جدیدترین پربازدیدترین جنجالی‌ترین اخبار خبرگزاری کاسپین

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری کاسپین

۱
۰
ورزشی - ۱۴ ساعت پیش

فتوشاپ نیست، این ادعای کسی است که می گوید عکس را خودم گرفتم! عکس یک مربی ایرانی که به نایت کلابی در دبی رفته است. نوشته آبروریزی جدید؛ عکس مربی ایرانی در دیسکوی شبانه دبی لو رفت اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

فیلم فروشنده ساخته اصغر فرهادی برنده جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان اسکار شد، انوشه انصاری و فیروز نادری در غیاب انصاری این جایزه را دریافت کردند نوشته تصویر/ جایزه اسکار در دستان فیروز نادری و انوشه انصاری اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۶ ساعت پیش

تروریستی که در ترکیه به عنوان پدر معنوی داعش شناخته می شود، قرار است در آنکارا کنفرانس به اصطلاح "دینی" برگزار کند نوشته کنفرانس پدرمعنوی داعش! +عکس اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

دانش آموز 13 ساله اردبیلی بر اثر برق گرفتگی جان داد نوشته بی احتیاطی مسئولان مدرسه منجر به مرگ دانش آموز اردبیلی شد! اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۶ ساعت پیش

کم کم متوجه رفتارهای عجیب صاحبکارم شدم. او با وجود اینکه می دانست نوعروسم و تازه ازدواج کرده ام ولی با این حال برایم پیامک های عاشقانه می فرستاد نوشته مردی که به نوعروس ۲۰ساله تجاوز کرده بود، دستگیرشد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

رئیس جمهور پیشین آمریکا به طور تلویحی از تماس ها و ارتباطات بین تیم دونالد ترامپ و دولت روسیه انتقاد کرد. نوشته انتقاد بوش از برخورد ترامپ با روسیه اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۲۰ ساعت پیش

پسر ۱۶ساله برای اینکه به اسرار زندگی معلمش دست پیدا کند، نقش زنی جوان را بازی کرد تا بتواند از طریق دوستی تلگرامی با آقامعلم به هدفش برسد نوشته تله شیطانی دانش آموز ۱۶ ساله برای آقا معلم! / او از من درخواست دوستی کرد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۷ ساعت پیش

منابع روس اعلام کردند که ناو روسیه برای مشارکت در عملیات سوریه بندر «سواستوپول» را به سمت دریای مدیترانه ترک کرده است نوشته ناو روسیه برای مشارکت در عملیات سوریه عازم مدیترانه شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
ورزشی - ۷ ساعت پیش

استقلال تهران و استقلال خوزستان با برتری برابر حریفان خود در آسیا شب شیرینی پشت سر گذاشتند نوشته استقلال التعاون را نابود کرد!/ برد ارزشمند شاگردان پورموسی در امارات اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

فرزند فرج الله سلحشور گفت: پدرم هنر را در اختیار آرمان های انقلاب اسلامی می دانست و سینما برای سینما و سینما برای سرگرمی را قبول نداشت نوشته پدرم سینما برای سینما و سینما برای سرگرمی را قبول نداشت/ مسئولین دغدغه تولید پروژه موسی(ع) را ندارند اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱۲ ساعت پیش

۱۳۶ نفر از نمایندگان در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار برخورد با روزنامه «شاخه سبز» به خاطر توهین این روزنامه به مردم قم و ایجاد تفرقه در میان مردم این شهر شدند نوشته تذکر ۱۳۶ نماینده به وزیر ارشاد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱۲ ساعت پیش

نیروهای ارتش عراق روز دوشنبه دو منطقه راهبردی در موصل را آزاد کرده و به پیشروی های خود در نبرد با گروه تروریستی داعش ادامه دادند نوشته ۲ منطقه راهبردی موصل آزاد شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۱۲ ساعت پیش

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولین سهام عدالت، از اواخر سال ۹۶ سود سال مالی ۹۵ خود را دریافت می کنند نوشته سود سال ۹۵ سهام عدالت اواخر ۹۶ پرداخت می شود اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۱۶ ساعت پیش

در یک درگیری خانوادگی در شاهرود دو نفر از ماموران نیروی انتظامی به وسیله اسلحه شکاری از ناحیه پا مجروح شدند نوشته ۲ پلیس هدف گلوله پدر خشمگین قرار گرفتند/فرار دختر سرکش از مدرسه فاجعه آفرید اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

رئیس جمهور روسیه می گوید مذاکرات آستانه باعث شد مذاکرات ژنو درباره سوریه از سر گرفته شود نوشته پوتین: مذاکرات آستانه باعث از سرگیری مذاکرات ژنو شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

جنیفر لوپز به مناسبت تولد 9 سالگی فرزندانش, متنی احساسی به همراه یک عکس جالب را منتشر کرد نوشته جنیفر لوپز و دوقلوهایش! +عکس اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱۷ ساعت پیش

طبق مصوبه مجلس، دولت در سال آینده مجاز به تسویه بدهی هایش تا سقف ۵۰ هزار میلیارد ریال شد نوشته دولت مجاز به تسویه بدهی هایش تا سقف ۵۰ هزار میلیارد در سال ۹۶ شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای خواستار مشارکت هیئتی از کُردهای سوری در مذاکرات ژنو شده است نوشته روسیه خواستار مشارکت کُردها در مذاکرات ژنو شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱۸ ساعت پیش

نشست های ديگ كه ابداع جديد و در نوع خود بی نظیر بود، برای هر سوژه ساعت ها طول می کشید و سوژه زیر فشارهای روحی ناشی از هجوم چند ده نفر و توهین و تهمت هایی که نثارش می کردند، تسلیم می شد و تلاش می کرد حتی اگر شده به کذب فاكتی غیر واقعی تولید و یا بزرگ نمایی کند نوشته “ديگ و ديگچه” ابزار ...

۰
۰
اجتماعی - ۱۹ ساعت پیش

مرد جوان که طراح داخلی بود، زمانی که از طریق تلگرام با زن جوانی آشنا شد، هرگز تصور نمی کرد این آشنایی به کجا ختم می شود نوشته داخل حمام پنهان شده بودم که سمانه، فرامرز را به خانه آورد و … اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

آنچه بر صومعه سرا و نماینده اش گذشت سالی دور از انتظار نبود زیرا این شهرستان تابعی از کشور است و قرار نیست تندتر و یا کندتر از آنان حرکت کند. به شکلی که در شرایط سرد رکود همه جانبه و حرکت لاک پشتی به سوی توسعه پایدار، قرار نیست در چنین بستری شهر صنعتی اش به راه بیفتد، شبکه آب زراعی از حالت سنتی و ...

۰
۰

درگیرهای نیروی های تحت حمایت ارمنستان با نظامیان جمهوری آذربایجان در منطقه مورد مناقشه قره باغ ۵ کشته برجای گذاشته است نوشته کشته شدن ۵ سرباز جمهوری آذربایجان در قره باغ اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

مسئول اطلاعات سازمان آتش نشانی شهر رشت بر طبق آمار استحصال شده شهر رشت از نظر جغرافیای سوانح سوختگی مورد بررسی قرار گرفت، گفت: بیشترین میزان سوختگی در شهر رشت مربوط به محله 8 و 9 منطقه 4 شهرداری یعنی محلات حمیدیان و سلیمانداراب می باشد نوشته آمار سوختگی در ایران هشت برابر متوسط جهانی/ بیشترین میزان ...

۰
۰
اجتماعی - ۶ ساعت پیش

هزینه سبد معیشت خانوار به عنوان یکی از معیارهای تعیین مزد سال آینده در جلسه امروز ستاد مزد و با توافق سه نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت ٢ میلیون و ٤٨٩ هزارتومان تعیین شد. نوشته حداقل هزینه معیشت کارگران تعیین شد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

مراسم تعزیه بمناسبت ایام فاطمیه در میدان شهدای ذهاب رشت در حال برگزاری است، در کنار تعزیه خوانی پخت آش نذری در حال انجام است نوشته گزارش تصویری/ تعزیه خوانی بمناسبت ایام فاطمیه در رشت اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

رئیس ستاد مشترک ارتش ترکیه با همتای سعودی خود در آنکارا دیدار و گفتگو کرد. نوشته رایزنی مقام های ارشد نظامی عربستان و ترکیه اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

دبیر علمی کنگره بین المللی استروک، گفت: سکته مغزی دومین عامل مرگ و میر در ایران است. نوشته سکته مغزی دومین عامل مرگ ایرانی ها اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

بسیاری از افرادی که عادت به خوابیدن روی شکم دارند در ناحیه گردن، کمر و مفاصل احساس درد می کنند. این درد می تواند بر میزان خواب شما تاثیر بگذارد و باعث شود در طول شب چندین بار از شدت درد از خواب بیدار شوید نوشته شما هم روی شکم می خوابید؟ اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

استاندار مازندران با اشاره به اینکه در دولت تدبیر وامید به تشکل های غیر دولتی توجه خوبی شد، گفت: 60 درصد تشکل های غیردولتی مازندران در دولت تدبیر و امید راه اندازی شده است نوشته راه اندازی ۶۰ درصد تشکل های غیردولتی مازندران در دولت تدبیر و امید اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

تقویت توان نظامی ترکیه در روزهای اخیر در چارچوب عملیات موسوم به "سپر فرات" در شمال سوریه انجام می شود. نوشته تقویت توان نظامی ترکیه در مرز سوریه اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در توسعه حوزه ورزش بکار گرفته شود، گفت: ورزش کردن در همه سنین و همه اقشار جامعه ، در ایجاد جامعه سالم و با طراوت تاثیرات مطلوب دارد نوشته اقتصاد مقاومتی در توسعه حوزه ورزش بکار گرفته شود/ افزایش ۴۰ برابری تشکل های غیر دولتی در دولت تدبیر و امید اولین ...

۰
۰
اجتماعی - ۸ ساعت پیش

مسمومیت ناشی از مواد شوینده، زن جوان #نوشهری را به کام مرگ کشاند به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین،روز گذشته خانم جوان نوشهری بر اثر استفاده چند نوع #مواد_شوینده همزمان و رعایت نکردن نکات ایمنی در سرویس بهداشتی دچار مسمومیت بر اثر استنشاق گاز شد که قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد. انتهای خبر/

۰
۰
سیاسی - ۸ ساعت پیش

یک مقام کاخ سفید می گوید رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد داده بودجه دفاعی آمریکا 54 میلیارد دلار افزایش پیدا کند نوشته دونالد ترامپ پیشنهاد افزایش ۵۴ میلیارد دلاری بودجه دفاعی آمریکا را داده است اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
علمی و پزشکی - ۱۲ ساعت پیش

مخلوط کردن شیر با عسل یک روش خوب برای کاهش مصرف شکر و همچنین داشتن خوابی راحت است نوشته شیر و عسل و ۷ دلیل خوب برای خوردنشان! اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
علمی و پزشکی - ۱۶ ساعت پیش

برای معالجه درد کلیه و همچنین تقویت کلیه ها معمولاً رژیم های خاصی به کار می برند که در دوران آن رژیم ها فقط آب انگور، لیمو و آب معدنی مصرف می گردد نوشته یک نسخه گیاهی برای درمان کلیه درد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰

الهام حمیدی دریافت جایزه اسکار را به اصغر فرهادی تبریک گفت نوشته خانم بازیگر:حالا دیگر سینما هم دیپلماتی تاریخ ساز دارد اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱۶ ساعت پیش

رئیس جمهور اوکراین در سومین سالروز مصادره پارلمان منطقه ای کریمه توسط افراد مسلحی که گمان می رود نیروهای ویژه روسیه بودند، تاکید کرد: مردم شبه جزیره کریمه افرادی رها شده و تنها نیستند نوشته رئیس جمهور اوکراین: کریمه را رها نمی کنیم اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
سیاسی - ۱۶ ساعت پیش

به گفته یک مقام ارشد دولت آمریکا، رئیس جمهور این کشور قرار است چهارشنبه دستور جدیدش درخصوص وضعیت پناهجویان و مهاجران را امضا کند نوشته ترامپ چهارشنبه دستور مهاجرتی جدیدش را امضا می کند اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۱۶ ساعت پیش

به گفته محققان کانادایی دوران زندان می تواند آثار جبران ناپذیری روی سلامت جسمی و روانی فرد زندانی داشته باشد.به گفته محققان کانادایی دوران زندان می تواند آثار جبران ناپذیری روی سلامت جسمی و روانی فرد زندانی داشته باشد نوشته آثار مرگبار زندان بر سلامت زندانی اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین ...

۰
۰
علمی و پزشکی - ۱۶ ساعت پیش

وزیر بهداشت از کم تحرکی 90درصد ایرانی ها سخن گفت و هشدار داد که 29.7درصد زنان و 15.29درصد مردان ایران در معرض شیوع چاقی هستند و نزدیک به 50درصد مردم اضافه وزن دارند نوشته کم تحرکی ۹۰ درصد از ایرانی ها! اولین بار در خبرگزاری بین المللی کاسپین پدیدار شد.