فرهنگی و هنری

کنسرت «آوای موج» جنوبی‌ها در پایتخت برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کنسرت گروه موسیقی «آوای موج» در روزهای۲۴ تا ۲۶ و به مدت سه روز در برج آزادی تهران روی سن می رود. در این کنسرت علاوه بر قطعات اعلام شده، اتفاقات غیرمنتظره ای نیز برای هیجان و اشتیاق بیشتر علاقه مندان در نظر گرفته شده و سعی شده در آن بیشتر به موسیقی محلی جنوب کشور پرداخته شود.

همچنین قرار است علاوه بر موسیقی فولکور بوشهر، قطعاتی از موسیقی جنوب کشور اعم از کرمان، خوزستان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان اجرا شود تا این گروه نماینده موسیقی جنوب کشور در تور این کنسرت ها باشد. تور کنسرت های «آوای موج» در این فصل، در شهرستان کنگان استان بوشهر، گناوه، استان بوشهر، فارس و کرمان برگزار می شود.

اعضای این گروه برای اجرای فوق را محسن آقایی (نوازنده نی انبان و مدیر گروه)، عیسی سلیمیان (خواننده)، سیاوش آزاد، امین سلیمیان، پویان بیاتی، میثاق نامی، علیرضا بهرامپور، امین پوربیات و مهدی عبدی(نوازندگان)، احسان میرضیایی(مدیر اجرایی) تشکیل می دهند. شاهنوش جنگروی، محسن محمدی، زانیار آذری، تیم هشتگ تی وی بوشهرنیز اعضای رسانه ای «آوای موج» هستند گروه موسیقی «آوای موج» در روزهای ۲۴ تا ۲۶ مهرماه راس ساعت ۲۱ در برج آزادی تهران به اجرا می پردازد.

۵۷۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا