جدیدترین پربازدیدترین جنجالی‌ترین اخبار خبرگزاری کاسپین

جدیدترین اخبار خبرگزاری کاسپین

۰
۰

وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمن بدنبال نابودی انقلاب اسلامی بوده و است، گفت: نقشه ها و توطئه های دشمنان همچنان ادامه دارد اما نوع توطئه های آنها متفاوت شده است نوشته توطئه های دشمنان همچنان ادامه دارد اما نوع توطئه های آنها متفاوت شده است اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
ورزشی - ۲۰ دقیقه پیش

کی روش می خواهد از برانکو یک بازنده ذلیل بسازد اما اگر پروفسور به خاطر ملی پوشان پرسپولیس از سرمربی تیم ملی عذرخواهی کند و بگوید این عقب نشینی را به دلیل اهمیت دادن به سرنوشت بازیکنان تیمش انجام داده، یک برنده سربلند می شود. نوشته شطرنج کی روش – برانکو؛ نوبت پروفسور است اولین بار در خبرگزاری ...

۰
۰

شهید عباس معصومی افسر پلیس مازندرانی در 10 کیلومتری جاسک توسط دو موتورسوار به ضرب گلوله شهید شد نوشته افسر پلیس مازندرانی در جاسک به شهادت رسید اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

نمایشگاه عکس آثار "کیارنگ علایی" در خانه فرهنگ رشت آغاز بکار کرد نوشته نمایشگاه عکس “کیارنگ علایی” در رشت + تصاویر اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: ما حتی پول ناهار و لباس خودمان را هم نداریم و فقط متکی به هواداران مان هستیم و فوتبالی و پاک در صدر جدول قرار گرفته ایم. نوشته وقتی با میلیاردها تومان هزینه نتیجه نمیگیرند صدرنشینی ما را زیر سئوال قرا می برند اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

مسعودی با اشاره به اینکه هر 10 روز یک بار در برنامه خندوانه حضور پیدا می کند، گفت: به زودی سریال تلویزیونی ام را جلوی دوربین می برم نوشته کمدین خندوانه: به زودی سریال تلویزیونی ام را کلید می زنم اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

هفته نامه "نیویورکر" در تازه ترین شماره خود که در ماه مارس منتشر می شود، تصویر رئیس جمهور روسیه را برای طرح روی جلد خود انتخاب کرده است نوشته هفته نامه نیویورکر با طعم پوتین! اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

بر اساس گزارش رسانه ترکیه رجب طیب اردوغان، قصد دارد اوایل ماه مارس به مسکو سفر کند. گفته شده که یکی از دستورکارهای سفر او مربوط به خرید سامانه دفاع موشکی "s400" از روسیه است نوشته اردوغان برای خرید سامانه موشکی S400 اوایل مارس به روسیه می رود اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

در عملیات نیروهای ترکیه در شمال سوریه دو سرباز این کشور کشته و سه تن دیگر زخمی شدند نوشته کشته و زخمی شدن ۵ سرباز ترکیه در شمال سوریه اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
ورزشی - ۱ ساعت پیش

فدراسیون کشتی ایران از جردن باروز، کشتی گیر مطرح آمریکایی و خانواده اش برای حضور در کشورمان دعوت کرد نوشته د عوت از جردن باروز قهرمان آمریکایی کشتی و خانواده اش برای سفر به ایران اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱ ساعت پیش

رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور از ممنوعیت مسافرت های خارجی مجریان برگزاری انتخابات ۹۶ خبر داد نوشته مسافرت خارجی مجریان انتخابات ۹۶ ممنوع شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۱ ساعت پیش

نمایندگان مجلس در جریان بررسی جزئیات بودجه 96 مصوب کردند که حقوق ماهیانه کارکنان دولت تا سقف دو میلیون تومان از پرداخت مالیات معاف می شود. نوشته حقوق ماهیانه تا ۲ میلیون تومان از پرداخت مالیات معاف شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۱ ساعت پیش

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ موردی از حادثه پلاسکو نیست که در پزشکی قانونی در حال بررسی باشد، گفت: هزینه ای برای انجام آزمایش DAN از خانواده های حادثه دیده دریافت نشده است نوشته همه قطعات و اجساد حادثه پلاسکو شناسایی شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین ...

۰
۰

رئیس جمهور روسیه از عضویت 4 هزار شهروند این کشور در گروه افراطی داعش در سوریه خبر داد نوشته پوتین: ۴ هزار شهروند روس عضو داعش هستند اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

معاون نماینده دایم روسیه در سازمان ملل متحد اعلام کرد مسکو پیش نویس قطعنامه سازمان ملل برای اعمال تحریم بر ضد سوریه برسر ادعای استفاده از سلاح های شیمیایی را وتو خواهد کرد نوشته روسیه اعمال تحریم ضد سوریه را وتو می کند اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

رسول یونان گفت: فیلم «فلامینگو شماره 13» ذاتا افسانه است و مردم افسانه را دوست دارند نوشته دو شاعر مشهور ایران بازیگر شدند! +عکس اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

زمان زیادی تا هشتاد و نهمین مراسم جایزه اسکار نمانده است. اصغر فرهادی با فیلم «فروشنده» برای سومین بار نماینده سینمای ایران در این جایزه معتبر سینمایی است نوشته هدیه ای که ترامپ برای فرهادی فرستاد! اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۲ ساعت پیش

سرپرست داسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: 44 نفر مرد و زن در جریان یک پارتی در این شهر دستگیر شدند نوشته دستگیری ۴۴ نفر در یک پارتی در مشهد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۲ ساعت پیش

رئیس جمهور گفت: این 10، 15 روز عید نوروز و آغاز سال، همان طور که طبیعت نشاط پیدا می کند رخساره نشان می دهد و لبخند می زند بگذاریم مردم هم لبخند بزنند و در هر چیزی مداخله نکنیم. نوشته دولت به قول هایی که به مردم داد عمل کرد/ شرمنده مردم نشدیم اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

رضا شمسی پور در پانزدهمین کنگره سراسری حزب مردم سالاری به عنوان عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری انتخاب شد نوشته یک مازندرانی عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۲ ساعت پیش

پلیس فرانسه «مارین لوپن» کاندیدای ریاست جمهوری حزب راستگرای افراطی فرانسه را در ارتباط با انتصاب های شغلی غیر قانونی احضار کرد. نوشته پلیس کاندیدای ریاست جمهوری فرانسه را احضار کرد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۳ ساعت پیش

هشدارهای پنتاگون و کشورهای اروپایی نسبت به تبعات وارد کردن نام سپاه پاسداران به فهرست سازمان های تروریستی، کاخ سفید را نسبت به اجرای این طرح مردد کرده است. نوشته کاخ سفید نسبت به «تروریستی» اعلام کردن سپاه مردد شده است اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

نماینده فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه فضای اعتباری کشور در روند کند تکمیل پروژه های ملی نقش دارد، گفت: طرح های عمرانی در گیلان نیازمند اعتبارات کشوری هستند نوشته تکمیل طرح های عمرانی نیازمند اعتبارات کشوری/ پروژه های ملی در گیلان پیشرفت قابل توجهی ندارند اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین ...

۰
۰

دادستان عمومی و انقلاب آمل در خصوص برخورد با متخلفین نظم عمومی چهارشنبه پایان سال، گفت: با توزیع کنندگان، خریداران و حاملین مواد محترقه و آتش زا غیر مجاز و مخلین نظم، امنیت و آسایش عمومی با شدت و قاطعیت و بدن هیچگونه اغماضی برخود خواهد شد نوشته برخورد جدی و قاطع با متخلفان چهارشنبه سوری انجام می ...

۰
۰
اجتماعی - ۳ ساعت پیش

ساعت 10 صبح پنجشنبه ماموران اداره آگاهی شهرستان نهاوند در تماس مردمی در جریان اسیدپاشی در یک آرایشگاه زنانه در خیابان آزادگان قرار گرفتند نوشته ماجرای اسیدپاشی آرایشگاه زنانه نهاوند چه بود/ دست زن اسیدپاش هم سوخت اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

مدير كل پزشكی قانونی مازندران تعداد كشته شدگان موتور سوارها در حوادث ترافيكی را 137 نفر اعلام كرد و گفت: در 10ماهه سال جاری تعداد 551 نفر در حوادث رانندگی كشته شدند كه از اين تعداد 137 نفر موتور سوار که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 16 درصد افزایش داشت نوشته افزایش ۱۶ درصدی مرگ موتورسواران در ...

