ورزشی

در فوتبال ایران چه خبر است؟/ چرا تخلف ۱۰ سال پیش حالا باید افشا شود؟

در فوتبال ایران چه خبر است؟/ چرا تخلف ۱۰ سال پیش حالا باید افشا شود؟

آیا اجرای یک قانون ساده باید این همه پیامد داشته باشد؟ در کلام همه دم از قانون مداری می‌زنیم اما در عمل ببینید اجرای یک قانون ساده در فوتبال رشته‌ای که بینندگان میلیونی دارد، کوچک‌ترین اخبار و اتفاقات آن توسط دنیا رصد می‌شود، چه پیامدهایی داشته است…

*قنبرزاده نایب رئیس فدراسیون فوتبال: باشگاه سپاهان اول فصل تقاضا داشت سقف قرارداد ۳۲۵ میلیاردی به ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کند و چون موافقت نشد، اختلاف قراردادش را به سال‌های بعد انتقال داد که این دور زدن قانون است.

*رونمایی از «تقلب» باشگاه سپاهان در قرارداد کارگزار هادی محمدی

*قنبرزاده نایب رئیس فدراسیون فوتبال: در پی بیانیه باشگاه سپاهان که پُر از تناقض هست، بعد از تعطیلات عین قرارداد و اصلاحیه‌ آن را روی سایت می‌گذاریم.

*قرارداد هادی محمدی در عدد، حروف، فارسی و لاتین مبلغ ۱۷ میلیارد تومان ثبت شده است.

*این قرارداد و اصلاحیه‌ آن طوری است که مصداق «تقلب» تلقی می‌شود.

*قنبرزاده خبر داد: بالاترین رقم قراردادی که برای یک بازیکن داشتیم ۱۰۴ میلیارد تومان برای دو فصل بود!

*قنبرزاده: اصفهان‌ستیزی نداریم و مطمئنا عدالت رعایت می‌شود/ ساکت که خودش جزو ارکان فدراسیون است، متأسفانه هواداران سپاهان را به کف خیابان آورد

* متأسفانه بعد از اینکه کمیته انضباطی رأی باشگاه سپاهان را صادر کرد، مدیران این باشگاه به شکل نادرستی واکنش نشان دادند.

* از باشگاه سپاهان انتظار بیشتری می‌رفت چون مدیرعامل این باشگاه جزو ارکان فدراسیون است و به قوانین آشناست.

*مدیران باشگاه سپاهان همچنین هواداران این تیم را تهییچ کردند و آنها را به کف خیابان آوردند. بایبد بگویم هیچگونه اصفهان ستیزی در کار نیست و مطمئنا عدالت رعایت می‌شود.

*خود نمایندگان اصفهان در مجلس درخواست داشتند قراردادها ساماندهی و از ریخت‌وپاش‌ها جلوگیری

سازمان لیگ: باشگاه سپاهان ۵ میلیارد تومان هم بابت کارگزار کاوه رضایی پرداخت کرده است!

*همه بازیکنان نامدار سپاهان علیه تبعیض استوری گذاشتند

* روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گزارش می دهد که علیرغم تاکید مقام اول فدراسیون فوتبال در خصوص خویشتنداری طرفین و عدم رعایت این مسئله از سمت منصور قنبرزاده و نیز در پی اظهارات بی‌اساس، اتهامات واهی و صحبت‌های تنش‌زای نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال در برنامه تلویزیونی ورزش و مردم و نیز توهین‌های وی به نمایندگان محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، مردم شریف اصفهان و هواداران عزیز سپاهان باشگاه سپاهان از او به مراجع قضایی مربوطه شکایت کرد.

لازم به ذکر است باشگاه سپاهان مستندات دیگری را نیز از تخلفات پیشین این مدیر نفتی جمع‌آوری کرده که با اتهامات اخیر در یک بسته مدون و جامع تحویل مقامات قضایی خواهد شد.

*هواداران سپاهان به خیابان آمدند و علیه دشمنی فدراسیون با اصفهانی ها موضع گرفتند

*نمی گذاریم رقبا بیرون زمین زمین گیرمان کنند

و …

طبیعی است که در عصر ارتباطات تمام این اخبار در همه دنیا پوشش داده شد و کار به آبروریزی جهانی رسید! دیگر اصلا مساله فوتبال و ورزش نبود!

ما کاری به این نداریم که کدام یک از این عزیزان راست می‌گویند و کدام یک نه، مراجع قانونی برای بررسی این مسئله هست اما سوال اینجاست که مگر ما نمی‌دانیم تمام اتفاقات فوتبالمان توسط دنیا دیده می‌شود؟

چطور ممکن است که دو مقام عالی رتبه که تا همین چند سال قبل در فدراسیون فوتبال یکی نایب رئیس بود و دیگری دبیرکل، اینگونه علیه هم شمشیر بکشند؟

اصلاً اگر مدیری ۱۰ سال قبل در یک تیم مرتکب تخلفی شده چرا در همان زمان افشاگری نکرده‌اید؟ چطور آن مدیر بعداً به فدراسیون فوتبال آمده و در بالاترین سمت قرار گرفته است؟

طی این مدت دیگران کجا بودند و چه می‌کردند و اساساً یک قانون حتی به غلط چرا باید اینقدر درد داشته باشد؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا