ورزشی

در حاشیه حضور لیونل مسی در کالیفرنیا/ چرا شاهزاده هری و بروکلین بکام در ورزشگاه به هم بی‌توجهی کردند؟

در حاشیه حضور لیونل مسی در کالیفرنیا/ چرا شاهزاده هری و بروکلین بکام در ورزشگاه به هم بی‌توجهی کردند؟

لیونل مسی در مسابقه بین لس‌آنجلس اف‌سی و اینترمیامی افراد مشهور زیادی را در ورزشگاه جمع کرد، از جمله شاهزاده هری و بروکلین بکام که در حالی که با هم چشم در چشم شدند به هم بی‌توجهی می‌کردند.

بسیاری از سلبریتی‌ها برای دیدن قهرمان جام‌جهانی به ورزشگاه آمده بودند، و شاهزاده هری علیرغم اینکه زمانی با خانواده بکام بسیار صمیمی بود، دور از آنها در جایگاهش نشست و از تماشای بازی لذت برد. این موضوع زمانی آشکار شد که هری در لحظه ورود به ورزشگاه با بروکلین و همسرش نیکولا پلتز رودررو شد اما به سادگی از کنار آنها عبور کرد و به شایعات مربوط به بد بودن رابطه این دو خانواده دامن زد.

رابطه بین بکام‌ها و شاهزاده هری تا چند هفته پیش خیلی خوب بود، اما شایعه‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه دیوید و ویکتوریا بکام متهم به افشای اطلاعات در مورد مشکلات زناشویی ادعایی بین هری و مگان به مطبوعات انگلیسی هستند. نشریه «میل» در اواخر جولای فاش کرد که بکام طی یک تماس تلفنی با هری به شدت عصبانی شده و تصمیم گرفته به این دوستی پایان دهد.

در شب مهم بازی اینترمیامی و لس‌آنجلس اف‌سی انتظار می‌رفت دیوید بکام مانند همیشه به همراه همسرش در ورزشگاه حاضر باشد اما مالک اینترمیامی برای تماشای این بازی حضور نیافت. در عوض افراد مشهور زیادی از جمله سلنا گومز، لئوناردو دی‌کاپریو، اوون ویلسون و ویل فرل در سکوها دیده شدند.

بیشتر بخوانید:

  • حضور سلنا گومز، شاهزاد هری، لئوناردو دی‌کاپریو و سلبریتی‌های دیگر در ورزشگاه برای دیدن مسی +ویدیو
  • قطع ارتباط بکام با زوج پرحاشیه سلطنتی!/ دیوید از رفتار آن‌ها عصبانی است
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا