اخبار خبرگزاری ۵۵ آنلاین

جدیدترین اخبار خبرگزاری ۵۵ آنلاین

دسته‌بندی نشده - ۱۱ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

دبیر کل شورای عالی امنیتی ملی در گفت وگو با شبکه قطری الجزیره تصریح کرد که ایران در کنار تقویت توانایی های موشکی خود، به حمایت خود از گرو ه های مقاومت در منطقه ادامه خواهد داد.

دسته‌بندی نشده - ۱۱ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی روز چهارشنبه مدعی شده ایران از سال ها قبل در حال پیشبرد برنامه ای به صورت مخفیانه برای توسعه فناوری های موشکی خود است.

دسته‌بندی نشده - ۲۶ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

دوچ چلنجر SRT دیمون با ادعای پرشتاب ترین خودروی دنیا به قدرت ۸۴۰ اسب بخار، در مسابقه درگ ۴۰۰ متر مقابل لامبورگینی هوراکان ۶۰۲ اسب بخاری قرار گرفته است.

دسته‌بندی نشده - ۴۲ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

جعفری دولت آبادی گفت: تحقیقات پرونده جاسوسی در پوشش فعالیت های محیط زیست در دادسرای تهران به زودی به پایان می رسد و دادستانی تهران نتیجه تحقیقات را با رعایت مقررات به استحضار عموم خواهد رساند.

دسته‌بندی نشده - ۴۲ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

«آل گرین» عضو مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه از طرح دمکرات ها برای استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در صورت پیروزی در انتخابات آتی کنگره خبر داد. گرین با اشاره به احتمال مخالفت رهبر اقلیت دمکرات با طرح استیضاح ترامپ افزود: این موضوعی نیست که قانون اساسی به...

دسته‌بندی نشده - ۴۳ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

مدتهاست که تشکیل دولت در بغداد و بیروت محل نزاع روز افزون منطقه ای و بین المللی بین واشنگتن و تهران است. سردار قاسم سلیمانی به عراق وارد شده است تا ائتلاف شیعه را جمع کند. این در حالی است که برت مکگورک، نماینده رئیس جمهور آمریکا، از اولین کسانی...

دسته‌بندی نشده - ۴۳ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

«عصبانی نیستم»، دومین ساخته رضا درمیشیان، پس از پنج سال جنجال و کشمکش، سرانجام در روز دوازدهم اردیبهشت، روی پرده سینماها رفت و با اینکه سال ها از ساخت فیلم گذشته بود، با استقبال خوبی از سوی مخاطب روبه رو شد. این فیلم که 21دقیقه از نسخه اصلی کوتاه تر...

دسته‌بندی نشده - ۴۳ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

در این میان اما یک نکته اساسی وجود دارد و آنهم این است که زنان علاقه مند به ورزش از رییس جمهور انتظار دارند خواسته های آنها را برآورده کنند. اصلا به روحانی رای دادند که بتوانند بالاخره پای به ورزشگاه بگذارند.

دسته‌بندی نشده - ۴۳ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

قلعه يا دژ در ايران باستان، جايگاه ويژه اي داشته است؛ قلعه هايي كه در تاريخ پرفراز و نشيب اين سرزمين استوار ايستاده و هم اكنون به نسل ما به امانت سپرده شده اند. دژهاي مستحكمي كه هزاران راز و حقايق تلخ و شيرين در آن ها نهفته است.

دسته‌بندی نشده - ۴۳ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

رمان اجتماعی نوعی رمان درباره مساله اجتماعی است که توجه اصلی خود را معطوف به ماهیت، عملکردوتاثیرات جامعه روی اشخاص می کند. رمان یا ادبیات اجتماعی به منظور تغییر بنیادی در جامعه نوشته می شود؛ بنابراین رمان نویس سعی می کند مردم را متوجه کمبودها و نقایص جامعه بکند، تحلیل و بررسی جدی...

دسته‌بندی نشده - ۵۹ دقیقه پیش - ۵۵ آنلاین

وزیر آموزش وپرورش در حاشیه آئین رونمایی از برنامه نظام سنجش شایستگی های حرفه ای مدیران مدارس با اشاره به مصوبه حذف آزمون گفت: برای داوطلبان پایه هفتم مدارس سمپاد «سنجش هوش» انجام می شود.

یک پیام رسان توانمند در کنار کاربرد های عادی، چه خدمات افزوده ای می تواند به کاربران خود بدهد؟ برای دریافت پاسخ این سؤال با زومیت همراه باشید.

طرح "تبدیل مدارس متروکه به دهسرا" در روستاها که حدود یک ماه پیش از سوی وزارت کشور به آموزش و پرورش پیشنهاد داده شد،هنوز بی جواب مانده است.

با اعمال تغییراتی در برخی موارد بخشنامه ارزی بانک مرکزی امکان خرید ارز از صرافی ها نیز فراهم شد. البته این خرید در سامانه یکپارچه ارزی (نیما) انجام می شود و به هیچ عنوان به معنی ورود صرافی ها به خرید و فروش ارز در بازار آزاد نیست.

پایگاه اینترنتی "میدل ایست آی" گزارش کرد یک شاهزاده مخالف عربستانی از عموهایش خواسته ملک سلمان را سرنگون و کشور را تصاحب کنند.

قیمت ۸ ماده خوراکی خرده فروشی در هفته منتهی به ۲۸ اردیبهشت نسبت به هفته قبل از آن افزایش داشته است.

در حالی که خبرها حاکی از رسیدن پروژه گردشگری آشوراده به فاز اجرایی است، اما هنوز هم از سوی برخی فعالان محیط زیست اما و اگرهایی در خصوص اجرای این پروژه وجود دارد و برخی معتقدند این پروژه باعث به قهقرا رفتن منطقه می شود.

- نیروهای دولتی سوریه دوما و غوطه شرقی را به صورت کامل تحت کنترل خود درآورده اند. این یعنی پس از 7 سال ارتش سوریه کاملا بر استان دمشق مسلط شد.

شرکت HMD Global که امتیاز توسعه و فروش گوشی های نوکیا را دارد، یک سرمایه ی ۱۰۰ میلیون دلاری در راستای رشد سریع تر گوشی های هوشمند نوکیا جذب کرده است.

بعد از انتشار شایعاتی درباره زخمی شدن و یا حتی مرگ ولیعهد عربستان در تیراندازی اخیر کاخ سلطنتی، رسانه های سعودی ادعا کردند که او در نشست شورای امور اقتصادی این کشور حضور یافته است.

طرح کسب وکار موقعیت فعلی و آینده ی استارتاپ را مشخص می کند و باید در زمان مناسب نوشته شود؛ زیرا در غیر این صورت ارزشی نخواهد داشت.

دادستان تهران گفت: از رییس سازمان حفاظت محیط زیست باید سوال کرد اولاً، ایشان به چه مجوزی در پرونده های قضایی دخالت می کنند و ثانیاً، مبنای اظهارات وی که هیچ دسترسی و اطلاعی از پرونده قضایی نداشته است چیست.

وزارت خارجه در واکنش به تحریم سیف، دولت آمریکا را دولتی عهدشکن خواند و اعلام کرد: حق توسل به راهکارهای حقوقی و سیاسی بین المللی برای مقابله با این اقدام خزانه داری آمریکا برای دولت و بانک مرکزی ایران محفوظ است.

شبکه تلویزیونی المنار در مطلبی به بررسی واکنش های مختلف محافل رژیم صهیونیستی در قبال راهبرد اخیر آمریکا درباره ایران پرداخت.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد خواسته ها و شروطی که آمریکا برای ایران تعیین کرده، غیرقابل قبول است.

زردکوه قربانی جاده سازی! مگر می توان به جان منبع تولید آب شیرین در زاگرس به بهانه احداث جاده عشایری موسوم به «پنبه کال» افتاد؟ مگر می توان با لودرها و بولدوزرها بر یال های پر شیب زردکوه بختیاری خراش انداخت؟ مگر می توان ارتفاعات برف گیر را به مسیر ترانزیتی تبدیل کرد؟ اینها سوالاتی است...

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکا با برخی سیاست ها که به قول خودشان سیاست تحریم های فلج کننده است، نتوانسته با اجماع جهانی علیه ایران این موضوع را عملیاتی کند.

سرپرست تیم مذاکره کننده آمریکا در مذاکرات هسته ای ایران و گروه موسوم به 1+5، تاکید کرد: اگر تمامی مسائل مربوط به ایران را روی میز مذاکره قرار می دادیم به نفع امنیت ملی مان نبود.

امروزه تنها راه بقای کسب وکار در بازار رقابتی، سازگاری و همگام شدن با آخرین پیشرفت های فناوری و عبور از چالش های دیجیتال است.

در هفته ها و ماه های گذشته ارزش لیر ترکیه، ریال ایران و روبل روسیه در برابر دلار و دیگر ارزهای خارجی رو به سقوط بوده است. لیر ترکیه امروز شاهد افتی بی سابقه در برابر دلار آمریکا بود.

گران شدن شیشه ممکن است معتادان را به مصرف پرخطر مخدرها سوق دهد؛ مصرف هم زمان یا تزریق

پس از مشخص شدن تکلیف کرسی های پارلمان جدید لبنان، اولین جلسه این نهاد امروز (چهارشنبه) برگزار و «نبیه بری» با 98 رأی برای ششمین بار متوالی به عنوان رئیس پارلمان انتخاب شد.

اگر مثلاً خبرگزاری مهر با یک سطر نامه یا یک پیامک از تلگرام بیرون بیاید، بی بی سی فارسی و آمدنیوز، این کار را نخواهند کرد. اگر فلان کسب و کار قانونی را از تلگرام بیرون بیندازیم، هزاران کانالی که معلوم نیست با چه هویتی از تلگرام پول در می...

عصر یکشنبه خانواده مرادی زاده که از چند روز قبل از یزد برای زیارت به مشهد رفته بودند راهی حرم امام رضا(ع) شدند. زن و شوهر جوان همراه محمدپرهام- 16ماهه- و محمد پارسا - 6ساله- در صف نمازگزاران قرار گرفتند و منتظر اذان شدند.

محققان استرالیایی این ادعا که هواپیمای مفقود شده خطوط هوایی مالزی در سال ۲۰۱۴ را خلبان آن عمدا ساقط کرده بود رد کرده اند.

سرمربی اسپانیایی سابق پاری سن ژرمن از انتخابش به عنوان سرمربی جدید توپچی ها خبر داد.

در زمان دولت یازدهم مذاکراتی با تلگرام در حیطه رعایت الزامات فرهنگی کشور انجام شده است که البته توافق هایی هم به دست آمده است و تلگرام ملاحظات ما در مورد کانال های غیراخلاقی یا کانال های مرتبط با تروریسم را لحاظ کرده است.

بانک تی بی سی در بخشنامه دوم توضیح داد که درخواست های واریز پول به یک حساب در تی بی سی جهت خرید ملک و یا پرداخت اقساط ملک خریداری شده در گرجستان با در دست داشتن مبایعه نامه و یا قرارداد رسمی و ارائه آن به اپراتور و مدیریت...

مدیرعامل کانون هموفیلی ایران گفت: برخی دانشگاه های علوم پزشکی به علت بدهی به شرکت های دارویی سهمیه دارویی بیماران خاص را درست تحویل نمی دهند و برای بیماران مشکل ایجاد کرده اند.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37