اجتماعی

قتل هولناک یک زن توسط همسرش/ کشف جسد تکه تکه شده در چمدان

سردار علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ابتدای مهرماه سال جاری در پی وقوع یک فقره قتل در تهران و وصول این خبر به اداره آگاهی تهران بزرگ، موضوع رسیدگی به این پرونده در اختیار تیمی زبده از کارگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی دریافتند که ابتدای مهرماه سال جاری فردی با حمل یک ساک بزرگ مشکی‌رنگ و با مراجعه به درب جنوبی ستاد فراجا اظهار داشت که همسرش را به قتل رسانده و جسدش داخل چمدان است. در بررسی چمدان و تایید صحت اظهارات وی، متهم را دستگیر و مراتب سریعا به سلسله مراتب ارسال شد.

این مقام انتظامی تاکید کرد: کارآگاهان در بررسی چمدان، جسد مثله‌شده فجیح زن حدودا ۳۰ ساله را مشاهده کردند. پس از انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی، کارآگاهان در بازجویی‌های اولیه متوجه شدند که قاتل به همراه همسرش در یکی از شهرهای جنوبی سکونت داشته‌اند و در تاریخ مذکور متوجه روابط نامشروع همسرش با یک مرد تبعه کشور عراق می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: قاتل پس از مواجهه با همسرش با او درگیر می‌شود و وی را ابتدا خفه می‌کند و پس از آن جسدش را به صورت مثله‌شده به تهران می‌آورد و به تصور این که جسد را به تهران می‌برد و همان‌جا مجازات می‌شود، به وسیله گوشی در اینترنت مقر انتظامی مهم را جست‌وجو می‌کند و اولین آدرس مقر انتظامی ستاد فراجا را مشاهده و پس از مراجعه به آن محل به اقدام خود اعتراف می‌کند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، ولی‌پور گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: متهم با توجه به قتل عمد، با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضایی به زندان معرفی شد.

بیشتر بخوانید:

خودکشی یکی از عاملان قتل مونا حیدری در اهواز

طناب دار فرجام ارتباط پنهانی با زن جوان همسایه/ به شوهرش آمپول هوا زدم که اعتراف بگیرم!

۴۷۲۳۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا