علمی

گلکسی A۵۵ و گلکسی A۳۵ با چه قیمتی و در چه تاریخی به بازار می‌آیند؟/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و براساس گزارش دیجیاتو، سامسونگ امروز از دو گوشی میان‌رده گلکسی A۳۵ و گلکسی A۵۵ رونمایی کرد. هر دو گوشی طراحی نسبتاً جدیدی دارند و مشخصات دوربین‌های آن‌ها نسبت به نسل قبلی بهبود یافته است. حالا قیمت و زمان عرضه این گوشی‌ها مشخص شده است.

براساس اعلام سامسونگ، درحال‌حاضر تنها قیمت این گوشی‌ها در اروپا مشخص شده است. گلکسی A۳۵ و گلکسی A۵۵ در چهار رنگ موجود خواهند بود: آبی یخی، یاسی، زرد لیمویی و آبی تیره (مشکی). در برخی کشورها و مناطق، این گوشی‌ها از مارس ۲۰۲۴ (اواخر اسفند یا فروردین) و در سایر کشورها از اواسط آوریل (اواخر فروردین) در دسترس قرار می‌گیرند.

گلکسی A۳۵ دارای پردازنده اگزینوس ۱۳۸۰ و قابلیت تصویربرداری ویدیوهای Super HDR با کیفیت ۴K است. گلکسی A۵۵ نیز به پردازنده قدرتمندتر ۴ نانومتری اگزینوس ۱۴۸۰ مجهز شده است.

گلکسی A۵۵ و گلکسی A۳۵ با چه قیمتی و در چه تاریخی به بازار می‌آیند؟/ عکس

قیمت گلکسی A۳۵ و A۵۵

در اروپا، قیمت گلکسی A۳۵ برای نسخه مجهز به ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی حدود ۳۷۹ یورو است. نسخه دارای ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی این گوشی نیز ۴۴۹ یورو قیمت دارد. قیمت گلکسی A۵۵ برای نسخه مجهز به ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی ۴۷۹ یورو است و نسخه دارای ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی نیز ۵۲۹ یورو قیمت دارد.

قیمت گلکسی A۳۵:

  • ۶ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی: ۳۷۹ یورو
  • ۸ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی: ۴۴۹ یورو

قیمت گلکسی A۵۵:

  • ۸ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی: ۴۷۹ یورو
  • ۸ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی: ۵۲۹ یورو

هنوز سامسونگ قیمت نسخه مجهز به ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی گلکسی A۵۵ را اعلام نکرده است.

۲۲۷۲۲۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا