را ندارد و نیاز است به طریقی این کسری را جبران کنیم. نوشته موج بازنشستگی در آموزش وپرورش/سند تحول بنیادین تنها سند حاکم در آموز ش وپرورش است اولین بار در ...

اجتماعی - معلم ایرانی - ۲ روز پیش

فصل ثبت نام دانش آموزان که آغاز می شود ماجرای تخلفات ثبت نامی نیز سرباز می کند و از هم اکنون خانواده ها وقوع برخی تخلفات در مدارس دولتی را گزارش می دهند. نوشته تخلفات مالی در مدارس اولین بار در moallemirani.com پدیدار شد.