اخبار خبرگزاری روز نو

جدیدترین اخبار خبرگزاری روز نو

ورزشی - ۱ ساعت پیش - روز نو

حشرات روسی در جریان تمرینات بازیکنان تیم های حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه ها باعث آزار آن ها می شوند.

ورزشی - ۱ ساعت پیش - روز نو

عربستان سعودی در دیدار افتتاحیه جام جهانی 2018 با نتیجه 5 بر صفر مغلوب روسیه شد تا شروعی فاجعه بار در مهم ترین رویداد فوتبال جهان داشته باشد، اما به نظر می رسد مشکلات سعودی ها در روسیه تنها به داخل زمین ختم نمی شود. عصر روز دوشنبه بازیکنان تیم ملی عربستان برای انجام دومین دیدار خود در گروه A مقابل ...

ورزشی - ۱ ساعت پیش - روز نو

بازیکن تیم ملی با تمجید از نقش و جایگاه کارلوس کی روش در فوتبال ایران تاکید کرد که بسیاری از بازیکنان ایرانی موقعیت کنونی و پیشرفت فوتبال خود را مدیون کارلوس کی روش هستند.

ورزشی - ۱ ساعت پیش - روز نو

معاون ورزشی باشگاه استقلال تاکید کرد که وضعیت مهاجم سنگالی آبی پوشان تا دو روز آینده مشخص خواهد شد.

آسایشگاه خیریه‌ی معلولین بچه‌های آسمان
درباره: آسایشگاه خیریه‎ی نگهداری از کودکان معلول جسمی و ذهنی و بیماران سالمند با نام بچه‌های آسمان کامران از سال 1378 و با شماره‌ی ثبت 15280 در قالب یک سازمان غیردولتی-غیرانتفاعی مشغول خدمات‌رسانی می‌باشد.موسسه در چهار قسمت دختران زیر 14 سال، پسران بالای 14 سال، بخش بزرگسالان (سالمند) و دفتر جلب مشارکت‌های مردمی شهرک قدس مشغول به فعالیت می‌باشد. قابل ذکر است حدود 80% این عزیزان، بی‌سرپرست، مجهول‌الهویه و بدسرپرست می‌باشند و از آنجایی که عمده‌ی هزینه‌های موسسه از قبیل مواد غذایی، دارویی، مصرفی و ... از طریق کمک‌های مردمی تامین می‌گردد، موسسه نیازمند حمایت و پشتیبانی شما نیکوکاران ارجمند می‌باشد.
آدرس: تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میرداماد-خیابان سرو-پلاک 37