علمی

طراحی شگفت‌انگیز لوکس‌ترین زیردریایی جهان

به گزارش خبرآنلاین، این زیردریایی که Deep Sea Dreamer نام دارد، مجهز به یک گوی برای تماشای مناظر خیره‌کننده زیر آب است. ایده طراحی این زیردریایی متعلق به استیو کوزلوف، دیزاینز مستقر در کالیفرنیا است.

به نقل از روزیاتو، Deep Sea Dreamer می‌تواند مسافتی ۱۶۰ کیلومتری زیر آب با موتور الکتریکی بی‌ صدای خود طی کند که مزاحمتی برای زندگی دریایی ایجاد نخواهد کرد.

این زیردریایی می‌تواند به لطف باتری‌های موجود در آن، تا هفت روز در زیر آب پیمایش کرده و فرصتی نادر برای تجربه آرامش در بستر دریا فراهم ‌کند.

یک محفظه حباب‌مانند در این زیردریایی در نظر گرفته شده که مجهز به صندلی های راحتی برای لذت بردن از تماشای مناظر زیر آب است.

در تصاویر منتشرشده از طرح این زیردریایی، یک پیانوی بزرگ دیده می شود که می تواند محیطی آرامش‌بخش را برای مهمانان هنگام لذت بردن از تماشای مناظر منحصر به فرد دریایی فراهم کند.

طراحی شگفت‌انگیز لوکس‌ترین زیردریایی جهان

یکی از ویژگی های اصلی The Deep Sea Dreamer، پهلو گرفتن انعطاف‌پذیر آن است که انتخاب های لنگر انداختن سنتی و لنگر انداختن زیر آب را ممکن می سازد.

این زیردریایی باشکوه هم روی سطح آب و هم در اعماق دریا کاملاً عملیاتی بوده و پس از ورود به سطح آب، دارای یک عرشه رصدی ۲۲۰ متر مربعی است. پیمایش بین عرشه ها به لطف بالابر ضد آب و لوله نردبان جایگزین آسان است.

فضای لوکس داخلی این زیردریایی شامل دو طبقه با مجموع مساحت حدود ۱۴۰ متر مربع است.

در این زیردریایی، یک سوئیت مستر بزرگ با حمام اختصاصی و کمد دیواری جادار وجود دارد.

به مهمانان یک کابین اختصاصی برای اقامت راحت ارائه می‌شود که هر کدام از این کابین‌ها دارای حمام خصوصی هستند.

طبقه پایین، فضایی لوکس و آرامش‌بخش، به همراه یک آشپزخانه دارد که به خوبی برای تهیه یک غذای دلپذیر مجهز شده است. بخش ناهارخوری نیز محیطی صمیمی با منظره دریایی دارد.

تمام نیازهای مهمانان در این زیردریایی مورد توجه قرار گرفته و به دقت برآورده شده اند.

به گفته طراحان این زیردریایی، آن ها ایمنی و ثبات را در اولویت قرار داده اند و Deep Sea Dreamer سفری امن را در هر شرایط دریایی تضمین می‌کند.

۵۸۵۸

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا