اخبار خبرگزاری خرداد

جدیدترین اخبار خبرگزاری خرداد

ورزشی - ۹ دقیقه پیش - خرداد

تیم های ملی فوتبال اسپانیا و ایران در حالی به مصاف هم می روند که ماتادورها سه عنوان قهرمانی اروپا و یک قهرمانی جهان را در کارنامه دارند و یوزهای ایرانی نیز پنج دوره حضور در این رقابت ها را تجربه کرده اند.

ورزشی - ۳ ساعت پیش - خرداد

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس نهم معتقد است گزارشی که آنها در مورد فساد در فوتبال ارائه کردند، وضعیتی از فوتبال ایران ترسیم می کند که در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز وجود دارد.

دسته‌بندی نشده - ۳ ساعت پیش - خرداد

ایرانیان مقیم خارج از کشور اگر به کشور باز گردند مصون از تعقیب و تعرض هستند به شرط اینکه شاکی خصوصی نداشته باشند، از این رو در تمامی جرایم عمومی مشمول عفو عمومی قرار می گیرند

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37