سیاسی

حزب‌الله آماده پاسخ به هر حماقت اسرائیل

شیخ «محمد یزبک» رئیس هیئت شرعی حزب‌الله طی سخنانی درباره روند تقابل با دشمن صهیونیستی اعلام کرد که ما با عزم و اراده قوی در میدان می‌مانیم و مقابل دشمن می‌ایستیم.

شیخ یزبک افزود: کسانی که روی شیطان بزرگ (آمریکا) برای سلب آزادی و قدرت ما حساب باز می‌کنند، بدانند که اگر پا از حد فراتر بگذارند، ما در کمینشان هستیم. امروز ما صدای فریاد صهیونیست‌ها را در شهرک‌های شمالی فلسطین اشغالی در نتیجه ضربات دردناکی که مقاومت اسلامی به آنها وارد کرده می‌شنویم.

وی ادامه داد: مقاومت تاکنون تنها بخشی از قدرت خود را در جنگ با دشمن به کار گرفته و آماده مقابله با هر حماقت و تجاوز دشمن است.

این مقام حزب‌الله در پاسخ به تهدیدات صهیونیست‌ها که از زبان آمریکایی‌ها به لبنان ابلاغ شده مبنی بر اینکه ارتش اسرائیل تا 15 مارس قصد گسترش حملات خود را دارد گفت: دشمن بداند که ما برای مقابله با هر تهدید و حماقتی آماده‌ایم و با قدرت در میدان می‌مانیم و به حمایت از مردم خود در غزه و کرانه باختری و کل فلسطین ادامه خواهیم داد.

شیخ یزبک تاکید کرد که هیچ کس نمی‌تواند مقاومت را از تصمیم آن برای حمایت از مردم فلسطین بازدارد و ما از کرامت و حاکمیت کشور خود و کل امت اسلامی دفاع می‌کنیم و همچنان در محور مقاومت آمادگی کامل برای مقابله با دشمن را داریم و فلسطین به دست صاحبان اصلی این سرزمین آزاد خواهد شد و اجازه نمی‌دهیم خون کودکان و زنان غزه به هدر برود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا