سیاسی

عقب‌نشینی ارتش اسرائیل از محله الزیتون غزه

یکی از فرماندهان میدانی در مقاومت فلسطین امروز درباره آخرین تحولات مربوط به درگیری با نظامیان صهیونیست در محله الزیتون اعلام کرد که نیروهای ارتش اشغالگر بعد از دریافت ضربات سنگین از رزمندگان مقاومت در حال عقب‌نشینی از محله الزیتون هستند.

این منبع به المیادین گفت که نیروهای صهیونیست بعد از اینکه در درگیری با مبارزان مقاومت خسارت‌های شدیدی دریافت کردند مجبور به عقب‌نشینی از محله الزیتون شدند.

منبع مذکور با اشاره به تلفات سنگینی که رزمندگان مقاومت به نظامیان و تجهیزات ارتش اشغالگر وارد کرده‌اند تاکید کرد که قطعات تانک‌های اسرائیلی که توسط رزمندگان ما هدف قرار گرفت در بسیاری از مناطقی که شاهد نبردی شدید بود پخش شده است. همچنین لباس‌های پاره و خون نظامیان صهیونیست در خیابان‌ها و ویرانه‌های محله الزیتون روی زمین ریخته است.

دیروز هم یکی از فرماندهان میدانی مقاومت از داخل محله الزیتون گزارش داد که مبارزان ما در نبرد با ارتش اشغالگر خسارت‌های زیادی را به عناصر دشمن وارد کرده‌اند. بالگردهای ارتش اشغالگر برای انتقال کشته‌ها و مجروحان خود 3 بار در محله الزیتون فرود آمدند. هواپیماهای نظامی رژیم صهیونیستی هم برای کمک به انتقال کشته‌ها و مجروحان صهیونیست آمدند و حملات شدیدی را در چند محور انجام دادند.

منبع مذکور تاکید کرد: رزمندگان ما از همه گروه‌ها همچنان در مواضع رزمی خود حضور دارند و ماموریت‌های خود را به خوبی انجام می‌دهند. چهارراه «دولت» و خیابان «السکه» در محله الزیتون به گورستان تانک‌های مرکاوا تبدیل شده و سردرگمی در تحرکات نظامیان صهیونیست کاملا مشخص است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا