اخبار خبرگزاری پول نیوز

جدیدترین اخبار خبرگزاری پول نیوز

اقتصادی - ۹ ساعت پیش - پول نیوز

امروز در بازار تهران سکه طرح جدید به قیمت یک میلیون و 513 هزار تومان و سکه طرح قدیم با نرخ یک میلیون و 460 هزار تومان فروخته شد.

اقتصادی - ۹ ساعت پیش - پول نیوز

آذر ماه امسال تولید انواع کامیون در دو شرکت رخش خودرو دیزل و تیراژه دیزل به صفر رسید.

علمی و پزشکی - ۱۰ ساعت پیش - پول نیوز

سامسونگ اعلام کرده است که می خواهد یک نسخه ویژه و اختصاصی المپیکی از گوشی هوشمند و پرچمدار جدیدش یعنی سامسونگ گلکسی نوت ۸ را به ورزشکاران و مقامات ورزشی مربوطه که در المپیک زمستانی کره جنوبی حضور پیدا می کنند، هدیه بدهد.

اقتصادی - ۱۶ ساعت پیش - پول نیوز

در پی مصوبه شورای ترافیک، مدت ماندگاری خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی کیش نیز یک سال افزایش یافت. بر این اساس مدت تردد تاکسی های تویوتا کرولا از 7 به 8 سال و تاکسی های تویوتا کمری نیز از 8 به 9 سال تغییر کرد.

اقتصادی - ۱۶ ساعت پیش - پول نیوز

این هواپیما در واقع ماکت دقیقی از بوئینگ ۷۷۷ شرکت هواپیمایی ایر ایندیاست.

اقتصادی - ۱۶ ساعت پیش - پول نیوز

مدیرعامل جدید رایان سایپا دانش آموخته مقطع دکتری در رشته مدیریت استراتژیک است که پیش از این به مدت شش سال عضو موظف هیئت مدیره شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو بوده است .

اقتصادی - ۱۷ ساعت پیش - پول نیوز

بانک مرکزی انگلیس کمترین دقت پیش بینی نرخ تورم بین بانک های مرکزی را به ثبت رساند.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37