ورزشی

خبرورزشی‌گردی| فتح‌الله‌زاده: استقلال دربی را داخل زمین برد، پرسپولیس در مسابقه SMS

خبرورزشی‌گردی| فتح‌الله‌زاده: استقلال دربی را داخل زمین برد، پرسپولیس در مسابقه SMS

استقلال در دهه سوم مهرماه سال ۱۳۸۹ توانست با گل فوق‌العاده حساسی که فرهاد مجیدی به ثمر رساند، پرسپولیس را شکست بدهد اما حاشیه‌های آن مسابقه و گلی که محمد نوری برای پرسپولیس به ثمر رساند و کمک داوران را آفساید گرفت به سوژه‌ای تبدیل شده بود که تا ۱۰ روز پس از پایان این بازی همچنان پیرامون آن صحبت می‌شد. در همان روزها بود که برنامه ۹۰ یک نظرسنجی پیامکی گذاشت و طی آن از مردم این سوال را پرسید که اگر گل پرسپولیس آفساید اعلام نمی‌شد چه اتفاقی در نتیجه کلی بازی رخ می‌داد و بخش قابل ملاحظه‌ای از شرکت‌کنندگان مدعی شدند که احتمال داشت پرسپولیس بازی را ببرد!

در همین خصوص علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل وقت باشگاه استقلال با خبرورزشی مصاحبه کرد و در خلال این گفت‌وگو که روز ۲۹ مهرماه سال ۱۳۸۹ در خبرورزشی منتشر شد، در واکنش به نظرسنجی پیامکی برنامه ۹۰ گفت: ما دربی را بردیم. خوشحالم که استقلال دربی را درون زمین چمن برد و پرسپولیس در جریان مسابقه اس‌ام‌اسی!

فتح‌الله‌زاده همچنین تاکید کرد اگر افشین قطبی بخواهد او حاضر است با فرهاد مجیدی صحبت کند تا به تیم ملی برگردد و در جام ملت‌های ۲۰۱۱ حضور داشته باشد؛ اتفاقی که البته هرگز رخ نداد.

مصاحبه فتح الله زاده سال ۱۳۸۹

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا