اجتماعی

مرگ مرموز یک زن در درگیری با شوهرش؛ همسایه‌ نگران پلیس را خبر کرد

روز شنبه یکی از ساکنان محله‌ای در جنوب تهران در تماس با پلیس از درگیری زن و شوهر جوانی که در همسایگی‌شان زندگی می‌کنند خبر داد. او گفت: این زن و شوهر از چند ساعت قبل با یکدیگر درگیر شده بودند و صدای دعوای‌شان در ساختمان پیچیده بود اما یکباره ساکت شدند و ممکن است حادثه‌ای رخ داده باشد.

به‌ دنبال این تماس گروهی از مأموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر برای بررسی ماجرا راهی این ساختمان شدند. آنها هرچه در زدند کسی در خانه را باز نکرد تا اینکه با مجوز قضایی در را باز کردند. آنها در آنجا با جسد زن جوان مواجه شدند و کمی آن‌طرف‌تر نیز شوهرش بی‌حال روی زمین افتاده بود.

در این شرایط ماجرا به قاضی محمدمهدی براعه بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی گزارش شد و دقایقی بعد تیم بررسی صحنه جرم برای انجام تحقیقات در این‌باره خود را به محل حادثه رساندند. معاینه اولیه جسد نشان می‌داد که زن جوان بر اثر مصرف متادون جانش را از دست داده است.

درحالی‌که متخصصان پزشکی قانونی در حال معاینه جسد بودند امدادگران اورژانس نیز به امدادرسانی به شوهر او پرداختند که او نیز وضعیت چندان خوبی نداشت و برای درمان به بیمارستان منتقل شد. او پیش از انتقال مدعی شد که در مرگ همسرش نقشی نداشته و او دست به‌خودکشی زده است.

این ادعا در حالی مطرح شد که متوفی ساعتی قبل پیامی برای خواهرش ارسال کرده و نوشته بود که خودکشی کرده است. با وجود این وقتی کارآگاهان به بررسی این پیام پرداختند معلوم شد که نگارش پیام با پیام‌های روزمره‌ای که متوفی برای خواهرش ارسال می‌کرد متفاوت است و ممکن است شخص دیگری این پیام‌ را فرستاده باشد.

براساس این گزارش هم‌اکنون شوهر متوفی در بیمارستان بستری است و تحقیقات برای روشن شدن پشت پرده ماجرا و اینکه مرگ زن جوان قتل است یا خودکشی ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

موبایل قاپ حرفه ای: هیچوقت موبایل خانمها را نمی‌دزدم،چون جیغ می‌زنند و آدم گیر می‌افتد

۴۷۲۳۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا