اخبار پایگاه خبری اینتیتر

جدیدترین اخبار پایگاه خبری اینتیتر

فرهنگی و هنری - ۷ دقیقه پیش - اینتیتر

قاچ؛ برنامه جدید تیم خندوانه ویژه جام جهانی است که شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۲ از شبکه نسیم روی آنتن می رود. نوشته قاچ، ویژه برنامه خندوانه ای ها به مناسبت جام جهانی اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۲۴ دقیقه پیش - اینتیتر

باتری لپ تاپ ها عمر دائمی ندارند اما می توان با بررسی و نظارت بر سلامت آن ها در افزایش طول عمرشان کوشید. نوشته این گونه سلامت باتری لپ تاپ تان را چک کنید اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

فرهنگی و هنری - ۱ ساعت پیش - اینتیتر

 سخنگوی شورای صنفی نمایش از مشخص شدن زمان اکران چهار فیلم جدید در سینماهای سراسر کشور خبر داد. نوشته فیلم های جدید سینماهای کشور معرفی شدند اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

اقتصادی - ۲ ساعت پیش - اینتیتر

یک طراح مستقل، رندر جذابی از هایپرکار احتمالی کیا با نام سیمفونی طراحی کرده است. نوشته کیا سیمفونی؛ رندر جذاب از اولین ابرخودروی کیا اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

فرهنگی و هنری - ۳ ساعت پیش - اینتیتر

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی در کاخ سعدآباد تهران به پایان رسید. نوشته فیلم ما همه با هم هستیم به کجا رسید؟ اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

ورزشی - ۴ ساعت پیش - اینتیتر

در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر اسپانیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال ایران پرداخته است. نوشته کی روش: جایگاهمان نه فروشی است و نه اجاره داده می شود اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۶ ساعت پیش - اینتیتر

نتایج یک بررسی نشان داد، زنان سحرخیز که صبح زود از خواب بیدار می شوند، به میزان قابل توجهی کمتر از دیگر زنان در معرض افسردگی هستند. نوشته زنانی که از افسردگی درامانند اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

اقتصادی - ۷ ساعت پیش - اینتیتر

رشد شتابان مصرف سوخت در کشور نشان می دهد که بدلیل عدم اجرای طرح های مدیریت مصرف، رسیدن به خودکفایی پایدار در تولید بنزین علیرغم افزایش تولید این فرآورده در داخل، دور از دسترس است. نوشته اسب سرکش مصرف بنزین هم چنان می تازد اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۸ ساعت پیش - اینتیتر

مرحله ی نهایی که شما برای حقیقی و عملی کردن رویا و آرزوی خود باید سپری کنید تغییر نوع نگرش و ذهنیت خودتان است. نوشته چگونه ذهن خلاقی داشته باشیم؟ اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۹ ساعت پیش - اینتیتر

گوگل در ادامه ی برنامه های سرمایه گذاری در صنعت تجارت الکترونیک، ۵۵۰ میلیون دلار در یکی از غول های چینی این حوزه یعنی وبسایت JD سرمایه گذاری می کند. نوشته گوگل سرمایه گذاری می کند اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

فرهنگی و هنری - ۱۰ ساعت پیش - اینتیتر

شاهرخ خان تهیه کننده فیلمی با عنوان «انتقام» خواهد بود که قرار است آمیتاب باچان در آن نقش آفرینی کند. نوشته انتقام از نوع هندی اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

ورزشی - ۱۲ ساعت پیش - اینتیتر

وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی حاضر شد. نوشته توضیحات فدراسیون فوتبال در مورد یک ابهام اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

فرهنگی و هنری - ۱۵ ساعت پیش - اینتیتر

کارگردان مسابقه «کودک شو» درباره ایده اولیه ساخت این برنامه، علت انتخاب مجری، حضور مردم در استودیو، نمونه های خارجی این مسابقه و دیگر جزییات برنامه صحبت کرد. نوشته هر آنچه درباره ی «کودک شو» می خواهید بدانید اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

ورزشی - ۱۷ ساعت پیش - اینتیتر

دور اول مرحله گروهی جام جهانی روسیه سه شنبه به پایان می رسد و با برگزاری دیدار روسیه و مصر، دور دوم این رقابت ها آغاز می شود. نوشته برنامه رقابت های جام جهانی روسیه در روز ششم اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

ورزشی - ۱۸ ساعت پیش - اینتیتر

برخی بازیکنان تیم های حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ژست های عجیبی برای عکس های رسمی گرفتند. نوشته عجیب ترین تصاویر رسمی بازیکنان برای جام جهانی اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۱۸ ساعت پیش - اینتیتر

۴۵۰هزار نفر از کد دستوری مزبور استفاده کرده بودند، اعلام کرد که از این تعداد ۴۰۰هزار نفر سیم کارت اعتباری و ۵۰هزار نفر مابقی دارای دائمی بودند. نوشته پیگیری موضوع پیام جعلی اینترنت رایگان به کجا رسید؟ اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

اقتصادی - ۱۹ ساعت پیش - اینتیتر

با آغاز رقابت های یک ماهه جام جهانی و بالا گرفتن تب جهانی فوتبال شاهد نوعی رکود در بازار سرمایه جهانی هستیم. عامل اصلی پیدایش این مسئله توجه به فوتبال در این دوره و کاهش علاقه سرمایه داران نسبت به پروژه های تجاری است. نوشته تاثیر جام جهانی فوتبال بر اقتصاد جهانی اولین بار در رسانه خبری اینتیتر ...

اقتصادی - ۱۹ ساعت پیش - اینتیتر

رییس سازمان بازرسی کل کشور اظهار کرد که "سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت هک شده و حدود ۵۰۰۰ دستگاه خودروی لوکس به صورت غیرمجاز وارد شده است". در این شرایط این سوال مطرح است که چرا هیچ اقدامی برای شناسایی متخلفان و برخورد با آنان صورت نمی گیرد؟ نوشته تخلفات میلیاردی واردات خودرو از کی کلید خورد؟ اولین ...

علمی و پزشکی - ۲۰ ساعت پیش - اینتیتر

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه می گوید: مشخص نیست که سرورهای تلگرام طلایی در کدام کشور است و این نوع تلگرام فیلتر نمی شود. نوشته آخرین خبرها در خصوص فیلتر تلگرام طلایی اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

اقتصادی - ۲۲ ساعت پیش - اینتیتر

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درخصوص صدور غیرحضوری دفترچه های بیمه درمان گفت: عدم نیاز به مراجعه حضوری برای صدور و تمدید دفترچه هم اکنون در بسیاری شعب آغاز شده و تا هفته تامین اجتماعی شرایطی را ایجاد خواهیم کرد که دفترچه ها به درب منازل ارسال و نیازی به مراجعه به شعب نباشد. نوشته دفترچه های بیمه ...

علمی و پزشکی - ۲۲ ساعت پیش - اینتیتر

برخلاف طب نوین که تغییر در رژیم غذایی فقط مادر را کافی می داند، در طب سنتی ایرانی باید تغییر در رژیم غذایی هم پدر و هم مادر حداقل سه ماه قبل از بارداری بر حسب مزاج آنان انجام شود. نوشته تعیین جنسیت جنین با رعایت رژیم غذایی در طب سنتی اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

اقتصادی - ۲۳ ساعت پیش - اینتیتر

هر ساله و براساس بررسی های کارشناسی از سوی سازمان تاکسیرانی و با همکاری مراکز علمی و تحقیقاتی، نرخ کرایه پیشنهادی متناسب با نرخ تورم سالانه کشور، به شورای اسلامی شهر تهران ارائه می گردد که پس از تصویب شورای اسلامی شهر و تایید فرمانداری، ضمن اطلاع رسانی به شهروندان عزیز، برای اجرا به تاکسیرانان ...

در خلاصه داستان «مسخره باز» آمده است: تو پرورشگاه صدام می کردند مسخره باز! اما من مشت محکمی حواله صورت یکیشون کردم تا داستان رو شروع کنم. نوشته بازیگران فیلم سینمایی مسخره باز معرفی شدند اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۱ روز پیش - اینتیتر

«من فکر می کنم فریم ریت حوزه ای است که کنسول ها می توانند در آن پیشرفت کنند. زمانی که به تعادل فنی میان CPU و GPU در کنسول های امروزی نگاه می کنیم، همه آن ها در برابر پلتفرمی همانند PC ضعیف عمل می کنند پس فکر می کنم این نکته ای است که نوشته مایکروسافت از ویژگی هایی ایکس باکس بعدی می گوید اولین بار ...

گوناگون - ۱ روز پیش - اینتیتر

هر ۴ سال یکبار، در کارگاهی در نزدیکی میلان ایتالیا یک کپی برنجی از نسخه اصلی جام جهانی فوتبال که در سال ۱۹۷۰ طراحی شده ساخته می شود تا به تیم قهرمان آن دوره جام جهانی اهدا شود. نوشته گزارش تصویری/ کارگاه ساخت جام جهانی فوتبال اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۱ روز پیش - اینتیتر

در روز پنج شنبه ۳۱ خرداد ماه جاری خورشید به نقطه انقلاب تابستانی خواهد رسید و با آغاز آن زمینیان باید در انتظار طولانی ترین روز سال باشند. نوشته زمینیان در انتظار طولانی ترین روز سال اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۱ روز پیش - اینتیتر

اگر ارز دولتی را راحت ارائه بدهند و رقابت میان واردکنندگان ایجاد شود، خود به خود قیمت ها شکسته می شود. اما زمانی که این اتفاق نمی افتد نمی توان انتظاری داشت. در شرایط فعلی حجم واردات کاهش شدیدی داشته و هر واردکننده هر مقدار که موبایل وارد می کند را به سرعت و قیمت بالا می فروشد. به گزارش اینتیتر ...

اقتصادی - ۱ روز پیش - اینتیتر

رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر اعلام کرد که سیاست های دولت در بازار طلا و ارز نتیجه نداده و نوسانات موجود هم گواه آن است. به گفته وی اگر به جای امنیتی کردن بازار ارز پاسخگوی تقاضای مردم بودیم و سیستم عرضه و تقاضا را بر اساس نیاز، تنظیم می کردیم، امروز شاهد این نوشته کمپین ...

ورزشی - ۱ روز پیش - اینتیتر

جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور ۳۲ تیم از ۱۴ ژوئن تا ۱۵ جولای در حال برگزاری است و تیم ملی ایران در گروه B مسابقات پس از پیروزی مقابل مراکش با اسپانیا و پرتغال دیدار خواهد کرد. نوشته برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2018 روسیه + جدول اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

علمی و پزشکی - ۱ روز پیش - اینتیتر

نوشته اطلاعاتی در خصوص فاصله زمانی بین 2 بارداری اولین بار در رسانه خبری اینتیتر پدیدار شد.

اجتماعی - ۱ روز پیش - اینتیتر

رئیس سازمان بهزیستی کشور درصد افزایش شهریه مهدهای کودک در سال جاری را اعلام کرد. به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، بر اساس بخشنامه ابلاغی رییس سازمان بهزیستی کشور، شهریه مهدهای کودک یک ستاره ۱۰ درصد، دو ستاره ۲۰ درصد، سه ستاره ۳۰ درصد و چهار ستاره ۴۰ درصد افزایش یافته است. این در نوشته شهریه ی جدید ...

اقتصادی - ۱ روز پیش - اینتیتر

عضو کیمسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان ایرانی طرف قرارداد با خودروسازان فرانسوی، برخی خصولتی ها و برخی مدیران دولتی فرصت طلب خودرویی داخلی، مثلث شومی را تشکیل داده اند تا رنو مجبور به خروج از ایران شود. به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، محمدرضا منصوری، گفت: جمهوری اسلامی ایران بهترین نقطه ...

علمی و پزشکی - ۱ روز پیش - اینتیتر

رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه تابش شدید نور خورشید علاوه برایجاد شلی، پیری و لک پوست، فرد را مستعد سرطان می کند، گفت: کرم های ضد آفتاب خود را در فصل تابستان هر سه ساعت یکبار تکرار کنید. به گزارش اینتیتر به نقل از فارس،سیدمهدی طبایی در ارتباط با اینکه در فصل نوشته ...

اجتماعی - ۱ روز پیش - اینتیتر

یکی از اتفاقات دردناک سال ۹۶ ماجرای ربودن و رها کردن طفلی ۸ ماهه به نام بنیتا توسط سارقی سابقه دار بود که این اقدام در نهایت منتهی به قتل کودک شد. به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، ۲۹ تیرماه سال ۹۶ خبر گم شدن کودکی هشت ماهه به نام «بنیتا» و صدای لرزان نوشته قاتل بنیتا قصاص شد اولین بار در رسانه ...

اقتصادی - ۱ روز پیش - اینتیتر

رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی با بیان این که موضع اخیر رنو مبنی بر باقی ماندن در ایران علی رغم تحریم های آمریکا، تاثیرات مثبتی بر دیگر شرکت ها دارد، اظهار کرد که پژوسیتروئن نیز به ادامه همکاری با ایران تمایل دارد و به دنبال راه های تحقق این موضوع است. به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، محمدرضا ...

ورزشی - ۱ روز پیش - اینتیتر

نایک به اعتراض ایرانی ها در مورد عدم تامین کفش های بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه پاسخ داده و گفته که شایعات مطرح شده گمراه کننده است. به گزارش اینتیتر به نقل از ایلنا، کمپانی نایک امروز در پی اعتراضات به این کمپانی به دلیل عدم تامین کفش بازیکنان ایرانی در جام جهانی به نوشته نایک ...

هیات مدیره جدید خانه تئاتر در حالی در جلسه روز ۲۸ خردادماه برای انتخاب مدیرعامل این نهاد صنفی تصمیم گیری می کند که هم خبرهایی از بررسی گزارش برای وجود یکسری تخلف در انتخابات شنیده می شود و هم اینکه شاید این بار شاهد حضور مدیرعاملی خارج از هیات مدیره در این مجموعه باشیم. به گزارش اینتیتر به نوشته ...

ورزشی - ۱ روز پیش - اینتیتر

پخش اولین بازی تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی، با مجوز از مراجع قانونی ذی ربط در سالن اصلی مرکز همایشهای بین المللی و بر روی عریض ترین و بزرگترین پرده نمایش کشور پخش شده است و ارتباطی با سینمای برج میلاد ندارد. به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، مدیر ارتباطات و بین نوشته پاسخ برج میلاد به ...

اقتصادی - ۱ روز پیش - اینتیتر

با تصمیم جدید دولت، قرار بر این است که در سامانه جدیدی که قرار بود بر اساس بخشنامه جهانگیری طراحی شود، نرخ سومی نیز به عنوان ارز متقاضی به نرخ ۳۸۰۰ تومانی و ۴۲۰۰ تومانی اضافه شود. به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، با تصمیم جدید ارزی دولت، سامانه ای طراحی شده که بر اساس نوشته نرخ متقاضی، نرخ سوم برای ...

نخستین تصاویر از فیلم سینمایی “زن شگفت انگیز ۲” به کارگردانی “پتی جنکینز” و با بازی “گال گدوت” در نقش زن شگفت انگیز منتشر شد. به گزارش اینتیتر به نقل از میزان، نخستین تصاویر از فیلم سینمایی “زن شگفت انگیز ۲” به کارگردانی “پتی جنکینز” و با ...

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37