۰
۰

هرچند به نظر نمي رسد که بازداشت او به سريال شهرزاد مرتبط باشد، اما مي تواند بر حواشي سري دوم اين سريال نيز بيفزايد نوشته سایه سنگین فساد مالی بر سر شهرزاد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
ورزشی - ۴ ساعت پیش

مشکل کاپیتان تیم ملی توسط فیفا حل شد به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین؛ اشکان دژاگه پس از کش و قوس های فراوان،از سوی فیفا صدور مجوز بازی در بوندس لیگا را دریافت کرد. مدیر ورزشی وولفسبورگ با تائید این خبر به کیکر گفت: از فیفا و کمیته لیگ آلمان به خاطر همکاری سازنده شان تشکر می کنم. اکنون اشکان در ...

۰
۰

مردم ساری امشب بعد از نماز مغرب و عشاء با 7 شهید گمنام در حسینیه عاشقان کربلای وداع می کنند نوشته وداع با ۷ شهید گمنام در حسینیه عاشقان کربلای ساری اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه امروز امنیت شغلی دهیاران یکی از مهمترین مسائلی ست که حل نمودن آن رفاه و آسایش دهیاران را بدنبال خواهد داشت، گفت: دولت در حال تدوین لایحه امنیت شغلی دهیاران و شوراهای اسلامی است وبزودی به مجلس ارائه خواهد شد نوشته تامین امنیت شغلی دهیاران در اولویت کاری دولت ...

۰
۰
اجتماعی - ۴ ساعت پیش

زن جوانی که در جریان سرقت طلاهای همسایه دست به جنایتی هولناک زده بود پس از دستگیری در بازجویی ها معمای قتل شوهرش را هم فاش کرد نوشته راز جنایت های کثیف نسترن لو رفت/ با برادر شوهر دوستم قرار شیطانی گذاشتم و شوهر و زن همسایه را تکه تکه کردیم اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۵ ساعت پیش

همواره در تمام انتخابات ریاست جمهوری که در جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است اتفاق تازه ای رخ داده است از این رو محتمل است که حسن روحانی اولین رئیس جمهور تک دوره ای ایران باشد نوشته باهنر: ریزش آرای روحانی قطعی است/ وجود چند گزینه برای اصلاح طلبان ریسک بزرگی است اولین بار در خبرگزاری بین المللی ...

۰
۰

سخنگوی اورژانس مازندران گفت: سقوط خودروی پژو ۴۰۵ به دره، در منطقه نمارستاق در محدوده بایجان محور هراز بالگرد اورژانس به پرواز درآمد نوشته بالگرد اورژانس مازندران برای انتقال ۳ مصدوم در محور هراز به پرواز درآمد+تصاویر اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱۴ ساعت پیش

خبرگزاری رویترز با انتشار عکسی نوشت: این دختر سوری در حال آماده کردن سلاح خود و نشانه گرفتن نیروهای تروریستی داعش است. نوشته لحظه ای که دختر زیبای سوری داعش را نشانه می گیرد +عکس اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۱۵ ساعت پیش

بازیگر سرشناس سینما به دلیل پوشش خود در فرودگاه لندن رفتاری تبعیض آمیز را تجربه کرد نوشته برخورد زشت مسوولان فرودگاه به خاطر پوشش بازیگر زن مشهور+عکس اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
ورزشی - ۱۶ ساعت پیش

وكيل مهدي طارمي معتقد است شكايت ريزه اسپور از اين بازيكن مشكل ساز نيست. نوشته توضیحات وکیل طارمی پیرامون شکایت ریزه اسپور؛ مشكلي وجود ندارد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش خود اعلام کرده میزان ذخائر اورانیوم دارای غنای کم ایران کمتر از سقف تعیین شده در برجام است نوشته آژانس: میزان ذخائر اورانیوم کم غنای ایران کمتر از سقف تعیین شده در برجام است اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱۶ ساعت پیش

نتایج آرای انتخابات شورای مرکزی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اعلام شد. نوشته نتایج انتخابات شورای مرکزی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اعلام شد/ ۳۰ نفر انتخاب شدند+اسامی اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در ساری گفت: دومین المپیاد ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می شود نوشته برگزاری دومین المپیاد ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور/ افزایش ۴۳ درصدی بودجه آموزش و فرهنگی اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
ورزشی - ۱۸ ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: ورزشگاه های گیلان صد برابر بدتر از ساختمان پلاسکو تهران هستند. نوشته مایلی کهن: ورزشگاه های گیلان صد برابر بدتر از ساختمان پلاسکو هستند اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.