ورزشی

اتفاق غیرمنتظره برای لژیونر پرسپولیسی در اروپا

اتفاق غیرمنتظره برای لژیونر پرسپولیسی در اروپا

در چارچوب دیدارهای هفته چهارم مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا، تیم فوتبال دینامو زاگرب کرواسی که صادق محرمی را در لیست بازیکنان خود دارد، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب (به وقت ایران) در ورزشگاه دوسان آرنا به مصاف تیم ۹ امتیازی و صدرنشین پلزن چک خواهد رفت.

صادق محرمی که فصل ۲۴-۲۰۲۳ را متفاوت از تمام پنج سال گذشته در دینامو زاگرب آغاز کرد و یکی از مهره‌های ثابت تیمش در مسابقات بود و در سه دیدار اخیرشان در مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا نیز در جمع نفرات اصلی بود، در بازی امشب از ترکیب ابتدایی خارج شده و برابر پلژن چک نیمکت‌نشین است.

مدافع سابق پرسپولیس و ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب که در فصل جاری لیگ برتر کرواسی در ۹ مسابقه به میدان رفته، چهار روز قبل هم در هفته چهاردهم این رقابت‌ها مقابل واراژدین نیمکت‌نشین بود که این وضعیت امشب هم برای او در لیگ کنفرانس اروپا برابر پلزن چک ادامه پیدا کرده و دور از ترکیب است.

تیم فوتبال دینامو زاگرب کرواسی در دور رفت مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا یک پیروزی و دو شکست داشت و مسابقه رفت برابر پلزک چک را با شکست پشت سر گذاشت که امیدوار است امشب در زمین این تیم به پیروزی دست پیدا کند و شرایطش برای صعود از گروه C پیدا کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا