اجتماعی

مراسم یادبود سیدعبدالصالح جفعری در تهران برگزار شد

به گزارش خبرآنلاین، مراسم یادبود دکتر سید عبدالصالح جعفری امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۲ در مسجد الزهرا واقع در خیابان شهید عراقی برگزار شد. این مراسم با حضور خانواده، دوستان، همکاران و برخی از چهره‌های سیاسی و مذهبی انجام شد. در این مراسم، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران، حجت الاسلام هادی صادقی معاون قوه قضائیه، محمدعلی ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز و فعال سیاسی اصلاح‌طلب، محمد باقر اردشیر لاریجانی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، محمدرضا باهنر نماینده سابق مجلس هم حضور داشتند. همچنین در این مراسم محمدباقر اردشیر لاریجانی و حجت الاسلام هادی صادقی سخنرانی کردند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، در حاشیه این مراسم و در گفت‌وگو با خبرآنلاین از شخصیت علمی دکتر سید عبدالصالح جعفری تقدیر کرد.

دکتر عبدالصالح جعفری درسال ۱۳۵۴ به دنیا آمد، او فرزند شهید سید محمدسعید جعفری نخستین فرمانده سپاه در غرب کشور است، ایشان بر اساس رسالتی که برای خود در زمینه نظریه پردازی در حوزه علوم انسانی تعریف کرده بود به دروس حوزه نیز پرداخت و دروس حوزه سطح و خارج فقه را در حوزه علمیه تا مدارج عالی گذراند. همچنین با توجه به ارتباطات علایق و اشرافی که در حوزه ادیان داشت در دانشگاه ادیان و مذاهب دکترای فلسفه دین را دریافت کرد. همچنین از دانشگاه علوم پزشکی تهران ام پی اچ با گرایش اخلاق پزشکی را گذراند.

دکتر عبدالصالح جعفری در سن ۴۸ سالگی به دلیل ایست قلبی چشم از جهان بست.

مراسم یادبود سیدعبدالصالح جفعری در تهران برگزار شد

۲۳۳۲۳۳

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا