ورزشی

استقلالی‌ها لطفاً تلویزیون را تحریم کنند/ نیازی به دلسوزی نداریم؛ حق پخش‌ را بدهید/ بعضی‌ها چشم دیدن نتایج ما را ندارند/ چرا مدیران پرسپولیس روی خط نمی‌آیند؟

استقلالی‌ها لطفاً تلویزیون را تحریم کنند/ نیازی به دلسوزی نداریم؛ حق پخش‌ را بدهید/ بعضی‌ها چشم دیدن نتایج ما را ندارند/ چرا مدیران پرسپولیس روی خط نمی‌آیند؟

محمد نوری بازیکن اسبق تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، با اشاره به اتفاقات اخیر پیرامون پخش برخی برنامه‌ها برای بررسی مشکلات باشگاه استقلال اظهار داشت: جای تعجب است باشگاه پرسپولیس این همه مشکل دارد، این همه گرفتاری در تیم پرسپولیس می‌بینیم اما یک برنامه برای رسیدگی به مشکلات این باشگاه ساخته نمی‌شود!

وی افزود: یک نفر نیست بگوید چرا فلان بازیکن داشت می‌آمد نیامد؟ یا چرا این تیم با وجود اینکه در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند دروازه‌بان ذخیره درست و حسابی ندارد. مگر این تیم نماینده ایران د رآسیا نیست؟ الان استقلال بود در حد تیم ملی بزرگ می‌شد و نداشتن دروازه بان ذخیره مطمئن را به بحران ملی تبدیل می‌کردند! همین حالا با مصدومیت دروازه‌بان ملی پوش تیم پرسپولیس که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم به شمار می‌رود این تیم در شرایط بحرانی قرار گرفته اما هیچکس نمی‌رود بگوید چرا این تیم دروازه‌بان ذخیره مطمئنی برای خودش انتخاب نکرده است! این تنها یکی از مشکلات بزرگ پرسپولیس است.

وی ادامه داد: در نقطه مقابل می‌بینیم کافی است که یک ماشین جلوی در پارکینگ باشگاه استقلال پارک کند، آن وقت تمام دوربین‌ها آن را نشانه می‌گیرند و درباره‌اش برنامه می‌سازند. الان چند وقتی است که تیم استقلال در حال نتیجه‌گیری است. ما از ۴ بازی سه پیروزی داشتیم و یک باخت که آن هم با مشکلات داوری بود. آقایان چشم ندارند نتیجه‌گیری استقلال را ببینند. به همین خاطر به سراغ برنامه‌های تخریبی می‌روند و تیم استقلال را زیر فشار قرار می‌دهند. این روش درستی نیست.

بازیکن سال‌های گذشته استقلال ادامه داد: رفتن به سراغ مدیران قبلی باشگاه استقلال به یکی از عادت‌های برنامه‌های تلویزیونی فوتبالی تبدیل شده است. چرا مدیران سابق پرسپولیس روی خط این برنامه‌ها نمی‌آیند تا درباره مشکلات امروز و دیروز باشگاه حرف بزنند؟ اما به محض بروز کوچکترین اتفاقی در باشگاه استقلال مدیران سابق باشگاه به خط می‌شوند و آنها را دعوت می‌کنند! یا به تلویزیون یا پای گفتگوی تلفنی.

نوری خاطرنشان کرد: همین حالا باشگاه استقلال به خاطر وقفۀ به وجود آمده در مسابقات لیگ برتر دچار مشکل شده است. تیم راه افتاده بود و داشت نتیجه می‌گرفت. بازی آخر مقابل استقلال خوزستان فوق العاده ظاهر شدیم. یک تیم هماهنگ و رو به جلو. آنهایی که نگران موفقیت استقلال هستند شرایطی ایجاد می‌کنند که این تیم زمین بخورد یا لااقل چوب لای چرخش قرار بگیرد.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: این تیم به اندازه کافی مشکل دارد، پول ندارد، اسپانسر ندارد، بازیکنان خوبی را از دست داده ولی با این همه توانسته نتیجه بگیرد اما آقایان این را هم نمی‌توانند ببینند و با راه‌اندازی برنامه‌های مختلف در تلویزیون و رادیو مشکلات عجیب و غریبی برای استقلال به وجود می‌آورند.

نوری گفت: آن‌هایی که در زمین فوتبال حریف استقلال نمی‌شوند در رسانه‌ها به دنبال زمین زدن این تیم هستند. واقعا جای تاسف دارد. تلویزیون که باید با دادن حق پخش به استقلال این تیم را از مشکلات مالی نجات بدهد خودش این تیم را از راه‌های دیگر به مشکلات بیشتر دچار می‌کند. اگر تلویزیون انقدر به فکر استقلال است و مشکلات و دغدغه‌های باشگاه استقلال برایش اهمیت دارد پولش را بدهد.

وی در آخر تأکید کرد: حق پخشی که تلویزیون به استقلال نمی‌دهد سالی بیش از ۱۰۰۰ میلیارد است. اگر همین پول را به استقلال بدهد دیگر لازم نیست برایش دلسوزی کند و این همه برنامه بسازد که مشکلاتش را زیر ذره بین قرار بدهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا